Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30FPS lock oblečení kdyz hra jede 60FPS. Ubilol....
  • mikezz
    Unity je graficky oveľa pokročilejšia hra ako Zaklínač 3. A vyzerá lepšie. Preto tie väčšie nároky. V prípade Unity to nie je len o optimalizácii.
  • Vždy jsem měl horší počítač, než bylo třeba. Jsem zvyklý. Mimochodem pro srovnání optimalizace - GTAV hraju plynule 25-30 FPS (mám zamknuto na 30 FPS).
  • Jack1947
    Ne, ne pěkně budu mít tenhle styl se mi líbí.
  • Harshday
    Myslel stařičké i5 řekl bych, takže tím myslel možná první nebo druhou generaci procesorů.
  • Harshday
    Masochista *8* . Být tebou neutrácím za nové hry ani korunu a koupím si něco pořádného.
  • Wow.. 18-25 FPS jsi skousnul? Máš můj nehynoucí obdiv, to bych raději nehrál vůbec...
  • Notebook: Pentium 2020M (2,4 Ghz dual core), 8750M 2GB VRAM, 8GB Ram
    Unity - dohrál jsem, 18-25 FPS, dalo se to skousknout
    Syndicate - nehratelné, běží 20 FPS, ale cca každých 20 vteřin se hra zastaví na více než 5 vteřin (dle okolností) a načítá textury. Celkově i mimo dobu zastavení hry se textury načítají pozdě a hodně ošklivě.
    Mimochodem při zastavení hry ta hra běží, FPS jsou registrovány a hudba jede, jen vše zamrzne.

    Bottomline: Ať mi nikdo netvrdí, že Syndicate jede lépe, než Unity.
  • Usmívám se tu teď nad tím, že jsem si před dvěma měsíci koupil PC za bezmála 60k a právě hraju Samorost a chystám se na Botaniculu :)))
  • Jen pro Flashe dole. 4K dlouho konzole umět nebude, protože je to naprostá zbytečnost, jedině že by šly opravdu velké 4K televize dolů. Co se jsem tak díval, tak můj obývák by potřeboval 4K televizi za více než půl mega, aby moje oko rozpoznalo rozdíl od FullHD.
  • Jop. Relevantni: https://www.youtube.com/watch?v=I8e0jnm39lE
  • Inquisitor
    Stařičké? Tak to já mám compa z pravěku :D
  • Vnímám to úplně stejně. Unity mi přišlo naleštěnější, tedy vizuálně, nebavíme se o bugách a glitchích. Syndicate mi vizuálně připadá nemastnou neslanou trojku s nemastnym neslanym killdozerem Connorem. Plus k tomu ty doslova vylidněný ulice v

    "Avšak rozdíl mezi nízkým a PCSS Ultra nastavením je masivních 24 fps, hlavně v hustě zalidněných oblastech." - to by mě zajímalo, kde se vlastně taková zalidněná oblast v AC:S nachází. Zřejmě někde mimo hratelnou mapu ;).
  • Graficky mi Syndicate přijde o hodně slabší než Unity. Není tedy divu, že tak dobře běhá i na plečkách.
  • No, je možný, že to dělají stíny, který mají procedurální antialiasing/smoothing podle vzdálenosti, většina her tohle nemá, prostě ten stín tam buď je nebo není. všiml jsem si toho už u Unity a přijde mi, že tohle je něco, s čím ubisoft dost experimentuje. taky využívají víc druhů světla, odražený světlo.. to dělá hodně. něco podobnýho je v ARMě III, jenže ARMA běží v podstatě celá na procesoru..
  • No, nechci se hádat, ale krom totálně zmršeného Unity a Watchdogs jsem neměl s žádnou hrou od Ubi problémy, a nesnaž se mi namluvit že například takový Far Cry 4 je nějak náročná hra *7* takže argument že hry od ubi jsou nejnáročnější je blbost, nebo minimálně silně zavadějící. Jinak, nezlob se na mě, ale v roce 2015 si stěžovat na nutnost 3gb vram ? ale no tak, vážně ? Vždyť každý kdo to myslí s hraním na pc aspoň trošku vážně má 3-4gb vram kartu už nějaký ten pátek. Osobně mám i5 na cca 4.5ghz, 16gb ram, GTX970 a ACS mi jede na high (něco na very high, něco ultra) při 1080p kolem 50-70fps. A co se týče toho že neplatí vyšší nároky = vyšší kvalita je snad jasné i malému děcku, ale dobrá, pokud to musí být, ono totiž jaksi všechny hry nevyužívají stejný engine, a jak známo tak engine je to co určuje vše ostatní, takže například takový Unreal engine člověk rozjede pomalu i na kalkulačce ale zase v něm vývojář těžko udělá open world hru protože prostě to engine "neumí", ACS vyučívá novou verzi Anvil enginu na kterém běží zatím pouze Unity a Syndicate (a vyvýjí se na něm R6: Siege) takže jak je vidět Anvil je prostě náročný engine (něco jako svého času například X-Ray na kterém bežel Stalker - kdo si pamatuje nároky Clear Sky tak ví o čem mluvím) ale je vidět že je již aspoň optimalizovaný (proti tomu v jakém stavu byl v Unity). Takže srovnávat náročnost dvou her který běží na zcela jiných enginech je proste blbost.
  • Ale jenom kdyz ho tata pusti k TV jinak ma utrum, ale zas vem si to ten filmovej zazitek co s tech her ma jak kdyby se clovek dival na VHS filmy *1*
  • VEDLE jak ta jedle 4K monitor stoji 8600,- a to se určo najde i levnější http://prodej.pekro.cz/monitor-acer-lcd-k242hqkbmjdp-60cm--236--uhd-4k--led-3840x2160--100m-1--4ms-P77508/#top sestava co utahne na fullQ 4K se dá v poho složit do 20ti to je cena konzole + 7 her. Jen jouda jde dnes do konzole...
  • Odulin
    No na mé stařičké i5 3.8GHz,12gb ram,gtx 970 OC to jede v 1080p na skoro max (pouze PCSS a TXAA 2x +FXAA ) v pohodě....ééé tedy pokud přihlédnu k drobnému faktu, že mám locknutých 30 FPS. :D Ale co mě hned koplo do ksichtu je absence AF (jde vynutit v ovladačích). :/
  • Dej si nejakej vyraznej avatar, at vim koho hned ignorovat, diky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit