Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    řekni mi, jak nemůžou trefit odpovídající výkon, když už 6 roků jde výkon nahoru stále stejným tempem? Prostě neumí optimalizaci, viz AC: Unity.
  • Veskoslav
    Takže je vina na straně Ubisoftu. Tečka. Je zvláštní, že ostatní AAA hry v tomto roce s tím nemají problém, tak proč zrovna tato, když navíc nepatří mezi absolutní špičku? Měli snad jiný vývoj? Jiné karty? Ne, jenom se na to nevykašlali.
  • Veskoslav
    Neumíš psát pod jedním nickem? Ubisoft prostě neumí dělat náročnější hry. Unity, Syndicate, Watch Dogs nejspíš i Division jsou hry, které ukazují neschopnost, hloupost a omezenost Ubisoftu.
  • další věc je, proč bys vlastně potřeboval stabilních 60 fps na příběhovou hru jako AC .... to je k něčemu leda na kompetitivní hry (zvlášť na bojovky jako tekken atp.), jinak je to úplně šumák, pokud to neklesá až pod 30...
  • Co mám pochopit? Že ze stovky her, který jsem kdy hrál mi šlo nějhůř Unity a Syndicate? Jo, a ještě HoMaM 7...
    Zaklínač v pohodě, Fallout 4 v pohodě... Skyrim s grafickými mody v pohodě a to je sakra grafickej zážitek... tak vysvětluj, proč nároky rostou takovým tempem, bez viditelných výsledků? Rád bych chápal...
  • No tak si hold vyhoníš nad inou hrou *7*
  • Hry od Ubi není jen série AC. Mě osobně všechny hry až na AC: Unity běhali v pohodě.
  • Možná by bylo lepší se přestat řídit podle mentality ,,Chci mít VŠECHNO na max".
  • Alex81
    Vyvoj hry trva kolem 3 let, to jsou minimalne 3 generace karet. Takze se snazej udelat hru na budouci HW a ne vzdy to dobre trefi s narocnisti a vykonosti HW v dobe vydani.
  • tudíž bys to chtěl mít radší osekaný tak, aby ti to v nastavení ukazovalo že máš všechno na max a cítil se jak alfasamec, misto možnosti si to dát v budoucnu znova v lepší kvalitě? něco jak crysis ve svých dobách? Tím netvrdím že to jubisoft neo*ebal na optimalizaci, ale ten tvůj názor je prostě divnej
  • Konečně hra, která využívá TOP HW a na diskuzích se bude nadávat. PCMR je samozřejmě ze hry nadšená, protože konečně tu je něco, co není omezované konzolema a PCčkama pro socky. Ty dle tvých příspěvků do master race rozhodně patřit nikdy nebudeš.
  • Krescz
    no přece pro Nvidia hairworks a podobné zbytečné blbosti *11*
  • Ty se to radši nesnaž pochopit. Nemáš na to.
  • nightborne
    Spokojeně si jeďte, no *1*
  • Veskoslav
    Jaké budoucí? To je jak z PR Ubisoftu...Pokud to neutáhne skoro nejsilnější současná karta, tak prosím, co to asi tak utáhne? Budoucí karta z roku 2017? *7*
  • nemusí te bavit, hlavne at se mužes pochlubit v diskuzi že ti to jede na high 60fps 4k, jako spravny pc race. jinak by sis preci ten komp za 30 tacu kupoval zbytečne *3*
    my ostatní rešime hlavne hratelnost a spokojene jedeme na ps4 *5*
  • Jsou mi ukradený nějaký testy...z vlastní zkušenosti vim jediný: Hry od Ubisoftu jsou ty nejnáročnější ze všech... nejdřív Unity, teď tohle (mezi tím Rogue, kterej mi šel nádherně).
    Lepší grafiku jak zaklínač to nemá, přesto je to mnohem náročnější... 3GB VRAM? na co? Vsadim boty, že velcí vývojáři maj kartel s výrobcema HW...
    A každej, kdo mi bude tvrdit že ne... vysvětlete mi proč neplatí vyšší nároky= vyšší kvalita?
  • nightborne
    Jenže v Battlefrontu probíhá černá magie, jinak si to nevysvětlim *15*
  • Niektoré efekty a shadery v enginoch mieria na budúci, výkonnejší HW, aby titul po grafickej stránke zastarával pomalšie. Neviem ako ty, ale ja hry hrám pre zábavu, nepotrebujem si honiť nad nejakým efektom nastaveným na Ultra...
  • Veskoslav
    Tak proč to tam je? Když to tam je a nejede to na takové sestavě, tak na jaké to asi pojede? Můžeš mi to říct? Za 120 000? Kolik lidí to má 0,002 majitelů té hry? Ta hra není kdo ví jak úžasná, takže nevidím jediný důvod, proč by hra na takové sestavě neměla jet na 60 fps při obyčejném fullHD se vším na max...Prostě to Ubisoft opět ojebal a udělal něco, co nikdo nerozjede na 60. Porovnej to se SW...A jak ty vypadají a jak to běží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit