Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem opravdu nečekal
  • Hahaha. F*ck yea!! WW I. A možná se sluší dodat. JÁ TO ŘÍKAL! Jinak až na ty vybuchující trojplošníky, pěknej trailer.
  • Proč stále ty zákopy? 1. světová nebyla jen zákopy.
    • ZvacA
      Zákopy se dělaly na všech bojištích té války, jen nenabyly takového komplexního rázu jako na západní frontě. Ale co se týká hry, tak zasazení by mělo být různorodé, včetně údajně bitev na mořích.
    • Magister_Peditum
      Však v Africe si moc nebudou. Snad tam bude i východní fronta, kde sice zákopy byly, ale 5 let se tam nebojovalo o pár kilometrů území.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-m7e7tCn7Bk
  • Taky farcry sa odohrava dokonca v praveku a stale je to ta ista hra ten isty model.
    Ako som pisal aj nizsie, od takeho novodobeho bf by som naozal cakal obrovske zmeny.
    Stojis pri dome, zasiahne ho delostrelecka palba ?
    Schytas ranu ulomkom, spadne na teba stena zavali ta snazis sa vyhrabat.
    Vybuchne v blizkosti granat, slahne ta o zem ohlusi ta, chvilu trva kym sa postavis.
    Suboje na blizko, das mu ranu on to stihne bloknut slahne ti zrazi ta na zem, mas rozne chvaty utoky kombinacie
    Pri skokoch cez prekazky si pomahas jednou rukou a nemozes zrovna strielat.
    Kludne ti aj odtrhne nohu, mina apod, pomoze ti niekto s tymu, zavolas pomoc, alebo ta naskriptovana ai odvezie do polnej nemocnice, a budes moct len sediet v tanku za gulometom napr
    Atd
    • Battlefield uz jiny bohuzel nebude. Zustane arkadou a bude se drzet sveho modelu. Obcas prida nejakou tu novinku, ale rozhodne ne tak velke jak pises.
  • jendabek
    No aspoň nějaká změna, i když počítám, že gameplay a všechna ta přeplácanost kolem se bude podobat předchozím dílům... osobně by mě víc nadchlo Bad Company 3, ale je otázka, jestli by na to vůbec dokázali navázat, jakožto už dost jiná firma...
    Jinak jsem asi hnidopich, ale na traileru mě kromě toho, že tam nejde nic vidět (spíš teaser to je) překvapuje, že nedokáží domyslet detaily jako je ten ostrý stín vzducholodě na obličeji vojáka.. takový stín by mohla vrhat jedině kdyby byla metr nad ním,
    Ale jinak to prostě vypadá jako BF4 nebo BF3, akorát holt jiné prostředí... tedy aspoň pro mě trochu nuda.
    • když od battlefieldu nečekáš battlefield, tak není problém ve hře, ale v tobě
      • jendabek
        Bad Company 2 spadá pod Battlefield.
      • Noo nepovedal by som.
        Ono fakt by clovek uz ocakaval vyraznejsie zmeny, pohyby, interakciu s prostredim, proste aby mal clovek uveritelnejsi pocit ze je na tom bojisku.

        Ak to ma byt nezmeneny model, kludne moze byt aj z fantasy prostredia, hrat sa to bude rovnako.
        Budes letiet na drakovi namiesto stihacky. Iny skin
    • Jj. XWingy vymenili za dvouplosniky.

      Pro srovnani:
      http://www.vlib.us/wwi/resources/archives/images/i050203/images/AMER%23850.jpg
      :P
  • počkat... takže Deluxe edice neobsahuje předplatné dalších DLC jak tomu bylo předtím s premium verzí.... takže buď jsme osvobozeni od prémka,...nebo nás ještě čeká :D
  • "Dobová" hudba nepotěšila, ale jinak ok.
  • Sem celkem rád že tomu EA dalo zelenou.. celkem ani nemuselo .. protože co si budem povídat jak EA tak Activison míří na ty rádoby COD kids.. a člověk by nečekal že povolí něco jako první světovou.. když tam není cool tech future suit ultra giga power killstreak.. něco jak když pro 20th Century Fox byl risk aby Deadpool byl R rated a jak se jim to vyplatilo..
    • Mam 31 a nove cod si rad zahram.
      Killstreak? Boze ved to je hra ty vole, dota ma killstreaky a co ???
      Svizna mp strielacka na styl unreal tournament netusim aky problem s tym mas.
      Vsetci sa tu idete postat z bf1, pritom netusite nic.
      Dobre by to bolo ak by zapracovali nove mechaniky, mozno to bude len preskinovana stvorka podobne ako farcry primal.
      Zadychanie pri behu, suboje na blizko, nielen slahnut lopatou a mrtvy, normalne paste, blokovat uder, kopacka, pazbou medzi oci, niekolkosekundovy suboj na blizko. Pohyby, skok do zakopy, kotrmelce, sklzy, vypadne ti zbran, zostreli ti prilbu, vybuch ta kludne aj zrazi na zem, proste adrenalin jak svina.

      Takto si ja predstavujem "bojisko 1" ak to bude absolutne nezmenena arkada tak cod davam vacsie sance
    • Víš, problém je v tom, že tam ten ultra giga power killstreak bude, řekl bych. Už ta hudba napověděla, že to nebude až tak tématicky čísté. Bůh ví, jak to dopadne. Já tomu moc nevěřím. Ale pro dobro hráčů doufám, že se mýlím. Na CoD hráče samozřejmě míří pořád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší