Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8
    Paráda, ale další Battlefield si koupim zase až za několik let. Hrál jsem jen 1942 a pak hned 4 a ten zatim stačí a baví mě.
  • Hmmm. Hudbu maji zas peknou.

    Prvni dojem je takovej, ze ta zoufalost a spinavost z prvni svetove tam neni. Stejne tak pri opakovanym podivani, uz tam vidim ty skaly ze SW:Battlefront, stejne tak mi tam nesedne ten dvouplosnik, co proleti pri zriceni kamenou stabou (je potreba vyuzit destrukce), nebo obrnenej pesak s kulometem a ten heavy plamenometcik. Zjednodusene receno dalsi Battlefield, kterej se snazi byt cool, pri tom krom doby se na prvni pohled nic nezmenilo (hudba, stylizace a barvy, arkadovitost). Nic takticyho od toho necekam... Ale trailer peknej :)
    • K té hudbě. Mě by zajímalo, kolik je lidem, kterým se tato hudba k tomuto tématu líbí. Osobně bych tipoval mladší ročníky. Když si vzpomenu na krásnou hudbu z původních dílů série, to bylo jiný kafe. Od BF3 to po hudební stránce šlo z kopce. Na druhou stranu bych řekl, že moderní díly série hraje podstatně více mladších hráčů, často hráčů, kteří vůbec neznají předchozí díly, takže vlastně vybrali hudbu dobře. Já už nejspíše fakt patřím jiným hrám a tato série pro mě skončila...
      • Kozy
        22 a ta hudba je vzhledem k traileru fantasticka. Mam rad hudbu u vsech Battlefieldu ale nejradeji mam 4.
      • Se ctyricitkou na krku asi nebudu nejmladsi rocnik. :D

        BF3 a BF4 mel naprosto bozi ost. Stejne tak pocitam, ze i dalsi dil bude mit super hudbu, tim nerikam ze se hodi k te dobe. Ale Johan Skugge dela pekny elektro. A v traileru je zrovna remix od The Glitch Mob.

        BF1
        https://www.youtube.com/watch?v=IPMnEmkoPFs
        Ale jo. V ty dobe se to dobre poslouchalo. Ale dnes mi to uz trochu prijde usmevne. Na druhou stranu kdyby to prohnali poradnym orchestrem.

        Sam od toho ale nakonec cekam preskinovanej Battlefront. Bude to barevny (hlavne tanky), vypadat dobre, super trailer, chvili to hracum vydrzi, zadnej zazrak.
    • btw: zakopovou mapu si v tom nejak nedokazi predstavit. Misto strachu, plynu, surovosti a nejakyho vyckavani tam budou vsichni litat jak streleni a srazet se v tunelech :)
  • Bože ta hudba.. zase to praskání. Kdyby tam blbci dali něco dobového, hned by to bylo lepší. Takhle to působí prostě nepatřičně. To je jako byste dali do filmu Mozart rap. Je to prostě divný.

    To zasazení do první světové války mě nebaví. Nejsem z toho nadšený. Druhou světovou bych viděl raději, ale nejraději bych viděl Vietnam či třeba takovou válku v zálivu. Zajímavá by mohla být i válka v Somálsku. Když už první světová, musí to být pořádný maso, tak doufám, že přidají max. počet hráčů na bojiště, jinak to nemá prostě cenu. První světová nemůže vypadat jako moderní konflikt, akorát že tam panáci budou "staře" oblečeni s směšnými zbraněmi a vozidly.
    • Taronyu
      Ja som za prvú svetovú rád, ale s tou hudbou súhlasím. Čakal som klasický theme a ten nikde :(
      Možno si ale konečne zahrám nový BF, keďže dodnes hrávam BF2 *1*
    • Vše co si vypsal už v BF bylo .. tohle je ten správnej krok něco nového pro značku... Já se třeba bál že to bude další BF 5 co by byl jak trojka..... jak čtverka..... tohle je prostě super... a člověk má pocit že si koupil něco nového a né něco co vychází každej rok jen aby se neřeklo.. Přestě tohle bylo potřeba aby se vícero AAA studii začlo vrtat v herních tématech v kterých doposud fungovali jen indie studia protože to nemá tka rozsáhlý fanbase jako např WWII vs WWI ... co ty ale říkáš je v podstatě to ež by si radši bral reskin starších BF jen v novém enginu ? Zbytečnost.
      • Jo máš samozřejmě pravdu. Mě nebaví první světová. Neříkám, že to není pro ně správné rozhodnutí. I když těžko říct, jak to dokážou udělat. Osobně si myslím, že to nebude moc věrohodné, ale to je asi jedno, protože ta série nebyla nikdy simulací. Bude se to v podstatě hrát stejně jako předchozí díly, jen tam budou panáci divně oblečení. Snad aspoň dají vojákům kníry. *1*
    • ZvacA
      Vy děláte jak kdyby se ve Velké válce bojovalo jak za marťanů. :D
      • Tak charakter té války byl takový všelijaký. Dílem to byla primitivní válka jako v 19. století a dílem modernější válka jako ta druhá světová. Ta technika mi v první válce moc nesedí - letadla a tanky spíše úsměvné než skutečně použitelné. Druhá se mi v tomhle líbí daleko více. Je to prostě o osobních preferencích. První světová mě prostě do hry nesedí. Mám rád modernější typ boje. Mně sedělo moderní bojiště ale ne zase přílišná budoucnost. Ideál byl pro mě Battlefield 2. Neláká mě mlátit se lopatkama v zákopech...

        Taky mi vadí ten název - Battlefield 1. Jakoby se pokoušeli přepsat sérii, restartovat jí a jet to odznovu. Bohužel ale pro mě byly nejlepší díly ty starší před Battlefieldem 3. Tehdy si série udržovala vlastní styl a nepodbízela se CoD hráčům. Už jsem asi na takové hry moc starý, protože mě nezaujal žádný poslední Battlefield a tak nějak nemám k současné DICE důvěru.

        Jsem si ale jistý, že většina fora je pro tuto změnu. Mně se to ale prostě nelíbí a první světová mě nebaví. Počkám si na další díl, což bude určitě z druhé světové války.
        • ZvacA
          V pořádku a chápu, mě jen zarazila ta zmínka o tom, že ta válka nemůže vypadat jako válka moderní. Chci říct, že v ostré akci prapor lidí bojujících na proděravěném kopečku ve snaze ho vydobýt na praporu jiných lidí, nad jejichž hlavama sviští granáty a vyříkávají si to ve stejnou dobu i nejrůznější letadýlka nedělá moc rozdílu od praporu lidí postupující s tanky ruinami právě rozbombardovaného města, nad jejichž hlavama to kontrolují machři ve vrtulníku. Představa téhle války dřepící v zákopech a její masovosti poněkud neubírá tomu faktu, že ostrá akce, brutalita bojiště a pohyb a boj jednotlivců s tehdejším arzenálem v kurzu jako takovým se moc nelišil ani před sto lety.
          • eStar
            Ach jaj,tohle je totální pitomost. Zkus si o vedení války v první a druhé světové válce něco zjistit, z tvého příspěvku se mi chce brečet.
            • ZvacA
              V pořádku. Utřít slzy a můžeš vysvětlovat.
          • Já si myslím, že ta válka se lišila dost. Nejsem ale odborník, takže jednoduše nemusím mít pravdu. Nakonec doufám, že nemám pravdu a že to bude dobrá hra. V battlefieldech jsem strávil cca 10 000 hodin, za což bych se možná měl stydět, ale býval jsem velký fanoušek a sérii pořád sleduju a přeju si, aby se jí dařilo.
            • ZvacA
              Z našeho pohledu se lišila z toto strategického hlediska, ve kterém figuruje ta představa poziční války a nasazování lidí do zbytečných mohutných útoků ve snaze o průlom. Ve srovnání s nasazováním útvarů ve druhé světové nebo zvětšení významu a využívání menších nebo speciálních jednotek na bojištích dnešní doby určitě budí pocit rozdílnosti. Nicméně, přestože Velká válka postupně svým průběhem znamenala zlom mezi tradičním nahlížením a využíváním válečných sil v poli, ty průběhy samotných střetů a potyček mezi vojáky vyzbrojené nejrůznějšími zbraněmi o vytyčená místa v krajině, včetně vesnic nebo vyvýšenin během ofenzivních operací už vykazovaly principy moderní války jak jsme se ní setkáváli během 20. století. Vojáci vyrážely na zteč proti zvolenému cíli hromadně v útvarech, ale zbraně se kterými se vrhali na bojiště i prostředky, které je tam podporovaly a proti kterým stáli, pozměňovaly dosavadní přístup a vlastní bojové chování vojáků při střetu se stejně zkoušeným nepřítelem - skrytí se, krycí palby, pohyb malých skupinek a obchvaty v taktické adaptaci bojiště ve snaze dobytí zákopů nebo statického postu, se projevovaly již zde. Boj se zde jakoby více individualizoval.

              Kolega Magister_Peditum se například rád zajímá o dějiny 19. století a myslím, že by k tomu mohl i mnohem konkrétněji a více znalecky dodat, že průběh a specifikace bojů v režii vojáků na bojištích Velké války již vykazují odlišné znaky i od válčících jednotek ve válkách, které proběhly předtím.
  • Ano prosim!

    BTW. s tim Kirovem to nakonec bylo tesne vedle :D
  • Dobová hudba potěšila.
  • Magister_Peditum
    U konkurence píšou, že za předobjednávku bude Hellfighter Pack, podle nějaké afroamerického pluku Harlem Hellfighters. To jako vážně? Že v první světové bojovalo třeba přes milion indických vojáků, to ne, ale že tam bylo pár tisícovek, tak to si hned zaslouží sběratelku? *1*
    • to je asi choroba modernej historie...ked niektore postavy a udalosti pretlaca marketing
      • Nie marketing ale politicka korektnost a precitlivenost na rasizmus Ciernych ktory tu buduju mimovladky a hollywood a system.
        Videli sme politicku korektnost na novych Ghostbusters SFeminizovana blbost a je to aj tym ze su ZENY alebo tlacia tam Girl power feministicke bludy
  • Vypadá to slibně, teď jen doufat že to nevyjde v takovym technickym stavu jako BF4.
  • oktavius66
    Je to prostě NÁSER! Zkrátka Day One. Vsadím se o cokoli, že příští rok tu máme COD z 2. světové... Protože tento rok, tak dostanou na prdel, že si konečně uvědomí, že spousty lidí je ze Sci-fi pejčovin už unavená a chtějí zpět do války. Jedno je dle mého jasné: Přišli s 1. světovou, takže s 2. světovou musí taky. Teď ještě oživit Medal of Honor a poslat ho tam, kde byl králem a je hotovo. #RipCOD
    • Jako 2sv by bola urcite narez v podani cod ako singleplayer.
      Ale pre nejaky multi nepotrebne.
      Vsak bude mw remastered co je to iste ten isty herny styl.
      Dufam ze cod si pojde svoje, akcna pocitacova online hra.
    • Mně přišel trailer k novému CoD teda lepší. Oni šli do podstatně větší budoucnosti, zdá se. Jede to trochu na té "vesmírné vlně", protože poslední dobou se tu vyrojilo spousta her z vesmíru. Každopádně CoD má vždy lepší single player a světe div se, spousta lidí si tyhle hry kupuje právě kvůli single playeru. Že CoD prohraje s Battlefieldem se říkalo už nejméně dvakrát a ono nic. Osobně si nemyslím, že by první světová válka byla skutečně zajímavá pro masy...
      • Jako netusim co je s vesmirom zle ???
        Pritom cod neide scifi stylom ale moznym realnym konfliktom o suroviny.
        Tj ziadne rasy, zergovia protossovia apod
        Takmer kazda kompetitivna hra je scifi/fantasy
        Vsak to su videohry tyvole.
        O to ide, ze scifi ponukne vela hernych prvkov, drony, armory, perky, vylepsenia, boosty, uav, atd
        Tj rpg prvky, mozne taktizovanie zatial co v bf sa budete mlatit lopatou.
        Hry typu overwatch budu milionkrat uspesnejsie.
      • No ty očividně nemyslíš no, vtom jediným máš pravdu
  • Hezky to vypada.

    Jen mensi problem... jeste jsem se poradne nenabazil BF4 a uz je tu dalsi dil :D Nejak nestiham
    • Nevypada.
  • Ouuuu... rikam si, kdy to asi tak prijde. Kdo se zhosti restauratora starych mravu valecnych her a pusti se po lezech opet do jedne ze Svetovych valek? A je to tady. Pusu mam otevrenou dokoran. Tak tohle teda ne-e. Opet zadny progres. Jen znasilnene retro. Z traileru to pusobi priserne nevkusne. Proc to ti lidi delaji?
    • pač je to in(údajně)
      • Neni nad modni kvalitu co pretrva leta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit