Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra mě absolutně nebaví, ale po technické stránce to funguje. Až na některý glitche při obíhání objektů na římsách :) Na 1080p Ultra, GTX 970, FX8320 @ 4,5Ghz, 8GB Ram - vše v pohodě, fps sem neměřil, je to plynulý. A teď si jdu zahrát Darkest Dungeon.... taky na ultra.. *15* protože o to přece jde *15*
  • jnsCZ
    Je potřeba zvážit, jestli opravdu člověk potřebuje mít zapnuté například PCSS Ultra stíny. Tady je interaktivní porovnání: http://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/assassins-creed-syndicate/assassins-creed-syndicate-shadow-quality-interactive-comparison-001-pcss-ultra-vs-high.html

    V podstatě rozdíl není v detailnosti stínů, ale v tom, že PCSS jsou někde tmavší, někde světlejší. A sežere to nějakých 15 fps. Je to to samé jako extrémní metody anti-aliasingu. Má smysl zapínat si nějaký šestnáctinásobný anti-aliasing?
  • oktavius66
    To mám na vysoké, z důvodu, že tam prostě nevidím rozdíl, ale že to žere je fakt. Ze 60 FPS mi to dá kolísavých 30 FPS, ale dá se to. Ale to jak jsem slyšel to PCSS stínování nedá na stabilních 60 žádné PC zatím. HBAO+ Ultra mám a v pořádku.
  • oktavius66
    Mě tam náhodou přijde počet lidí velký. Rozhodně jich tam mám více než v GTA V. Líbí se mi, že dělají spoustu různých činností (žebrají, pijou, mlátí se v uličkách, truchlí na hrobě, nakupují, baví se, zpívají, koncertují, vraždí se na ulicích, kradou, tančí, uklízí, děti si hrají a spousty dalších aktivit...).
  • jnsCZ
    A to je vážně na ultra včetně PCSS Ultra stínů a HBAO+ Ultra?
  • oktavius66
    Já mám i5 4690k (3,50 GHZ), 8GB RAM a Gigabyte R9 280X WindForce 3X OC a jede mi to na ultra na 60 FPS úplně v pohodě. Stejně ten chod her na PC asi nikdy nepochopím... Hry, které bych měl rozjet na ultra, tak nerozjedu a ty které bych rozjet neměl ani medium rozjedu na max..
  • slavek.skara
    Mám i5 4690k, 16 giga ram a MSI R9 390x jede mně vše na max bez problému a ani se neškubá...jo win 10 mám.
  • ringmancz
    "Trochu zamrzí, že Ubisoft nevyužil většího výpočetního výkonu stolních počítačů a nenabízí možnost nastavit hustotu virtuálního obyvatelstva."

    a to by potom jak stíhalo? navíc mi nepřijde, že by to byla graficky tak úžasná hra, aby byla takhle nenažraná
  • Veskoslav
    Takže karta a procák téměř za 30 táců a přesto to nevytáhne při maximálním nastavení ani při FullHD na 60 fps? Nevím proč, ale přijde mi, že poslední dobou je to čím dál horší, co se týče náročnosti. Karta, co pomalu stojí jako dvě PS4 a přesto to nezvládne. Fakt by mě zajímalo na čem to ti blázni v Jůbisoftu testují na 2* 980 Ti?

    Po debaklu s Unity (které má mimochodem mnohem hezčí prostředí než Syndicate, navíc průchozí domy atd.), tak jsem se sérii AC skončil nadobro. Dokud se něco nezmění, tak ani ve slevě nekoupím. A ať se nezlobí, ale pokud nedokáží udělat krásnou hru, která na kartách za 15-20 táců nejede na stabilních 60 fps při všem zapnutém a fullHD, tak je to jenom další důvod to nekoupit.
  • Unity mi pripadal trochu lepší príbeh laska , zrada , priateľstvo vyvoj osoby od mlada na velkého chlapa čo ma gule , proste mala ta hra dačo do seba tu dako príbeh je taký nič moc nezáživný , ale unať musíme že mesto je paradne a hlave že decká tam makajú to je bomba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit