Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Téměř stejné jak předchozí dva díly - proč měnit dobře fungující systém. Boje jsou dobré, těžší. Nejede mi gamepad,takže klávesnice a myš - to klikání je ale šílené:) Osmička zasloužená, ale za opakující se všechno bych dal klidně 7
  • BoB.2
    Jakmile bude k dispozici nástroj na dekompresi souborů UPK, budu muset vytahat všechny texty ručně, pak přeložit a poté vložit ručně zpět. Zároveň budu muset dodržet délku textu, protože se přepisují v HEXu, což bude bohužel na úkor kvality překladu.
    Takže bych k sobě potřeboval schopného technika, který se z větší části vyzná v Unreal Enginu. Nevíte někdo o někom opravdu spolehlivém a schopném?
    Pe.si.cha, který se osvědčil jako velký znalec UE a věděl co a jak, už bohužel na technice žádného překladu, z osobních důvodů, spolupracovat nechce.
    • Vrook
      Když už žiješ v tý představě, že to tady někoho zajímá, nebudu tě z ní budit, ale co to psát vždy do jednoho postu? A slyšel jsi už o možnosti editovat příspěvky?
  • BoB.2
    25 říjen 2013, 17:59
    Tak zatím jsem zjistil následující:
    Veškeré složení souborů s texty se nápadně podobá předchozí hře Batman Arkham City.
    To znamená:
    1) INT soubory obsahují texty pro MENU, nápovědu ve hře atd.
    2) In-game texty jsou opět zašifrovány v souborech *.upk
    3) Texty k videosekvencím jsou v souborech *.usm
    Z toho vyplývá, že náročnost překladu bude stejná a možná i složitější, než u předchozího dílu.
  • BoB.2
    Zhilian
    25 říjen 2013, 9:34
    Češtinu mám opět v plánu, ale bude to trvat delší dobu a to nejen kvůli technice, ale i kvůli tomu, že pe.si.cha, který se o ni vždy staral už skončil.
    A pokud pro překlad nestačí upravit pouze texty v INT, tak budou jako u předchozích dílů uloženy v UPK souborech.
    Co vím, tak nástroj na tyto soubory ještě není, a dostat ty texty potom všechny ven bude taky pěkná fuška. Vše se totiž dělá ručně.
    • Jazz
      Promiň,
      asi to raní tvé city, ale nikoho to nezajímá *13*
      • Promiň, asi to zraní tvé ego, ale jsi blbec když se navážíš do někoho kdo zadarmo ve volném čase spousty hodin dělá něco pro komunitu jen proto že TEBE to nezajímá *13*
        • Jazz
          A?
          Nikdo se ho o nic neprosil.

          A pro jakou komunitu to vlastně dělá prosímtě ? Pro hovada, co jsou moc líní se naučit anglicky?
          • ty depko robit prekladi do hry je riadna drina a poriadna davka trpezlivosti sam somto zazil takze Zhilian klobuk dole robis to dobre a ty racej tu nekomentuj lebo taki hejteri ako ti nedokazali a nedokazu v zivote nic tak preto zavidia druhim.
          • Inquisitor
            Jako hovado, se tady právě projevuješ jedině ty.
  • Vpodste suhlas s recenziou az na suboje s bossmi mna to praveze bavilo a pri banovy som mal pekne nervy:D osobne som ani nic viac necakal robilo to ine studio ktore nema skusenosti s batman hrami takze bolo jasne ze vsadia skor na istotu skor som zvedavy co nam prinese rocksteady. Hra ma bavila sice to nebolo take wow ako pri prvom arkaham asylum ale stale dobre moje hodnotenie 8.
  • Kdy dostanu ty elektrické rukavice? V recenzi se píše, že celkem brzo, ale po srandovním boji/neboji s Electrocutionerem na Pinguinově lodi jsem je nedostal.
    • Ristoro
      Dostaneš je, až ho Joker shodí ze střechy a zabije
  • Já tu logiku lidí tady miluju :D Nesouhlasím s pohledem recenzenta, tak je špatnej :D Já stále žiju v tom, že recenzent má pokud možno se snažit sepsat nazaujatou recenzi. Z toho co jsem si přečetl mám stále chuť ke koupi. Ani jednou neřekl, že to je špatná hra. Prostě je to z velké části stále stejná hra a jako fanoušek serie nemám nic proti :-).
    • kubi-wan
      Přesně tak! Navíc kdyby se tu neurojilo tolik diskusních vejblitků a zbylo by místo na lidi, co chtěj napsat i něco o tý hře... *7*
  • MidnighT91
    Opět parádní mlátička s geniální soubojovým systémem, chvíli jem měl problém si zvyknout že se to oproti předchozím dílům hejbe jako veverka na tripu ale je to v pohodě...

    Tak a teď Injustice...
  • Je na GAMES pouze Grygar jako recenzent? Horšího recenzenta jsem snad ještě nezažil... Poslední dobou jsem s jeho každou recenzí téměř nespokojen... Nejvíc mě dorazil s Beyond Two Souls.
    • Jdi si pobrečet na blog od Jejdáska....Včera jsem TS dohrál a 5/10 je ještě mírné. Za ty prachy je lepší jít do kina a koupit si jinou hru.....


      P.S: A pokud jsi nespokojen, proč sem ještě chodíš? Máš desítky servrů zabývající se recenzemi her a jistě si najde takovou, kde budeš hýkat blahem, že tvé hry mají takové hodnocení, které očekáváš. *7*
      • Děkuji, já si raději pobrečím tady... Upřímně, pochybuji, žes to vůbec hrál, max. na youtube. *4*

        Chodím sem proto. že GAMES se mi líbí. A nepřestanu sem chodit jen proto, že Grygar neumí psát recenze. Akorát je nebudu číst. Jeho recenze nejsou objektivní, a v tom vidím problém.

        Mimochodem Beyond získal někde i plný počet... Když tady dostane 5/10, je vidět, že je něco na GAMES špatně.
        • Já to mám dohrané a s recenzí +- souhlasím. Mnohé věci ne, ale tak v 70-8% textu ano. A objektivní recenze? No stačilo, jak jsem četl na PS3 servrech na TW recenze a hned jsem byl rád, jak se píše zde. Takové vychvalování nečeho, co není, to se nevidí. A Eurogamer je ještě lepší. Mimochodem není nic snazšího než napsat čtenářskou recenzi. Ale pokaždé, když to někomu napíšu, tak se hovvno děje, protože lidé jako ty nedokáží ani sesmolit odstavec, natož celou recenzi.
          • Možná neumím sestavit ani větu, ale taky nejsem recenzent. Ode mě se neočekává, že bych měl něco psát. a už vůbec se ode mě neočekává, že to bude mít nějakou úroveň. *3*
            • TheGGG
              co takhle kdybys vzal kolem ramen deadpoola a odkráčel směr ROVNOU DO A*USU ty. Nás je tu víc a že nesneseš cizí názor mě netrápí. *5*
            • Jak říkám "Petříku", jdi si fňukat ke GGG a Jedáskovi, že hra dostala to, co dostala.
            • Na Eurogamer chodím, mám ho stejně v oblibě jako GAMES. Musím však poznamenat, že recenze tam jsou lepší. Dokonce tam Beyond dostal 8/10...
            • Ne ty jenom komentuješ, jak je recenze hrozná a pak další bla, bla a bla. A úroveň? Jdi si na Eurogamer, a uvidíš, jaká je zde ještě úroveň..... *6*
          • TheGGG
            Ne, na psaní recenzí není nic těžkého. Co obdivuji je ten příval lží a pomluv co do nich někteří lidé dokáží nacpat.
            • Ved preto to ten Lukas robi, inak by mu ostavala len Politika ale tam by musel mat nejake gule.
            • No když si přečtu tvou "recenzi" na DS, tak nic moc. A ty ji hru nedohrál, já ano. Za cca 15 hodin a 92% hry. A s hodnocením souhlasím. A ano, předchozí díly mám 9/10 a 10/10, ale tahle hra nedosáhla ani jednoho.
      • To že kouříš redakci neznamená, že nemůže mít svůj názor a v tomhle případě oprávněněj..
        • A dorazil dex, trolí blbeček s IQ nižní než GGG. Tudíž on názor mít může, ale Kostilam, ne? Vidíš, jak si protiřečíš? Mimochodem oproti Heavy Rain je TW odvar a za ty prachy naprosto nevhodný odvar. A to, jak mě hra tlačila do situací, které jsem nemohl nakonec ani ovlivnit či nemožnost umřít dělají z téhle hry zklamání roku.
  • Ronox
    U týhle hry to je těžký hodnotit takhle. Já bych tomu SUBJEKTIVNĚ dal 9ku protože 10ku si zaslouží jen Arkham City, ale tohle si udržuje stejně vysokou kvalitu, ale jak říkám je to subjektivní z pohledu fanouška série. Proč opravovat něco co není rozbité? Grafika stačí, gameplay stále parádní, dabing dokonalej, příběh super. Pokud bych nebyl fanoušek, ale hra by mě bavila tak ta 7ka je adekvátní. Neposouvá to dál, změn je málo ač jde přidávat věci, ale na ty si počkáme od Rocksteady :) MP jsem ještě nezkoušel, tak nevím jestli má nějakou hodnotu.
    • Multiplayer určitě zkus je sice miniaturní ale zábavný :)
      • Ronox
        Určitě zkusím, ale momentálně musím nakopat zádel všem těm padouchům. Jinak upozorňuju, že vychází dokument Necessary Evil: Villains of DC Comics :)
    • Ristoro
      Něco podobného jsem chtěl napsat, ale v podstatě jsi to shrnul všechno. Chápu hodnocení recenzujícího, i když s ním nesouhlasím. Subjektivně, jak už jsem psal, bych dal taky 9/10. Ale napsals to dobře, neposunulo se to nikam. Pro nás fanoušky to je v pohodě, ale někomu to vadit může. Proto se nedívejte na číselné hodnocení.
      • Ronox
        Vážně jsem zvědavej co nám přinese Rocksteady. Myslím si, že Origins jsou přesně ten jeden doplněk, který to potřebovalo a člověk se toho "nepřežral" a teď hurá novinku. Čtvrtý pokračování ve stejným duchu už bych tomu nedělal, ale tohle nádherně vyplnilo tu mezeru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit