Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč dostavá Bruce Lee minuska za názor, že se američanům všude leze dopr..dele.
  • Jason Isaacs bude hlavní záporák...
  • Měli to dát do Starověkýho Egypta ..Assassin začíná stát za nic.
  • Bohužel, špatné téma už proto že nám evropanům nějaká americká revoluce nic neříká. Assassin patří do Evropy. At to prodávají jenom v USA co mi tady stím, už mě štve ta masová amerikalizace. Pomalu ale jistě stará dobrá Evropa mizí at se dívám kamkoli.
    • Myslím si, že většina aspoň trochu vzdělaných lidí v evropě ví, co je to americká revoluce a co je to americká občanská válka. Ovšem to prostředí a doba mě taky moc nezaujalo. Tehdejší americká města byla v podstatě dost nezajímavá (vlastně jako dnes až na NYC) a okolní pole a lesy jsou přímo synonimem pro nudu.
    • Jazz
      Jasně... *7*
    • CrocoRay
      Warrior Within byl podle mě taky sice nejlepší, ale ani The Two Thrones nebyla špatná hra, spíše mi to přišlo stejné jako Sands of Time, který byl ještě před WW. Další princ už mě tolik nechytil, i když nebyl špatný, ale už tam nešlo vůbec o souboje a hlavní bylo jen skákání, které bylo zpracováno dobře. Ale holt radikální změna, která každému nesedla a taky se mi předchozí díly líbily více. Posledního prince už jsem nehrál.


      EDIT!!!!!!!!!!!! Tenhle příspěvek měl být na Veskoslava. Holt překlep!!!!!!!!!!!!!!!EDIT
  • Veskoslav
    Aneb vytřískejme další prachy ze série. Jo bude to upadat a upadat, jako kdysi slavná série Prince. Tam po skvělém díle Warior Within, co rozhodně nebyla dětská omalovánka přícházely horší a horší díly. V podobném duchu se nejspíš Ubisoft hodlá vydat i tady.....
  • ALIENVIK
    Achjo všechny cesty vedou do pr*ele
  • tak jestli to bude nějaké pobíháni za divocha po lese a lezení na stromy tak mě to mine obloukem.......já taky doufal ve VFR ta se mi zdála nejpravděpodobnější ale tohle....no,uvidím po gameplay ukázkách ale prozatimní názor je EPIC FAIL *9*
  • Tynno
    Asi tak Jendo, sem zvědav jak se s tím poperou a nemám z toho dobrý pocit jako fanoušek téhle série, témat by se určitě dalo najít zajímavých dost ale už zde asi nebude požitek z velkých měst a výšek v nich, ta francouzská revoluce a assassin francouz by se mi zamlouvala nejspíš lépe jak již bylo řečeno ...
    • Taky jsem tajně doufal ve velkou francouzskou revoluci, Robespierre jako templář, to by bylo hodně zajímavé :( škoda.
    • BoB.2
      Registrace: 1.1.1970 jak si se dokázal zaregistrovat 14let před vznikem internetu? *15*
      • Tynno
        já se registroval dávno před mým narozením už
  • Jako namet se mi libi ale jsem zvedavej jak se s tim poperou. hlavne s bojovim systemem a predevsim s pohybem ala freerun, protoze v roce cca 1776-1886 byla amreika plna kolonistickych mest ktere postradaly nejake vetsi budovi a katedraly. opravdu me to zajima jak to nakonec dopadne
  • BoB.2
    Tak je to oficial obaly vypadaj luxusně.
    http://assassin.herniweb.cz/images/photoalbum/edice_ac.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit