Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je ta hra ke koupi *5*
    http://www.hrypc.cz#a_aid=4e5deea6e126e
  • Vidlevkrku
    Připadá mi jako blbost dělat nejaké závěry z 10-ti minutového dema, které navíc má předvádějící projeté 100x, aby hru ukázal v nejlepším světle. Pochopte určitě lidi na předváděčce nechtejí vídět jak hrdina skomíra a neustále se hra loaduje. Tvrdit, že hra je jednoduchá je blbost, schválně kolik z Vás projelo AC: Brodherhood na alespoň 95 % synchronizaci? Troufam si tvrdit že ani 1 z deseti. Ono je taky hrát a hrát. Jako věrný fanoušek AC se už těším jak Eziův příběh vyvrcholí a pořád je podle mě dost času vychytat nějaké ty mouchy. Závěry bych dělal, až vyjde plná hra a dohraju ji do konce. U předchozích dílů ty pozitivní věci rozhodně přesahovaly. Pokaždé můžu konkrétní úkol udělat jinak. Příběh to má celistvý, dává smysl a není to rozhodně tupá vyvražďovačka typu Call of Duty a pod. Jo truhlice Vám možná přetíkaly, protože si peníze škudlíte. Kdyby jste je utratili aby jste měli všechny památky a zbraně, brnění a podobně tolik jich nemáte. Moc se těším jaké novinky ve hře přibudou a podle dema jde vidět, že určitě s využitím petard bude možnost změnit taktiku. Neříkám, že je AC bez chyby, ale určitě je jedna z nejlepších her současnosti. A pro mě jedna z nejočekávanějších, ale myslete si co chcete. Schválně srovnejte si příběh hry Call of Duty: Black Ops a Assassins Creed 2. Srovnejte si možnosti které Vám hrá nabízí? U AC nikdy nevím jak se linie příběhu vyvine, jaké zvraty v příběhu mi hra předvede, kdežto u bezduchych zmiňovaných her prostrě někam půjdu probiju se tisíci nepřáteli a nakonec zvítězím. Když Vám vadí urověň boje, tak zkuste dohrát misi pomoci STEALTH taktiky.... myslím si, že jen chodíte od bodu A do bodu B jen všechny rubete nad úkolem samotným nepřemýšlíte a pak vyvozujete závěry jak je hra lehoučká a podobně. Sice jsem trošku odešel od tématu, ale píšu spontánně. Klidně mi dejte mínusy, když chete. Toť můj názor. *16*
  • Mahcake
    Zdá se mi to? Nebo Altair vypadá jako ÚPLNĚ někdo jinej...než v jedničce? *7*
    • to se mi moc nezdá ale připadá mi ten hlas trochu jinej
  • Lawliet
    hezky assassin creed..! jen tak dál
  • A já doufal že to bude trochu jiný než ostatní díly...ale pořád stejný...je to jako kdybych hrál UT3 na nějaky mapě a pak si přepnul na novou mapu a hral dal...prostě žádná změna
  • Možná na konferenci se toto demo mohlo objevit, ale Ubisoft představil něco jiného. Osobně jsem na GamesComu byl takže vím, co jsem viděl a co jsem vyzkoušel.
  • No mám jen připomínku k samotému Eziovi z celé serie. V AC 2 jsem si na něho zvykl hned, především díky skvělému dabérovi anglické verze Roger Craig Smithovi, pak mu přibyla bradka, což z něho udělalo i vizuelně zkušenějšího asasina. A v posledním chystaném dílu logicky musel zestárnout i vyzáží. Proto čím mě Ezio dostal především je uvěřitelným hlasem, který zní jako by to byl skutečně talián.
    Přestože nad Altaira není, tak hlasem u mě Ezio jednoznačně vede a je tudíž jedno jestli se jeho hlas už příliš nehodí k jeho vizáži 50níka.

    Roger Craig Smith
    http://www.youtube.com/watch?v=fvLvU3JiTJc
  • Brotherhood sem nehral ale Assasins Creed 2 bylo jednoduchy jak pro petilety decko, Ezio neumrel ani po padu z 50 metru vysoke strechy, nepratele utocili hezky po jednom a nabihali jak prasata na porazku, takze jich slo klidne zvladnout 10 naraz, zlataku bylo tolik ze jsem mel plne pokladny uz nekde ve tretine hry, zemrit se tam skoro nedalo pokud byly v batohu lahvicky (coz byly porad protoze stejne nebylo za co ty statisice utracet - viz. vyse) a cele parkour umeni spocivalo v mackani jednoho tlacitka (a packy).. tak opravdu nevim cemu se autor clanku a nekteri zdejsi diskutujici tak divi :D
    • ano někteří se diví, protože stále někteří doufáme, že by to i šlo udělat trochu obtížnější
  • ač se mi taky moc nelíbí, že to vypadá moc jednoduše, beru v potaz to, že je to ukázka. Samá finální verze může být na tom s obtížností úplně jinak. Nejvíc mě zajímá hraní za Altaira, jsem zvědavý kolik bude v Revelations prostoru. Takže se na tuto hru, ostatně jako na každý díl serie AC, moc těším.
  • CRYPT
    Ezio vubec nevypada jako Ezio. Tam nevidim vubec zadnou podobu. Kdyz porovnam AC2 a AC2 BH tam ta podoba byla jeste znatelna, bohuzel ted vubec
    • Conceptt
      to bude tím , že Ezio bude pomalu důchodce ...
      • Amylee.Anderson
        Můj táta je taky pomalu důchodce a je si podobnej na hodně starejch fotkách :D
        • Conceptt
          dobře pro něj :) ... ne teď vážně , když se podíváš , jakej život Ezio od mládí vedl , tak se na něm čas nejspíš hodně podepsal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit