Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    To je zase diskuzní "nebe" *1*
    Je mi jasné, že si nemůžete dovolit zrušit číselné hodnocení, ale co aspoň dát na stupnici jenom 5 bodíků, jako to máte v Levelu? Mohlo by to přispět ke kultivaci diskuzí u recenzí, který se tu většinou zvrhnou v boj o blbé číslo.
    PS: minidetail - nešlo by nějako změnit nastavení, aby když si člověk klikne na přehled recenzí bylo vidět i to hodnocení? Teď jsem se tam podíval (Archiv -> Recenze), abych si udělal rychlý přehled a ono tam to hodnocení není vidět.
    • Skoda ze smazali Veskoslavovo priznani k tomu, ze absolutne netusi jak funguji site a co to je neverejna IP, by ses aspon zasmal. *15*
  • Mě tenhle díl docela baví, ale co Batmanovi nemůžu odpustit, je že i po třech dílech téhle hry se nenaučil plavat :D
    • Tilwaen
      Dává to smysl, je to prequel - jak by k tomu ten Batman přišel, když v (časově) následujících dílech plavat neumí? To je něco, co jen tak nezapomeneš *1*
  • njn, takhle to dopada kdyz si manik predobjedna hru rok dopredu, koupi ji za litra a pak cumi ze hra ma 7/10 a rika si: "ale to neni mozne, ja sem za to dal litr, nemuze to prece mit spatne hodnoceni". Tak jde procitat komentare a hledat spriznenou dusi aby si za kazdou cenu opodstatnil ze to je neni mozne a aby bojoval proti svemu svedomi kvuli kteremu ma divny pocit ze dal litr za hru co ma 7/10. A tak se spolecnymi silami sesypou na recenzenta, prestoze ve svete je hra proste na 7/10. Je to tak panove, bud to prijmete, a nebo zavrete p*del.
    • zrovna u Arkham Origins bylo už od začátku zřejmé že bude sešitý horkou jehlou a spíš než plnohodnotný díl to bude takový datadisk, snaha vytřískat z toho ještě nějaké $$$ než vydají opravdové nextgen pokračování
      • no vsak me to rikat nemusis :) ja kdyz videl v nazvu Arkham a podival sem se na trailer tak mi to bylo jasny.
  • Vzhledem k tomu, ze nekteri jedinci jsou schopni pobrat pouze ciselne hodnoceni (coz je taky jedine, o cem tady porad breci), zatimco hodnoceni textove jim ocividne dela problem, tak bych navrhoval uplne ciselne hodnoceni zrusit.
    Timpadem by redakce v budoucnu tehle histerii nekolika maniku predesli.
  • Grygar by se nám měl k hodnocení her vyjádřit! Takový recenze jsou úplně k ničemu, to ať raději žádný nepíše.
    • janchor
      Vyjádřil jsem se tady: http://games.tiscali.cz/recenze/batman-arkham-origins-recenze-64410
      • V tom případě raději žádný nepiš. *3*
        • Ty už radši vůbec nepiš komentáře na games.cz
    • Ze te to jeste bavi tady porad brecet, ze si nekdo dovolil dat tve oblibene hre jine cislo, nez ty uznasvas za vhodne.
      Vazne usmevne. Nebo mozna spis k placi.
    • Jo, protože tu pět hysteriků jako jsi ty řve, on se bude zpovídat *1*

      Get a life.
  • 7/10 jo? Jo v dřívějších časech bych aj souhlasil...ale dnes kdy 7/10 dostane skoro každá chujovina ROZHODNĚ NE!!!Batman si zaslouží aspoň 8/10!!! Na tuhle hru jsem upřímně neviděl žádnou dobrou recenzi.Takové IGN si u BAO stěžovalo že kromě padouchů,fízlů a pochopitelně batmana je mrtvý(bez lidí)...jasně o štědrém dni ve 24:00 se lidičky budou procházet po městě ve kterém řádí gangy a padouši kteří jdou po batmanově hlavě...LOL :) Tady si stěžujou na bugy(které jsou nepatrné)...no kurňa ,já se těším na recenzi na přebugovanou bf4..ale té dáme aj 10/10 že jo!?
    • Bugy v tehto hre nie su VOBEC nepatrne. Aspon tie na ktore som ja narazil....
      Najprv ma nastval ten bug s Barnley tower, ktory sa da paradoxne pomocou dalsieho bugu vyriesit. Potom zopar dalsich /Deathshot sa mi prepadol cez schody a nedal sa zabit, zmizol mi rebrik pri vychode zo sewers atd atd/ ale vsetky po znovuodohrati danej pasaze hry zmizli, pripadne sa neopakovali...
      Pred par hodinami som Batmana naozaj nastvaty vypol....po x hodinach hrania na hard, splneni vsetkych sidequestov, najdeni vsetkych symbolov, dosiahnuti vsetkych tych rankov aj na suboje aj na predatora atd...proste rad mam hry dohrane komplet.....idem pre POSLEDNY riddlerov datapack do podzemi My alibi.....a zrazu moj namakany batman vypadol z mapy.....reload,restart, reset, reinstall nic nepomaha a WB support uz vobec nie /nie som prvy s tymto bugom, ale nastastie ja som aspon dokoncil storyline/.....jedina jedna vec a nemozem hru komplet dohrat, mozem akurat tak zacat odznova.... *9*
    • Ronox
      Nevím na co si stěžujou, když na začátku zazní, že obyvatelé Gothamu zůstaňte doma kvůli nadcházející sněhové bouři.
  • mno tak ten koncept stejnej jako u dvojky se mi libi, ale ty bugy uz tolik ne... po chvili hrani cekam na patch abych nebyl nasraan. :/
  • U me spis prevlada zklamani, ktere ale vyvazuje - mozna i prevazuje - stale pomerne dobre batmanovsko jadro, ktere je udelane proste paradne. Rekneme tak sest z deseti, kdyz uz se tu hadame o cislech.

    Ale misty je to poradny opruz. Docela dost bugu, jeste horsi collectible hunt nez predtim, z pohledu pribehu ale i vybaveni atd. vubec dost skripe myslenka, ze by to melo byt nejak vyrazneji drivejsi a jine nez predchozi tituly...

    No a konecne, ale to uz neni chyba hry, udelat 20 critical strikes in one free flow combo je pro me snad jeste vic frustrujici vec, nez bylo proletnuti takovym tim tunelem za pomoci zrychleni ze stremhlaveho letu v Arkham City.
    • Ted mi doslo, ze jsem napsal, ze neco prevlada, ale to druhe to prevazuje. Napsal jsem to, protoze jsem blbec a protoze plati varianta, ze to prevazujici je vic nez prevladajici.
  • Jack1947
    Po letmem, proletnuti/precteni Recenze take samozrejmne uz zpravidla jak jinak nez nesouhlasim.
    Nedopecene mi to jaksi uplne tak neprijde, ale naopak od jinych zde zuby nehty kosti drzicich se jednotlivcu/jedincu dokazu pochopit. Takze mi to vyzni i kdybych necetl, ze kdyz jsem Fanousek neni nad cim premyslet a kdybych byl jen kolemjdouci tak za vyzkouseni to stoji, byt treba v nejake sleve a jindy. *4*
  • Jack1947
    Hra Jokera nema chybu a je to celkem prekvapeni, optravdu jsem necekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit