Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harshday
    Už je to pár let co jsem hrál, ale celkový příběh mě moc nenabudil, ze začátku jsem měl pocit, že bych měl plnit vše na 100%(což mám rád), procházel jsem vše, plnil vše, + sbíral vše, strašně rychle mě to omrzelo a chtěl jsem to co nejrychleji dohrát. Ještě ty mise v realitě byly totálně za trest. Prostředí se celkově moc neměnilo (snad jen co si vzpomínám jsem se dostal na venkov) a nebylo pro mě zajímavé.
    A právě co jsem se teď koukal tak vyšlo strašně moc assasínů, takže ta hra má zřejmě úspěch. Ale jelikož jsem hrál pouze první dva díly, tak jsem v tom úplně ztracený.
  • K unity...zacal som to hrat pred mesiacom a som tesne pred koncom, dkonca moj prvy assassin co hrajem. Pred rokom to musela byt technicky katastrofalna hra ale momentalne to na 970 ide v pohode 45-50fps. Pariz je fakt fenomenalne spracovany, davy ludi interiery, franc. dabing. Velka skoda optimalizacie po vydani, ta hra by si zasluzila lepsie hodnotenia
  • Harshday
    U nových her je to +- to samé, mám obojí a nepřijde mi v tom nějaký rozdíl. Hlavně nebude muset často volit upgrade.
    Co se týče narážky na grafiku, tak ani tam to není tak hrozné. Nevím jak ostatní, ale já si v klidu sednu na křeslo (1,5-2m od televize) a z té dálky toho na televizi moc nepoznáš. Teď sice více času trávím na PC, jelikož mě přítelkyně k telce nepustí. Ale i tak u PC vezmu controller a mám stejný zážitek s xboxem jak s PC.
  • Draken69CZ
    Teda zrovna dvojka je braný jako jeden z nej dílů, co tě na něm nebavilo?
  • Harshday
    To by neměl být problém. *3*
  • Kua ... jeblej system tady ... to patri k tomu ze si ma koupit konzoli.
  • jj, bude na tom presne stejne, gamesa ho bude stat 2x vic, a mozna si to i v 480p pusti.
  • nightborne
    Black Flag. Pokud tě nevytáčej lodě a mořeplavba.
  • Harshday
    Chtěl bych se zeptat nějakého fanouška assasinů. Který z dílu je dobrý, chtěl bych mu dát ještě šanci. Hrál jsem kdysi jen první díl a druhý, který jsem dohrál jen z donucení.
    Byl bych rád kdyby to bylo s příběhem který není navázaný na předešlé díly a hlavně aby byl dostupný na steamu, nechci instalovat soft od ubisoftu.
  • MalyZeli
    Tak oni uz predem hlasili ze doporucena sestava je na 30 fps.
  • No tak to je konec! ! hru nemám ale podle videí jede na GTX 960 a i5 6600k zhruba 35-39 fps. Tak to je opravdu optimalizace jako hrom! ! ! Sám mám Gtx 960 a i5 4690k + 16gb Ram a všechny nové nejnáročnější hry (MGS V, Fallout 4, GTA V či Zaklínač 3) jedou na na high/ultra na 60fps. Well done ubisoft
  • Draken69CZ
    Pokud vymyslí raketu poháněnou tvou blbostí bude to dřív než si myslíš.
  • Autor článku toho evidentně moc o výkonu neví, co je tohle za zcestnosti??!
    "když přepnete na vysoce detailní stíny, sice ztratíte kolem pěti snímků za vteřinu"
    FPS je 1/čas renderování. Je rozdíl příjdete o 5 FPS když jedete na 1000 FPS a když jedete 10 FPS! V prvním případě by výpočet stínů trval 0,005 ms a v druhém by trval 100 ms... taková věta prostě vůbec nic o výkonu neříká.
  • Chlape promiň, ale na tomhle stroji nemůžeš řešit optimalizaci ani na jednom z uvedených dílů. To je spíše loterie jestli ti nějaká novější hra pojede trochu lépe nebo ne.
  • MalyZeli
    Ja sem velmi spokojeny... hra jede krasne plynule, hned od dne vydani na nejvyssi detaily... ovsem chyba ktera me dost sejri, ze v nekterych lokacich, predevsim uvnitr budov (poprve jsem si toho vsimnul ve vile Edy Kenveje) pri zapnutem vyhlazovani (msaa 2x,4x,txaa 2x 4x) jsou na zdech bile čáry. S fxaa nebo vypnutem vyhlazovani je to v poho :-/.
  • snorgrind
    No popravde lepsi reseni nez to zamcit cely na 30, protoze to co nejvic trha oci pri 30fps je pohyb kamery takze kdyz uz neumeli nahrabat fps jinak tak aspon takhle. I kdyz je pravda ze to mohli pridat jako polozku do menu aby si kazdej vybral jak to chce.
  • PC verze od Ubi to je vždy loterie, speciálně když ji dostanou do pracek umělci z pobočky v Kyjevě. Vychlastaný mozky, na půl slepý s těch jejich samohonek. Hru od Ubi kupuji nejdříve tři měsíce po launchi, pokud vůbec. *6*
  • Harshday
    Kup si za 10K PS4 nebo XBOX, místo dalšího krámu k ničemu. Uděláš mnohem lépe.
  • Odulin
    Áno myslel jsem procák a jednu z prvních generací.
  • Na notebooku hraje hry jen blázen. I když mas super notebook, tak koukas na nekvalitní malou obrazovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit