Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasicka situace. Banda fanboyu se podiva na ciselne hodnoceni, ktere neodpovida jejich predstave a hned se z toho muzou posesouvat.
    Mozna by to chtelo se vice zamerit na text recenze, nez tady ze sebe delat tro(t)ly kvuli cislu.
    Vazne usmevne.
    Ale co, alespon je sranda. Mr. GGG alias realna strelba na gamepadu a Jujdasek zarucene nikdy nezklamou. Co prispevek, to zpravidla perla. *1*
  • jindra.veliky
    nj uz od zacatku bylo jasny, ze chteji jenom vytezit z dobrych povesti dvou predeslych her

    *7*

    jeste vetsi recyklace nez u CoD
    • Nevšiml jsem si že by to vycházelo každý rok navíc narozdíl od codka furt batman za něco stojí
      • jindra.veliky
        aha, takze kdyz stejna hra vyjde jednou za dva roky, tak je to v poradku :D :D

        za neco to stoji, protoze je to porad to samy = to muzu rict i o CoD, to ma taky vzdycky dobrej multiplayer a az na prvni black ops i povedenou kampan *12* *12*
  • Jsem rád, že to není jen můj názor... Grygar není kompetentní recenzovat hry...
    • Tohle vážně nechápu. Když se mi hra líbí, je mi u glutea maxima jakou tomu kdo dá známku, prostě ji hraju.
      • To nechápeš, protože si ty hry asi stahuješ.
        • Jo, to dava smysl. *7* *1*
    • podaktori si asi len pozru hodnotenie...
    • no pana grygara zrovna nemusim ale tady bych se ho zastal, popsal to jak to je. To ze banda umbulenejch fanboyu tady breci ze to nedostalo milion z deseti neni smerodatny.
      • S tímto recenzentem je dlouhodobější problém. Občas se sám ptám, zda to vůbec hrál, když hodnotí hru, tak jak hodnotí.
    • C-BEAM
      a takýchto názorov bude čím ďalej tým viac, jednoduchí hráči totiž úspešne dobívajú aj tento server, sú to hráči ktorí nekriticky zhltnú každú sra*ku až na pokon skončíme ako na nemenovaných zahraničných serveroch kde musia codom dávať 10/10 inak by recenzentov ich jednoduchí čitatelia zožrali za živa.

      Arkham Origins je dobrá hra iba pre fanúšikov série a Batmana ako takého, ktorí vedia odpustiť aj menšie či väčšie nedostatky. Kludne si tam teda 1-2 body pridajte ak treba ale nesnažte sa ostatných presvedčiť aká dokonála hra to je ... pretože nie je.
      • Nemas pravdu, ja u spatnych recenzi kritizuji nejen nizke, ale i vysoke ohodnoceni.
    • neni kompetentni, ked to nevie hrat nech to nehraje, ja som napriklad stihal vzdy stlacit tlacitko ked bolo treba, boje su uzasne, brutalne a velmi akcne, cela hra je akcnejsia a temnejsia. ja davam 9,5/10 a dufam ze ten pol bod, ktory som hre strhol kvoli bugom dotiahnu vyvojari nejakym skorym updatom a bude to moja desiatka :)
    • Souhlasím.
      • Stále se tvé nabubřelé ego nesmířilo, že B: TS dostal to, co dostal? No neplakej, jdi na PS3 "fan" magazíny, tak to vychválili a práskli 10/10, aby ovečky jako ty mohlý hýkat nadšením.

        P.S: Doufám, že stejně jako v případě TW jsi hru nehrál a zase budeš předpokládat, ať se můžu tvé blbosti opět smát .... *7*
        • Já brečím jen z těch recenzí, co tady píše GRYGAR... Co se týká Beyond, tak hru mám a koupě nelituji. Je to skvělá hra, ale má určitě své nedostatky, a proto by měla být hodnocena 8/10. 5/10 může dát naprostý ignorant a amatér.
          • 8/10 je vysoce nadprůměrná hra. Cože Beyond naprosto není. Nedosahuje naprosto kvalit Heavy Rain, příběh, tedy nejdůležitejší část této hry je psaný jako od Uweho, nemožnost ovlivňovaní, kdy mi přišlo, že předem bylo jasně dané, co se stane a já jsem to nemohl ovlivnit a co mě nejvíce srallo, byla absolutní nesmrtelnost, kdy postava přežila i to, co Chuck nedokázal....Tudíž maximálně 6/10, protože ta hra je pohopouhý dlouhý a nudný interaktivní film, kdy občas člověk může mačkat tlačítka, aby měl pocit, že "hraje". A ano, mám to dohrané a ano, mám to i zakoupené, protože jsem měl očekávání jako u HR.
            • Uvedomujes si, ze 10/10 je uplne to same jako 100/100, ze ano? *1*
            • Pokud tato hra od Grygara dostala 10/10 http://games.tiscali.cz/recenze/starseed-pilgrim-recenze-62870

              tak Beyond by měl mít 100/100 a opět se ukazuje, že Grygar nemůlže psát recenzel, ale max. maximálně rubriku první dojmy ze hry.

              Podle toho, jak se hodnotí hry, nemůže soudný člověk dát Beyond 5/10.
          • 5 muze dat clovek co je nad to povzneseny a vidi to tak jak to je. Vsak je to taky naprosta sr*cka v cele s Elen Debilpage. Vic nez na 7/10 ta hra nema.
        • Netusim co tim TW myslis. Nicmene se mi zda, ze jsi neunesl nejakou moji kritiku zdejsi recenze. Procpak? Jsi zastancem totalitniho drzet hubu a krok, a kdo se odvazi ozvat, toho je nutno zadupat do zeme?
          • Ne. Jenom ty jsi takový šášula, co ví všechno lépe a když není podle tebe, tak všichni okolo jsou idioti. Ale ono je to přesně naopak.
            • Ja jsem nikde nenapsal, ze to podelal. Zacal jsi lhat, protoze si nedokazes priznat, ze jsi to zoslil.
            • Nehrál, ale víš, že Grygar to podělal. A nezapomeň si hned dát plus po napsání příspěvku. Možná ti to dělá dobře. Jenom to nemění nic na faktu, že jsi stále šašek, co věčně fňuká a brečí, jak mu "jeho" hra nedostalo to, co by chtěl aby dostala. Raději si piš ten svůj legrační blog, naprosto nezaujatý blog. A nebo dělej statistiky pirátů, u těch také umírám smíchy.
            • Origins jsem nehral, jenze ja take z toho duvodu nikde nekritizuji recenzi na Origins. Co chytreho mi chces rict ted?
            • Stále jsi neodpověděl na kotroliní otázku Jejdo. Hrál jsi to. A to, že tady nějaký blázen začal naprosto měnit hodnocení, na tom nic nezmění. Tudíž se ptám znova. Hrál jsi Origins? Pakliže ne, nemáme se o čem bavit a jsi prostě zamindrákovaný šašek, co považuje všechny, kdo mu "haní" hru za idioty či nekompetentní recenzenty.
            • Ty veci ktere prechazis mlcenim beru jako tvuj souhlas.

              Ano, nazor, ze Grygar neni dobry recenzent neni urazka, to je nazor s ktery jsem si dovolil souhlasit. Kterou hru jsem nehral, povidej a prehanej.
            • Aha. Takže tím, že "napíšeš" či souhlasíš, že Grygar není k psaní recenzí, tak ho vlastně neurážíš, to jenom konstatuješ fakt. Jo Jejdo, tak co hrál jsi hru? Povídej, přeháněj. Protože se pomalu zarazuješ do TOP5 exotů Tiscali...Kritizuje recenze, ale hry nehrál *7*
            • Mozna jsi to prehledl, ale prenaseni diskuze na osobni rovinu, nadavani a urazeni tu provozujes ty, nikoli ja. Tva kritika tak trefne pada na tvou vlastni hlavu.
    • Ty nejsi kompetentní číst recenze.
    • Jack1947
      To je nesmysl, ze neni kompetentni . Jen nema uspokojivy nazor na ruzne hry a pak se tu budou vest spory, nejde o nejake bezbrehe zavdeceni se proste to je tak jak je. Souhlasit/nesouhlasit muzes ale je mu to nesedlo, sedmnout to tobe muze. Recenze uz se tu resila neni od toho aby kazda AAA hra mela 9-10/10, spatna hra to neni jen to je podobne a vic dal bych to neresil. *4*
  • Batman arkham hry som si velmi oblubil, arkham city bola famozna. Len neviem, ci je to len moj pocit, ale pri novom diely mi prislo, ze to uz nie je ten batman, ktoreho som mal rad. A najviac ma sklamal suboj s bossmi ( hlavne deathstroke), ten suboj je tak pomaly, nezazivny a repetetivny, ze som mal chut seknut s celou hrou. Nakoniec som to dohral, ako celok mi prisla hra fajn, ale ten deathstroke, strach a hroza
  • Jack1947
    Stejne ale pro mne zustava nejlepsi 1dil, takze prekonani se nekona a tohle tak navazalo na uspech Arkham city. Dalsi dil uz proste musi byt originalnejsi a zajimavejsi nebidnout zase neco jineho. *4*
  • Ma to tiez taky hrozny pribeh a vedlajsie ulohy ako Arkham City ? To bola extra blbost...
    A pritom Arkham Asylum bolo dokonale...
    • Souhlasim, jednička měla větší spád, ale to bylo díky větší linearitě. Hlavně to bylo něco novýho a všechny to, myslím, dost překvapilo. AC mi přišlo už trošičku přeplácané. Každopádně do "origins" jdu taky... (ale až zlevní jako AC :)
  • Jack1947
    "Cislo" u Recenze nema uz zprincipu smysl resit, pac kdyz hra dostane "venku" kolem 8/10, tady to zase bude kolem 6-7. Pak je lepsi resit spise psany text a s tim pak souhlasit/nesouhlasit. *4*
    I Tak je pro mne a dalsi jedince opet lepsi, pockat na znamku "psanou" v Levelu.
    • Vždyt 7/10 je nadprůměrné hodnocení, tedy zábavná a dobrá hra. Co je na tom špatného? Codename 47 také dostal 7/10, oprávněně a i tak udělal díru do světa. Naopak samé 8-9/10 to už je demagogie. To nám tu vychází samé legendy, na které budeme vzpomínat i za 20 let.
      • Nikoli, 7/10 je prumerne hodnoceni.
        • Veskoslav
          Ty jsi nedostudoval základní školu, že nevíš, že 7 není průměr z 10 ale je to 5? *7*
          • Ja na rozdil od tebe jo. Tvrzeni, ze prumer z 10 je 5 je jeste legracnejsi nez tve tvrzeni o skryte IP. A navic jsi ani nepochopil, ze jsem psal o prumernem hodnoceni, nikoli o prumeru z deseti. Ztrapnujes se tak uplne zbytecne.
          • ringmancz
            že s ním ztrácíte čas...
          • Jack1947
            Strhava na sebe jen zbytecnou pozornost. *15*
        • Jack1947
          Ty si vazne zaslepenej, 7/10 Neni prumer mozna tak nadprumer , priumer byl vzdycky prumer 5/10... o tom tvem dohadovani na hore ani nemluve. Ceho je moc a toho co tu delas je presprilis. *7*
          • Viz vyse, staci trochu premyslet a zjistis, ze zdejsi prumerne hodnoceni neni 5/10.
        • Ne Jujdasku, prumer je 5/10. To te ve skole neucili?
          • To je mozne, ale to neznamena, ze prumernym hram zde davaji 5/10. To te ale ve skole nenauci, na to uz musis pouzit rozum. Prumerne hodnoceni na games.cz je, jak jsem napsal, 7/10.
      • Jack1947
        Nerikam ze ne, akorat me se to nejevi kdybych to bral AA= 9/10 AC=8/10 AO= by bylo 8/10 protoze by kvalita nesšestupovala smerem "dolu" ale drzela se na stejne pozici, muj nazor.
        Takhle by clovek po precteni recenze, byl skepticky a dost vahal jestli koupit. Takze bych byl takrikajic na vazkach. *7*
        • Vrook
          Jack1947 = 10/10 would vote #JACKFORPRESIDENT #freejack1947
        • no a proto nakupuju tam, kde to uz ted stoji 437kc a nebudu pripade tolik moc zklamany
  • LTM3
    Teda docela negativní rezcence. Souhlasím, že tam jsou bugy. Po třinácti hodinách jsem narazil na 2, který mi znemožnili dokončit dva vejdleší úkoly. Ale jinak mě ta hra přijde jako jedna z nejlepších, co za poslední dobu vyšla. A ani v recenzi nepadla zmínka o multiplayeru, kterej je dost návykovej (aspoň tady se mohl pan Grygar podívat po něčem novém a neokoukaném v batman trilogii).
    • Mě recenze nepřijde negativní. To jsme v době, kdy cokoliv jiného než nekonečné chválení je považováno za negativní?

      Pan Grygar prostě říká, že je to stejný jako Arkham City a to může pro někoho být okoukaný... což je pravda. Pokud to pro tebe není okoukaný, tak si hru užiješ... to je snad jasný, tak kde je problém?

      Multiplayer asi dostane samostatnou zmínku. A všichni víme, že hlavní v Origins je singleplayer a mulťák je pouze chvilkové rozptýlení. Za nějakou relativně krátkou dobu ho většina lidí přestane hrát, tak to s takovýma hrama prostě je.
    • Nevím, jak ostatní, ale já MP u Origins beru jako okrajovou záležitost, kdy hraje vedlejší a podřadnou roli. Ano, je zábavný, ale tu hru jsem si kvůli němu nekupoval.
  • Vidíte pane Grygar... párkrát dáte zasloužený číslo a text pro AAA hry a už jsou s vámi lidi nespokojení.

    No jo no, dneska jsou už čtenáři naučení, že všechno musí mít 9-10, jinak je oheň na střeše.

    K Origins - no je to cashgrab zatímco Rocksteady pracují na skutečném next-gen pokračování. Koupím si Origins příští rok GOTY edici ve slevě. Co dál řešit...
    • To pretože väčšina ľudí rozmýšľa štýlom nepáči sa mi to 4-5, páči sa mi to 9-10 a keď to tak nie je tak je oheň na streche.
      • Pravda. A na Metacritiku je to "nelíbí se mi to -> 0-1", "libi se mi to -> 9-10".
  • Super hra, ale už by to chtělo nějakej patch hned v první misi jsem měl bug. Crock mi problikával a stával se neviditelným, a ve městě když chci vypnout jednu Nigmovu stanici, tak mě tam zavře a nejde se dostat do šachty. Jinak nechápu jaktože na GTX770 nejde naplno Physix (FPS mi klesa až někam ke 20)
    • to s tym crockom mi robilo pouzni hru a pokracuj inu pomoze stiahnut posledne driveri inac mi to ide 60fps+ vsetko na max na 660ti takze zoptimalizovane je to podla mna na vybornu
    • Mě v Borderlands 2 taky s GTX670 klesalo na 20fps i se všemi patchy a ovladači. Musíme si zvyknout a začít si kousat ret, když sousedé s o hodně horší sestavou rozjedou hru s PhysX krásně. Ale u Borderlands 2 záleží hodně o množství daných nepřátel a jejich Physixovou odpověď na bazuku, pokud se stává ve hře s PhysX v malém množství a přesto hra jede na dobrou grafárnu jen s 20fps, začal bych to řešit aktualizací ovladačů a házením zapálených manuálů na vývojáře. Bugy jsou svinstvo.
    • tady je video s prozatimním řešením toho bugu s věží, za pomoci dalšího bugu *1*
      http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=189282767
    • Ten bug se stanicí je známej. Na YT je video hjak to zatím obejít než to patchnou. PhysX je patrně neoptimalizovnej no.
      • PhysX je hlavně píčovina, kdyby ho uměli vývojáři pořádně využít, hned bych si myslel něco jinýho.
      • LTM3
        Zajímavý mě to jede s PhysX vše naplno na 670 bez problémů. Zkus nový ovladače na dělaný na batmana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit