Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan.hruby86
    Nemůžu s recenzí než souhlasit, hra je, krátká a docela nudná, pro mě rozhodně nejhorší díl z celé série a asi největší zklamání tohoto roku.
  • Jsme priznivcem serie,hral jsem vsechny dily.Tenhle dil podle me ostudu serii rozhodne nedela ikdyz se objevilo mnoho chyb kterym se serie vyhybala. Obcas kupodivu spatny pathfinding,lehci mise ci tunelova reseni.Tenhle dil se ubira trosku jinym smerem, velkych ploch-pobihani po lese (ktere je udelano krasne),pribyly namornicke mise coz je skoro tim nejzabavnejsim.Z hlediska historicke prezentace,hudby,grafiky vse jeden na plno a vypada to skvele..ikdyz kvalit 2ky nebo Brotherhood nedosahuje-rozhodne stoji zato si hru zahrat a 8/10 bych ji dal urcite
  • Kde pořád berete že se Connor jmenuje John :D neplete si to s Terminátorem , za celou hru jsem nezaregistroval že by mu někdo řekl Johne. Vyrozuměl jsem že jeho jméno je Connor Ratonhnhakéton Kenway
    • Cosi
      Že by to také mohl být vtip? To snad né. *8*
    • Connor je pouze přezdívka aby lépe zapadl mezi lidi. :) Jinak se jmenuje Ratohnhaké:ton.
  • Dle mého je jak textová recenze tak videorecenze hodně ohledně hry poměrně nepřesná, nemohu si pomoct... Hra je dle mého hodně silným přírůstkem do série a schválně si zkuste dohrát AC III (nejlépe na 100%) a pak si zahrát AC II, pak teprve uvidíte jak moc daleko se hra posunula nejen v grafice, ale celkově v možnostech. Ohledně uzavřených misí a skriptů - každá mise(dějová) obsahuje asi už 3 body které mužete navíc splnit, aby jste měli 100% synchronizace- kdyby tedy hra byla tak strohá jak tvrdí recenze rozhodně by jste se nemohli rozhodnout kolik věcí splníte a jakým způsobem...pocit svázaných rukou jsem měl pouze v jediné části příběhu za Connora (za Haythama víc) a nic vážného, vzhledem k tomu, jak je hra dlouhá. Dále bych chtěl vytknout že ve videorecenzi je opravdu nechutný Haythamovský spoiler, který nechápu, jak si mohl recenzent dovolit. Také nechápu proč nikde není zmíněn skvělý multiplayer, který je ještě na delší dobu než singl a tvoří významnou část hry už dlouhé roky, takže tedy je ta sedmička pouze hodnocení za singleplayer? Jinak hra je to opravdu šíleně obsáhlá (v měřítkách série) a je škoda jít dát za tak tvrdou a dobře odvedenou práci pouze sedmičku... U mě hru akorát kazí velké množství bugů.
    • Veskoslav
      Pojem dlouhá hra rozhodně na AC III nesedí. A jelikož MP je naprosto okrajové téma, tak ani nestojí moc za zmínku. Kdyby nebyl, nic by se nestalo. Raději ať zapracují na SP než na MP.


      P.S: Nechápu, proč srovnáváš AC II a AC III, když mezitím už pár her z prostředí AC vyšlo taky.
      • Oukej máš svúj názor, ale absolutně nesouhlasím- v první řadě bych opravdu netvrdil, že je multiplayer v assassins creed okrajové téma, když u něj člověk stráví třeba desetinásobek plné herní doby celé hry jednoho hráče. Navíc je i opravdu rozsáhlý, plný možností modifikace a v neposlední řadě, je to asi nejoriginálnější 3rd person multiplayer široko daleko. A tím srovnáním ACIII a II jsem myslel samozřejmě i Brothrehood a Revelations v porovnání se trojkou - obě tyto hry vnášejí do ACII nějaké novinky, ale konceptuelně se hodně blíží druhému dílu a spadají pod něj.
      • Je delší než předchůci, sice ne o moc , ale je :)
        MP je sice okrajová záležitost, ale je tam zpracované dobře a stojí za to to vyzkoušet.
        • Veskoslav
          Jsem se k němu nedostal:) Osobně sice jsem psal, že Amerika a to okolo, co se kolem AC III mě odradí od koupě, ale chvíli jsme to hrál na Xboxu u kamaráda, chytlo mě to (doplněno: a koupeno:-P). Hra jako taková špatná není, ale je to hra na 7/10, více opravdu ne. Je to dobře zpracovaná hra, ale přijde mi, že Ubisoft naprosto ignoruje to, co se mu vyčítá v této sérii a v každém novém dilu to samé.
          • "chvíli jsme to hrál""ale je to hra na 7/10"
            Je nutné k tomu ještě něco dodávat ?
            • Tím, že do předchozího příspěvku o pár hodin později dopíšeš, že sis ji koupil ještě neznamená, že jsi ji hrál déle než tu chvíli.
              Tak pro příště :)
            • Veskoslav
              Myslel jsem, že z toho, co jsem tu už napsal ti došlo, že hru mám zakoupenou;)
          • Já osobně mám třeba odehraných přes 20 hodin v multiplayeru a 45 v singlu :) takže ten MP si myslím, že by stál za zmínku...
  • Nechapu to o tech strechach, straze tam jsou, ale nikterak me to nebrani po nich chodit.
    Pred hlidkou se vzdy schovam treba za komin a kdyz se otoci pokracuji.Navic to same bylo v AC:R tam bylo mistama strazcu na strechach snad jeste vice a furt me nahaneli at slezu.
    A pokud jde o stealth postup, tak zaden AC dil na tom nebyl lepe, zaden MGS se nekonal ani v jednom dile a stealth postup uplatnit jde, jen je treba postupovat vice opatrne.Ta hra se hraje skvele, chybky a bugy tam samozrejme jsou, ale jako celek jde o perfektni pocin.
  • Nechci zbytecne sycet na treti dil ale pro me je jasne nejslabsi a to skoro ve vsem asi mi resenacni Rim sedel vic budu AC porad po ocku sledovat ale zda se mi ze se pomalu hrouti ve smycce kolapsu jen proto ze si nekdo chytry v Ubisoftu rekl ze budou vydavat novy dil periodicky kazdy rok
    • "renesancni"
  • Tahle videorecenze se mi líbila. Myslím, že u AC3 se redaktoři osmělují a otevřeně píší/mluví o nesmyslnosti a nudnosti celého konceptu AC. Je to hra z historie ale vlastně je to scifi. Je to hra o stealth zabijákovi, který ale nosí vrahovskou uniformu, aby byl na první pohled poznat, a šermuje s pěti lidmi najednou. Je to hra, kde se skáče z věží do kupek sena, ale přitom je to maximálně realistický obraz historie. Celá série Assassins Creed je podle mě zoufalá slátanina a klasická dnešní snaha zalíbit se všem. Díky masivní marketingové masáži a vysokým produkčním hodnotám se z AC stala "důležitá" herní série, mohutně propagovaná reklamou a recenzemi. Jsem rád, že se o ní začíná konečně psát alespoň trochu objektivně.
    • Tedy, nevím, jestli to byl účel, ale z toho, co jsi vypsal, ses s autorem nepotkal snad ani v jednom slově...
      Že je to historie i sci-fi zároveň, to nikomu nevadí. Je to oživující a originální.
      Zabiják v uniformně je prostě kravina vzniklá ze střetu herního světa a herního designu, ale autor o ní nemluví.
      Skoky do kupek sena jsou prostě další z herních fantasy prvků (hello, autoheal) a AC série rozhodně není "maximálně realistický obraz historie". Je to hra využívající historii jako základ pro "fantasy" příběhy.
      Autorovi videorecenze vadí konflikt mezi otevřeností světa a linearitou misí, zjednodušování mechanismů pro masy a odklon od zábavných prvků (lezení po střechách a tiché assassinování) + tupá umělá inteligence a pár dalších věcí.
  • Mám nahráno tak 20% a už mne to nebaví navíc věci jako že zcela sám vymlátím vojenskou pevnost a když pověsím vlajku tak ne mne okamžitě zautočej modrokabatníci mne docela sere nebo vymlatím medvědy zalezu do jeskyně - vylezu a hromada medvědů je zpět.
    Haytham byl super ale Conor no to je děs chová se jak troll *16*
    • troll tu budes zrejme ty....Connor je konecne postava, ktora sa chova ludsky....robi chyby a podobne....Ezio...Ezio mal styl, sarm a vsetko, ale nemal som z neho az taky dobry pocit.....bol az priliz bezchybny...v skutocnom zivote taky clovek neexistuje
    • Co děláš? Na mě nikdy nezaútočili. Máš originál a nejnovější patch?
      • Někdy jsem někde nějakýho praštil a pd ty doby po mne jdou, patch nemám protože jsem to už 3 tejdny nehrál
  • Tak moc děkuju autorovi za ten spoiler *7*
  • Tuto hru jsem dohrál před pár týdny na PS3. S videorecenzí celkem souhlasím. Co se týče stromů - jsem rád, že při skákání z jednoho na druhý stačí držet dvě tlačítka a "ono už to pak jde nějak samo". Nevím, jak jinak by to chtěl autor ovládat ;). Ale je pravda, že při vyskákání výše, až do korun stromů (převážně kvůli synchronizaci), je ovládání včetně kamery poněkud krkolomnější.
    Na novém AC se mi líbí hlavně brutální souboje. AI mi zde přijde až přehnaně všímavá a též zasekaná. I když to je někdy sám Connor taky ;). Žádná hra není dokonalá a tak i tato skýtá nemálo bugů.
    Hraní za Desmonda - ne, že by mě nebavilo, já mám osobně jeho části moc rád, ale přišlo mi, že i přesto, že Ubisoft slíbil, že se za něj bude hrát daleko více, nežli v předchozích dílech, že tomu tak úplně nebylo. Jen nevím, co mi přišlo lepší - hraní za něj zde či v Revelations.
    Lodní bitvy - ty jsou zde opravdovou lahůdkou :). Plynulé, realistické. Postě parádní.
    Vedlejší úkoly špatné nejsou, ale příliš jsem se jimi nezabýval, alespoň ne těmi v divočině (ačkoliv jsem byl zpočátku rád, že v novém díle AC bude prvek z RDR, jelikož tam mne to dosti bavilo).
    Pohyby jsou celkově lepší a interaktivnější, i přesto jsem se nejednou nesmyslně zasekl.
    A co se týče příběhu, tak ten mi přišel lepší v předchozích dílech - dovolím si tvrdit, že AC série měla od AC2 až do AC: Revelations nejlepší příběh. Altair a Azio Auditore da Firenze jsou mými oblíbenci. Connor mi přijde spíš jako takový truhlík ;). Prostě to prostředí Benátek a italština a soundtrack - nezapomenutelné :).
    Závěrem tedy - AC3 není vyloženě špatnou hrou, je to dobrá hra, ovšem skýtá jak nedodělky, tak věci, jenž dělaly dle mého AC AC. Zkrátka a dobře tento díl nepředčí předchozí díly, aspoň ne tedy z mého pohledu. Je to sice něco zcela nového a dle Ubisoftu převratného, leč to "pravé" kouzlo AC jsem v tomto počinu nenašel. Souhlasím tak s autorem, že by se tato hra mohla jmenovat klidně zcela jinak = má to prvky AC, ale není to TEN AC ;).
    No jsem zvědav, co Ubisoft vymyslí příště. Altair i Ezio mi ale již navždy budou chybět ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit