Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc by mel predpokladat tu samou hloupost co ty? Bylo to tak vzdycky a driv mnohem casteji, ze hry byly ták narocne, ze poradne jely az na pozdejsim hardware. O to dele vydrzi atraktivnejsi.
  • Je to smutny, jak je pc platforma slaba a neefektivni. Pokud budu chtit mit standardni jemnost obrazu odpovidajici dnesni dobe, musim pouzit minimalne 4K (to na 24" monitoru odpovida dostatecnym 720p na 40" tv). I s dvakrat drazsim pc nez konzole dostanu pri tomto rozliseni velmi tristni vysledek.
  • Heeej lidi, všimněte si mě, ať mám internetový body!!
  • Jack1947
    Hrál jsem dneska fakt dlouho(v kuse), jediné co mi trochu vadí to že tu ramku to teda drtí slušně asi je třeba přemýšlet nad nějakou 16gb... 8gb je tak tak.

    S tím zmíněné zasekávaání, nevím jestli to je ramkou ale když si to bere asi nevím 6 a něco gb tak na tom něco bude. Což jsem netušil já myslel že to bude tak 80% a néé 96+% *15* ...

    Jsou tam některé úsměvné nebo momenty přitažené za vlasy např zaseknutí se o koně, občas bugla i celá mise...
    Přesvícené až moc !!! věci, třeba když se kouknete z budovy ven tak to je něco někdy jak pří atomovém výbuchu. *7* Občas ve tmě nebo tmavších částech postavy a obličeje působí až moc plasticky (nebo plastově?)
    40-60fps... asi kvůli tomu že musí mít vše zaplé... ale mně se to hodně líbí, tenhle rok jedna z nejhezčích her. Nebýt té občasné lesklosti a přesvícenosti, bylo by to ještě mnohem lepší.
  • Nikdy som sa nezastával Ubisoftu, ale v tejto veci musím.. prečo je zle, keď má hra také grafické vymoženosti, ktoré len málo ľudí využije? Nechceme napredovať? Ak niekomu nestíha PC, tak nech si nastaví niektoté grafické možnosti na nižšie hodnoty a v pohode mu to pôjde.. PCSS+Ultra a HBAO+Ultra vytvárajú v tejto hre krásne realistické tiene a pridávajú hĺbku objektov, postavám, atď. Ja si tieto nastavenia na 970 tiež nemôžem dovoliť, s tým aby som mal stálych 60 fps.. ale vadí mi to? Nie.. keď človek trochu zníži tiene, AA a podobné veci, tak tiene, ostrosť, tienovanie, a podobné veci sú potom na rovnakej úrovni ako v iných hrách a hra vtedy ide 60 fps.. na Crysis tiež každý nadával v dobe vydania, že napriek tomu ako parádne vyzeral, tak optimalizácia mala byť lepšia.. to isté pri Stalkerovi, Zaklínačovi 2, FEAR, atď.. ja mám rád pokrok, a načo sú PC, keď práve oni majú ukazovať, ktorým smerov sa majú grafické možnosti hier uberať.. PCSS+Ultra, HBAO+Ultra sú všetko grafické možnosti, ktoré sa budú čoraz viac objavovať aj v iných hrách a terajšie konzoly výkon na to proste nemajú.. pokrok si vždy žiada aj svoje obete.. iný prípad bol napríklad pri Assassins Creed 3, ktorý v podstate žiadne nové grafické novinky nepriniesol a bol to fakt zlý, spackaný PC port.. ale tu pri ACS podľa môjho názoru o zlý alebo odfláknutý port nejde.. chceme lepšie a nové grafické možnosti v porovnaní s konzolami, tak bohužiaľ musíme aj za to platiť..
  • no..proto taky nepisu ze mi to jede na 4k (protoze ta karta na to proste nemá), a místo cpu od intelu mám AMD, který bylo (vážně) 3x levnější než i7 od intelu, která je sice výkonnější, ale nejsem blázen abych to platil. a taky mě to nestálo 30k, ale něco přes 20. mě přijde větší šílenství investovat 11k do konzole, na které si jen zahraješ hry. já na pc dělám vše - pracuju, hraju hry, stříhám hudbu a videa, píšu věci.. kdybych si na kazdou z techto veci mel kupovat specialni konzoli, teprve bych si říkal master race. nevěřím konzolistům, že doma nemají pc. kdyby sečetli cenu jejich pc a konzole co jim stojí v obýváku dostali by se určitě na nějakých 25k. a nemají potom komu co vyčítat.
  • to je jubisoft, porovnej to s rockstarem nebo cdprojektem, bugsoft bude mit takove naroky stejne jako EGAY bo nemaji cas na optimalizaci.... co rok to zrecyklovany shii
  • ACS.exe has stopped working. A už týden řeším ticket s Ubisoftem, že jsem se doteď nedostal přes hlavní menu. Fuck you. Witcher apod. v pohodě jede na ultra. Někde jsem si postěžovat musel.
  • Povolejte hardwarového ranhojice, Kredo Wragovo zaseklo tomahawk do riti technomaniakum, krev a spousta hoven tece proudem, je třeba to zastavit *3*
  • nightborne
    Nepotřebuješ. To je pravda - osobně třeba považuju cokoliv nad řekněme 45 fps za v pohodě hratelný, krom fpsek a zejména kompetitivních věcí.

    Vesko má ale pravdu, že tady jde dost o princip - když mám kartu za jednadvacet tisíc, tak tak nějak chci, aby to těch 60 na plnou palbu dalo. Ta karta na to výkon má, a když ji hra nedokáže využít - je to chyba hry. Chápu tenhle pohled.
  • *pořádně
  • Kravicka
    Dobra dem*nce, pac to vypada otresne v pohybu.
  • Docela to tu zavání umělým zvyšováním hw nároků. Ale to můžeme rovnou začít věřit v ilumináty. Spíš bych řekl, že se na to hoši z (č)ubisoftu zase pořádbě vyflákli.
  • Neřekl jsem nic jiného, než jen, že prostě pevných 60 fps na takový typ hry nepotřebuješ ... nic víc, nic míň. Neříkám nic o tom, že by bylo špatně, pokud si to nějaká hra drží. Jen, že prostě nějaký menší výkyvy ani nepoznáš, pokud to neklesne tak, že by se to viditelně sekalo, což je až někde pod těma 30ti.
    Tzn, jen že bys měl být spokojen, že si to na max můžeš zahrát a neřešit drobnosti,a malichernosti :), a pokud tě opravdu tak tankuje, že nemáš pevných 60fps ... tak holt něco z nastavení uber, stejně to tvoje oko skoro nepozná.
    Takový hry jako Crysis, nebo Witcher 2 v době svého vydání taky rozjelo na plno se vším všudy jen malé procento lidí.
  • Veskoslav
    Oblečení má lock na 30 fps.
  • Kravicka
    Libi se mi jak tady lidi napisou ''ultra'' a pritom maji na ultra leda tak textury.

    5820k 4,3Ghz + 980 ti Strix a na FHD 60 fps i na trznici muzu mit vse doprava krome stinu jen na PCSS a vyhlazovani na FXAA.

    Docela hnus technicka stranka.
    LODy otresne moc viditelne a moc caste.
    Obleceni je jakoby v 20 fps.
    Animace lidi kdyz do nich narazim jsou taky nekdy pekne trhany.
  • Běž si ta svá moudra blít někam jinam a nezasírej tím každou diskuzi!
  • Samozřejmě, toto je běžná reakce lidí, co do master race byli odmítnuti. Je mi to líto, Veskoslave, ale je to prostě tak. Dokud nemáš komp min. za 60 litrů, nemáš v master race co dělat (nemuvě o tom tvém stěžování si na HW nároky - přemýšlím, že tě možná ani nepřijmu i kdybys měl komp za 100 litrů).
  • tovis musej bejt spokojeny vzdyt za tou "levnou" PS4 uz utratili 60litru s hrama...
  • Veskoslav
    PCMR, co ty jsi za inkognitu tupouna, to fakt netuším, ale jestli si ve své hloupé hlavičce myslíš, že jsi zajímavý, tak sorry....


    Filozofe, pokud si koupíš GTX 980 Ti, tak ksakru předpokládáš, že ti všechno pojede na max! Nevím, co tu zase meleš něco o tom, že by člověk měl přestat říkat na max. Kdyby to neříkal, tak si koupí 970 nebo 960 a je spokojený. Ale majitel GTX 980 Ti asi sotva se spokojí s tím, že něco povypínám a jsem na tok OK....Je zvláštní, že SW Battlefront dokáže udržet i 4K a 60 fps na max na stejné kartě a přitom vypadá mnohem lépe....Asi magie...

    Co má ksakru příběhová hra společná s tím, že má/nemá 60 fps. Chceš tím jako říct, že MGS V či Zaklínač 3, které na těch 60 fps jedou, tak vlastně to dělají špatně, protože tato sranda to neumí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit