Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Já jsem fanoušek AC série od začátku a snesu jakoukoliv kritiku, chápu, že některé lidi to prostě nebaví, že jim to přijde repetitivní. Ale která hra repetitivní není? Jenže komentáře typu, zase ten paskvil, ani nestahuji, Ubisoft dojí, ... To už je ohrané. Zahrajte si to a podejte konstruktivní kritiku, pak se můžeme o něčem bavit. Já čekám na PC verzi, pak určitě sdělím svůj názor.
  • Postavy som si zamiloval, som mega fanusik AC serie, ten pribeh je bozi. Hlavne to ako v case nadvazuje 3,4,Rogue boli top diely pribehovo ale tento sa k nim blizi zabavnostou.
  • Hral som len trojku (moj prvy AC) a Black Flag, ale na toto som celkom zvedavy, hlavne kvoli zasadeniu do Londynu, ktory je zaujimavy. Pre mna tie prvky ako skakanie po strechach apod. proste vsetko pre seriu typicke, je pre mna len omacka. Som jeden z mala ktoremu sa trojka pacila, dokonca viac ako BF hlavne kvoli zasadeniu, tak minimalne kvoli zasadeniu sa mi bude Syndicate pacit, aj recenzia mi to ciastocne potvrdila
  • zaklinac a hopsacka? a ze mel par rpg prvku? chlape ty mas dost. zaklinac je akcni RPG
  • sorry chlape, ale je to tak nasekane, neucesane a nemastne, neslane...
  • A hrál jsi to vůbec? Protože já mám nahráno cca 15 hodin, zabil jsem na ulici mezi lidma zhruba 200 nepřátel a pokaždé, když jsou kolem civilisti, tak většinou začnou křičet a utíkat a následně se kolem mrtvoly utvoří hlouček a přijdou tam policajti.
  • ještě stesti ze to nepises nekde na frekventovanejsim miste, pac nazvat Skyrim beckem ,mělo by te hodne lidi za blbce. Jinak to co pises o zaklinaci 3 celkem sedi, ja bych mu dal maximalne 8/10.
  • Chidlink
    Děkuji za reakce a za přečtení *3*
  • suhlas vo všetkom...a hlavne nazor na skyrim...dnesni konzumni hraci uz nevedia co je to poriadne RPG
  • víceméně souhlas, souhlasím s tou znovuhratelností. Předchozí díly jsem hrál vždy hned, jak jsem dohrál poprvé hru, tady jsem ještě nezapl ani DLC.
  • neřekl bych, jen přes růžové brýle nevidíš na chyby. A.I ve Witcherovi je dosti mrzká a často se stane, že útočí po jednom...
  • Asi jsi jediný kdo s tím měl problém.
  • gxxgxgx
  • Problém této hry, že je to xtý díl. Kdyby to byl první díl, tak to má průměr na MT 95%. Tahle hra se nachází ve fázi, že ji nenávidí hráčí, recenzenti prostě všichni. Hra potřebuje pauzu, potřebují vyladit engine a pak se vrátit. Graficky je to skvělé, ale optimalizace jim stále vázne. Trochu poštelovat A.I, i když např. u Witchera 3 měli nepřátelé problém vůbec útočit, a když útočili tak převážně po jednom, a že to nikomu tam nevadilo, co?
  • Přesně tak. A taky je hodně divné, když v nějaké fabrice tak s asasínem lezeš všude možně a nikoho to vůbec netrápí.
  • Mazii
    Jestli si můj komentář přečetl pořádně a celý, tak ti musí dojít, že nejsem žádnej „fanboj“ a kritiku taky zkousnu. Dál se nebudu rozepisovat, protože Merengues9 to svým komentářem skvěle vystihl *3*
  • Ono je rozdíl mezi věcnou kritikou a obyčejným pliváním ;-)
  • Chidlink
    Na téhle hře mě příjde děsně ubohý, že když zabijete někoho uprostřed davu, tak si vás nikdo ani nevšimne, žádná reakce ostatních postav nic. Kdyby to tvořilo studio co právě začíná ve světě her něco dělat a mělo 10 zaměstnanců, neřeknu ani slovo, ale Ubisoft, který tu hru vydává už já nevím po kolikaté a tohle neodladí, to je prostě hnus.
  • Me fascinuje jak ovce a fanbojove nezkousnou zadnou kritiku na svou oblibenou hracku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit