Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je teda ale vcelku zasadny spoiler o kenwayovi...
  • Zrovna jsem vcera dohral (ne ze bych kvuli tomu cekal, ale byla sranda tak trefit to datum :) a pripada mi, ze si tady games na asasinoj smslo trochu moc.
    Alesova recenze me tenkrat vydesila tak, ze jsem si pockal na vyhodnou koupi (a ze zacatku i byl z nekterych veci rozpacitej), ale ve vysledku jsem nad ni (recenzi) musel nastvane kroutit hlavou. Klidne reknu, ze tam byly OBJEKTIVNI nesmysly typu "kvuli strazim uz ani nejde lezt po strechach". Prosim?? Vsechno je pri starem, jen ty mesta uz nejsou az tak namackany dum na dome. Takovyhle ale holt asi byly, a ja jsem jedine rad. Konecne jsem se v nich dokazal po chvili orientovat, oproti Rimu nebo Istanbulu, kde jsem i na konci hry spis tapal (eh... takovy ale holt asi byly :) Co se tyce pozitku z freeroamingu, tak je tohle zdaleka nejlepsi dil serie, a zrovna pro me ma tohle vahu velikou. Ze to casto pripomina spis RedDeadRedemption, to me teda vubec nemrzi, a za tu razantni zmenu tleskam (samozrejme ze jinak bych zas poslouchal, jak "serie preslapuje na miste" *7* )
    Jestli me neco stvalo, tak nektery zakouti celkove dost dobryho pribehu, zpocatku zjednoduseni ovladani (ktery je ale vzhledem k pohybu v korunach pochopitelny - po mnoha pavlovych poznamkach dekuji bohu ze neni gamedesigner)
    Ty souboje casto divne pusobej, ale jen nechapu, ze teda Ubisoft nezamestna alespon jednoho z tech chytraku, ktery jiste vedi, jak udelat hratelnej melee souboj proti velky presile (jen Batman to zvlada trochu lip)
    Trosku me taky obcas zamrzela jakasi prvoplanovost ve zdimani historickych momentu. Treba kdyz otci zakladatele podepisuji deklaraci, a kamera tak mimodek sjede na Connora, ktery tam samozrejme nemohl chybet, a se zalozenyma rukama to drsne sleduje, musel jsem se dost pousmat. Ale jestli je Bostonsky hazeni beden s cajem pro Pavla "delnicka cinnost", tak se smeju mnohem vic. Ale kdyz je i rizeni bitvy ryze delnicka cinnost, tak to bude mozna spis o hledani hole k biti, ze...
    Kdybych mel rozebirat kazdej blabol, tak to ani me nebude bavit, ale shrnul bych to tak, ze jediny lepsi dil podle meho byla mozna dvojka. Brotherhood i Revelations byly pro fanouska taky fajn, nastavovani dobre kasicky se nebranim. Ale mozek jsem tam teda musel vypinat mnohem casteji.
    Vzdycky se smeju tem, co se vztekaj kvuli cislu, ale v pripade AC3 ta sedmicka musi byt vazne HODNE subjektivne zabarvena. A rict ze trojka tapa... rict tohle prave po ACB a ACR... to chce vazne koule, nebo naprostou neznalost serie. Ja teda sevrenejsi, konzistentnejsi dil nehral.
    PS Connor je v pohode, tohle neni miss sympatie. Presne takovyhu cloveka ta doba potrebovala, a vzhledem k jeho minulosti jsem mu vsechno veril.
    PPS Diskuse k AC3 jsem vubec necetl, ale hadam spravne, ze zase vsichni nadavaji na konec? U koncu, kde je treba aspon malinko zapojit mozek to tak byva, vid Mass Effecte... :D
    (jinak musim obdivovat Pavlovu schopnost ohavne zaspoilovat dvema slovama. kdo nehral, a je pri sledovani trochu nepozornej, toho by to trknout nemuselo, takze nebudu rikat kteryma slovama, ale rudi uz vedi... fuj!) (a kdyz jsou ty vanoce, tak mi taky doprejte prudiccskej komentar :D je to pro dobro AC3, nepravem zdrbane hry!)
    • Aristarch
      no ... asi si to povedal lepšie ako ja :) Ja som už trošku zaujatý, AC3 "milujem" a občas sa rozčertím... keď to tu čítam. Tak už asi nie som ten správny, kto by mal hru obhajovať. Ale hovorím, že hru nesprávne ohodnotili. Čo chlapci nedostali z Ubisoftu darčeky :) Keby mal ACB a ACR hodnotenie 6/10 tak som ticho. Ale mali vyššie hodnotenie ako AC3 ...a to je nespravodlivosť. Hra si to nezaslúži a kvôli Games si možno veľa ľudí pokazilo zážitok z hry...alebo oň aj prišlo. Nevedia o čo prichádzajú. Ešte že ja, si najprv zahrám hru až potom čítam recenziu. No a nebudem písať o tom, že Pavol urobil absolútne začiatočnícku chybu...takto sa nespráva profesionál, aby pokazil jeden z naj. momentov v hre. Ale o tom som tu už písal...
    • prudislav
      A rict ze trojka tapa... rict tohle prave po ACB a ACR... to chce vazne koule, nebo naprostou neznalost serie.
      amen to that
  • Trochu jiný pohled. http://tinyurl.com/ctdkj42
  • Konecne recenze, ktera primo odrazi muj pohled na hru(pravda, moc jsem jich neprochazel). Mimo connora, ktery mi jako postava moc nesedl - mnohem lip bych si po celou hru dokazal predstavit Haythama - mi na hre vadi to, co mi nejvic vadilo na AC1 a to zbytecne a hlavne zdlouhave cestovani frontierem(v AC to byl Kingdom). Jasne, muzu si tam ulovit zvirata, probehnout se po stromech atd, ale cestovat po nem kvuli hlavnim misim byla strasna nuda. V AC1 jsem byl nucen tam byt jen 3x(4x kdyz pocitam zaverecnou cestu za kralem) a pak slo jednoduse preskakovat. V AC3 je to preskakovani taky, ale dost casto jsem skocil jen nekam mezi. Pak jsem mohl skocit rychleji do mest lodi, tam jsem ale zase musel obehnout/preplavat cele jezero. Ve zkratce, presun mezi misemi byl priserne zdlouhavy(nebo jsem jen neobjevil tu spravnou moznost?).

    Pred kazdym dilem jsem si vzdycky zahral vsechny predchozi a 3 nejak vubec nemam chut si zahrat znova :(
  • to s tym templarom Haythamom by som nespominal....jeden z klucovych zvratov....vdaka bohu, ze hru som uz dohral, inak by ma to nastvalo, taketo zistenie v recenzii....v hre by to uz nemalo taky ucinok.....clovek si hra kludne vsetko, snazi sa zapamatat si postavy, vcitit sa do nich....a nic nenasvedcovalo, ze Haytham je templar.....taktiez mal skrytu cepel....a v misii, kde ste oslobodzovali tych indianov, tak na mapke sa vasi spojenci oznacovali logom asasinov......a i ked sa mi Haythamovi partaci velmi nepozdavali, ignoroval som to....tusim to bolo v tretej sekvencii, kde Haytham prijal Charlesa do ich radu.....nic neobvykle, akurat to zakoncil heslom "may the father of understanding guide us"....
  • MidnighT91
    Divím se že v recenzi nikdo nepoukáže na to, že Connor s nožem dělá stejná komba jako se sekyrou...
    • BoB.2
      detail
      • MidnighT91
        Nechápeš, oni nezměnili ani to, jak ten nůž drží, takže ho má v ruce stejně jako sekyru a například s ním dvakrát sekne soupeře do hrudi ale ostřím se ho při tom vubec nedotkne, takže je to dost viditelnej detail kterej mi znemožvoval používat nože, celou hru jsem hrál s tomahawkem...
  • Veskoslav
    Nevím. AC 3 je pro mě zklamání. Mám rád historii, ale ta americká není můj šálek kávy. Navíc to, co jsem opravdu měl na sérii AC rád bylo prostředí. Ať už antika či renesance jsou mnohem krásnější a zajímavější prostředí pro takovou hru. Obzvlášť humorné je to, že v tom "oblečku" jsem strašně nenápadný. AI nepřátel je stále stejná, pořád se na Vás budou vesele dívat, když zabíjíte jejich kamarády, vyšplhat na strom je občas takové utrpení, že jsem se modlil, ať pak nespadnu. A hlavní postava je taková, že jsem si chvílemi přál, ať nějaká kulka zlovolného templáře z řad britského vojska ukončí hru definitivně hru s tím poloindiánkem. A už by mohli po Těch letech něco udělat s náplní misí:)
    • nechápu mínusy u tvého komentáře, ale jak říkám: za pravdu se každý zlobí. Já s tebou souhlasím, byť jsem to nehrál. K prvnímu dílu jsem se doposud nevrátil a vše, co přišlo po něm bylo jako vejce vejci jen v trochu pozměněném prostředí. Prostě nulová invence. Recyklace je dobrá věc ale ne vždy.
  • Taky musim s Pavlovou recenzí naprosto souhlasit. Hlavně to jak mě hra nenechala cokoliv udělat jinak než podle toho jak chtěla mě děsně vytáčelo, ale zároven to byla první hra ze serie, kterou jsem zkusil takže jsem jí mnoho odpustil.
  • Jaker
    Skvělá videorecenze. Naprosto souhlasím. AC III není špatné, ale je takové... rozporuplné. Jak bylo řečeno v recenzi, již není tak sebejistým kouskem jako bývalo dokonalé AC II, které už asi žádný díl nepřekoná, jelikož prostředí Florencie a Benátek Assassinovi nádherně sedlo. A prostředí dělá hru konec konců. Amerika byla holt jen volbou přiblížení hry co největší mase fanoušků - Amíkům.
    • prudislav
      "dokonalé AC2" mělo většinu těch velkých chyb za který recenzent kritizije AC III taky
  • Tak musím souhlasit s tím, že v jedné časti recenze mi přišlo, že jde o to, aby ta hra vypadala naprosto nejhůř. Ale budiž no. Navíc, ani jakož to fanouškovi celé série mi nepřišlo, že by tento díl jakýmkoliv způsobem "ponižoval" ostatní díly, hru jsem si nesmírně užil. Promiňte, ale tahle recenze byla...zvláštní.
    PS.: bla bla bla...jako templář Haytham... trošku spoiler, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit