Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to jo. Tak to když jde o obsah tak to si ten AC určite zahraj. *1*
  • Mazii
    Po dlouhé době jsem zabrouzdal do diskuze na Games.... a zase klasika. Lidi, hrajete vůbec nějaký hry, nebo prostě jedom rádi do her furt rýpáte? Vsadím se, že nejmíň polovina „hráčů“ tady na diskuzi nový AC nehrálo a stejně ho kritizuje (vychází každý rok, dělají to pro peníze). Ano, v některých věcech máte pravdu, to ale nic nemění na tom, že hra je prostě zábavná a Londýn je suprový město. Unity se většině hráčů sekalo, tak Ubisoft musel udělat nějaké kompromisy (méně lidí na ulici, méně interiérů), ale stejně to nakonec zkritizujete...Syndicate jsem hrál, recenzi jsem přečetl celou (narozdíl od jiných lidí) a je skvěle napsaná a víceméně s hodnocením souhlasím. Toť vše a nezlobte se, jestli jsem byl příliš ostrý, ale zdejší diskuze je fakt síla *1*
  • jo je to tam, zcela určitě, ale dá se to léčit ...schizofreniku
  • Ono hodnotit grafiku podle videa na youtube nelze, protoze uz to samotne video neni kvalitni. A podle HD screenu je to taky komplikovane, protoze pak to zase nevidis v pohybu. IMHO kdyz i na nekvalitnim videu na youtube jsou videt rozdily, tak v realu ten rozdil musi byt jeste vetsi. Ale popravde je mi to celkem jedno, kdyz bych hodnotil AC, tak grafika je to posledni co by me trapilo. U AC nemam rad ten herni styl a naposled jsem na to doplatil u S. of Mordor.
  • @sk, grafika byla OK, i když mi vadila její jednotvárnost, ten svět vypadl všude stejně
  • nevim, kdyz zaklinac vysel tak plno lidi nadavalo jak velky downgrade ohledne grafiky probehl (a na obrazcich ze hry to tak skutecne vypadalo) ale kdyz jsem se pak primo ve hre prohanel na koni po uzkych lesnich a polnich cestach s grafikou nastavenou na max, tak to je proste parada. Jasne, nekomu se nemusi libit prepalena barevnost v nekterych castech.
  • To že tam přiletí nějaký Witcher's fanboys a naflákájí tomu nuly v den vydaní je opravdu výstižné.
  • https://www.youtube.com/watch?v=sam29G10OaQ

    Rozdíl mezi PS4 a PC není závratný, je tam rozdíl, ale že by to mělo něco extra? Ne, největší rozdíl je v Novigradu, jinak je +- stejné.

    Já to hrál na ultra se SweetFX a odvařenej jsem z toho nebyl.. Už jsem viděl Crysis 3...
  • O konzolích - o tom žádná, hodnotit grafiku na konzolních standardních 10 FPS, nebo kolik to mají je jako hodnotit HD obraz přes igelit. Nicméně Zaklínač 3 na PC a nejsem já, který to tvrdí prý vypadá na low detaily stejně, jako na high. Jen se to pomaleji hýbe.
  • kennyB
    Koridory???
  • aha, takze pan dela ze nerozumi...
  • Zaklinac je samozrejme graficky nadherny, ale chce to opravdu poradne PC a co se tyka konzoli, na tech graficky nadherneho neni nic, protoze proste na to nemaji vykon. Sice se to snazi ruzne osulit - koridory a podobne, ale ty nuzky mezi vykonnym PC a konzoli se rozeviraji cim dal vic.
  • nechápeš psaný text nebo co? Navazující questy má i Wowko panebože. Tímhle se ohánět je zcestné.
  • Co sem pletes wowko omg...ta reakce byla o tom, ze ty zminujes 1Q ale ve skutecnosti jich je 50. A swtor jsem posledni datadisk nehral, ale proti te hre nic nemam a jeji ,,single,, cast je fajn.
  • Už jen z principu nebudu hodnotit hru na jinou platformu, než je mobil/tablet, vyšším hodnocením kvůli mikrotransakcím (nehledě na to, že obsahuje pořád to samé, inovuje minimálně a má pouze jiné kulisy).
    Tohle svinstvo prostě na PC/konzole nepatří. Pak má herní scéna nějak vypadat, když si "odborná" kritika s tímto nedokáže poradit/nezmíní to/když už zmíní, tak minimálně.
    Dokáži si to zdůvodnit pouze jedním způsobem. Budu hatovat hru velkého vydavatele = příště nedostanem hru zdarma na recenzi, nebudou nás zvát na konference atd. Ale kam se poděla ta pravá novinařina, která se nebojí Goliášů?
  • tvůrčí nápad - vystřelovací hák.. eh kde jsem to viděl.. eh... Batman Arkham Asylum, několik let stará hra, která je pořád lepší než ten nejnovější AC díl. *3*
  • Ha ha ha... jsi opravdu moc vtipny. Mel by ses stat jutuberem.
  • jo jo :), viděl jsem ten gamesplay Honzy a Pavla a běželo to na Xboxu v 900p a musím řict kloubouk dolů, to je nádhera. Jsem zvědav na PC....
  • Zaklínač 3 byl přece vychvalován jako grafický majstrštyk. Linulo se to před vydáním z článků i tady na webu zprava zleva. To jako je ještě něco lepšího? Z toho jsem zmaten. *1* Recenzenti ho vychválili po grafické stránce tak, že jsem měl nutkání na něj pohlédnout a pak si oči vyleptat kyselinou, aby mi požitek vydržel až do smrti. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit