Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopič* já tu školu tento rok nedodělám jak to tak vidím
  • Magister_Peditum
    Sice se trochu obávám, že se to bude hrát jako předchozí díly (rád bych se mýlil), ale už jen to, že tu máme konečně AAA hru z první světový je fantastický úspěch! Teď ještě zjistit, jestli tam budu moct hrát za naše (Rakousko-Uhersko) a je to v kapse!
    • Paulcz
      Naši byli na obou stranách fronty :)
      • Kozy
        Za císaře pána a jeho rodinu!
      • Magister_Peditum
        Beru to tak, že našim státem až do roku 1918 bylo Rakousko-Uhersko. Navíc pochybuju, že ve hře vůbec Legie budou, leda tak ty z východní fronty (v rámci kampaně "Naklepeme bolševikům řízky").
        • Inquisitor
          Taková Transsibiřská magistrála :)
          • Právě jsi vyzradil náplň jednoho DLC *1*
  • Všetko vyzerá parádne a som strašne, ale strašne rád, že niekto fakt našiel tie "gule" nato, aby veľká AAA FPS hra sa mohla odohrať aj v WWI.. len škoda, že DICE robia singleplayery svojich hier ešte horšie ako to robí Activision pri svojich CoD klonoch.. ale dúfam, fakt dúfam, že toto bude fakt prvý Battlefield, ktorý bude mať parádnu kampaň.. WWI si to zaslúži

    P.S. samozrejme teraz som nemyslel kampane ku Bad Company 1 a 2, ktoré ich mali veľmi dobré
  • Kozy
    Naprosto fenomenální. Chci to hned.
  • Inquisitor
    Minimálně velký plus za odvahu konečně vkročit na bitevní pole první velké války. Jaký bude konečný výsledek se ještě uvidí. Ale první Battlefield od 1942 který u mě vyvolal zájem.
  • Jsem rád, že se EA neposrali a risknout to s WW1. Přitom mohli vsadit na jistotu a vydat hru ze současnosti (popřípadě lehké budoucnosti). Teď jenom doufat, že to nebude nějakej nedodělanej fail a 2 roky nepotrvá než hru vyladí :)
    • Vsadit na jistotu a vydat hru ze současnosti (popřípadě lehké budoucnosti).

      Hlavně to už ne! :D
  • Mazec ... snad to presvedci i dalsi k tomu, ze hry z WW1 a WW2 maj smysl.
  • porad čekám na fps s reálnou fyzikou; i když mi onehdá nekdo vysvetloval že to není treba protože v sci fi se postavy pohybují pomocí mikrowarpu a speciálních lepkavých bot. Ale zajímalo by mne jak nerealnou fyziku okecaji v první svetove...
    • Ja by som tiez cakal ovela viac.
      Slahne ta o zem po vybuchu, zavalia ta trosky, trafi ta ulomok, skoky, uhyby, zrazenia na zem, vyrazenie zbrane z ruky atd.

      Mam zly pocit ze to len preskinuju.
  • Alex81
    Hodnotím čistě trailer, ne hru - BOMBA!!!
    • teda - předpokládám, že 81 značí v tvym nicku rok narození........čekal bych, že v 35 už budeš Béčkovym trailerem (1 000 x viděnym v různejch obměnách v jinejch filmech) tak znuzenej, že ani nenapíšeš do diskuze :-D to že je to bomba bych čekal od nicku 'Alex03' ))
    • ale je to nejak moc barevné ne?
  • Potěšili mě, ale i já je potěším. Jsem proti předobjednávkám, ale před lety jsem si řekl, že pokud se BF nebo COD vrátí ke světové válce, ať už první nebo druhé, tak okamžitě kupuju. ♥ *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit