Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak místo 4,0 a 5 tu budeme mít 1čku lol to je teda nářez.

    Ta číslovka že tam není je možná i dobře, nixméně to ještě neznamená že to nemůžou zkazit.

    Je to Ea kdo věří trailerům, je přinejlepším naivní hlupák. To je jen čáast nezbytné reklamy. Musí to vypadat jinak než bude hra. Se ví ne ? *3*
    • víš, ono ikdyby hra měla bugy jako BF 4, což by neměla, protože vývojáři Frostbite 3 spravovali fakt dlouho a nabrali zkušenosti po Battlefrontu, a měla menší downgrade grafiky, tak bude o dooooost lepší než nějaká z dnešní futuristic stříleček. Upřímně, ten titul si můžou dovolit jen Halo s Titanfallem, kteří s tím konceptem přišli a nějak ho opravdu rozvinuli, CoD po úspěchu Titanfallu nedělá nic jiného než kopčí věci z něj a Halo, aby nabralo hype na tom. Dice naprosto obdivuji, a miluji a přeji jim hodně štěstí v úspěšném vydání této hry. Protože jdou na ruku fanouškům, opravdu vědí, co fanoušci chtějí, udělají opravdu dobrý trailer, přidají do hry tunu nových věcí, jak jsem popsal níže. Prostě Battlefield pro milovníky Battlefieldu, nováčky do žánru, a zároveň lidi co rádi střílečky ze staré školy, tedy druhá světová, první světová. Co víc si jako přát?
      • Jack1947
        Je to moc hezké psaní aby to byla pravda, byl bych samozřejmně rád ale pochybuji že se vrátí doby BF2 natož BF1942 - vždyt DICe už je jiná firma nedělá na ruku hráčům ale dělá převážně pro EA.

        Titanfall byl parádní osvěžení, byt jsem odehrál pouze asi 22hodin a ani nedal maximální level bavil jsem se. Narozdíl od COD kde to poskakuje a člověk má problém se trefit pak z nuděn to radši vypne.
        ( viděl bych potenciál v remástru MW jenže to zřejmně padá s nesamostatným vydáním).
        • hmm, Ubisofti když viděli jaká byla Unity chyba, tak příběhové placené DLC vydali pro majitele hry nakonec zdarma, tak třeba IW se tak taky rozhodne..ale buďme si opět upřímní, Ubisoft je stále štědřejší společnost a trošku rozumnější společnost, než tvůrci CoD, například se zrušením ročního vydávání Asasína.
          • Jack1947
            To není zrušení to je jen nucená přestávka!

            Prostě nevěděli co vydat no. Tak si dali nucenou pauzu a to je dobře. u COD jsou nepoučitelní a BF skoro taky no... naservírují supr trailer ale u COD to zavání generičností na sto honů a BF1 je zas po takové době těžko uvěřitelné no, ale kdoví třeba tam bude alternativní pohled i do nějaké větší minulosti podobně jako Assasín do budoucnosti hehe.

            MW1 remastr bych neočekával nijak brzo žee bude volně k mání, potřebujou nachytat co nejvíc lidí na IW.

            Minimálně na SP jsem zvědavý, jak se to popere očekávám spíš předskriptovanou nalinkovanou předem blbost ale uvidíme.
    • Kozy
      Na frontu s tebou.
  • Dejte mi to!!! hned!!!! já to nevydržím!!! :D *13*
  • Ale zase musíte nechat CoDku jednu věc a to suprovej CoD MW. Jsem hlavně zvědavý na tu misi z Černobylu. Ta atmosféra byla parádní.

    Jinak ten trailer na BF byl parádní, nemůžu se dočkat! Jen ten blbej dupstep dokázal zkazit tak pěkný záběry. Klasický BF téma je o mnoho lepší anebo sountrack z Bad Company 2! Já jsem prostě na ty klasický orchestry s chytlavou melodií. *3*
    • Ja som rad ze pouzili zrovna song Seven Nation Army a zakomponovali ho tam...mne osobne to tam proste ide. A co sa tyka remastered MW tak ten by som bral len ako samostatne bez IW.
      • No tak jsem si poslechnul klasickou nedupstepovou verzi toho songu a ten je o dost lepší teda.
        • tak je lepsi to rozhode :) ale len vravim ze potesilo ze zakomponovali a to co sa mne tam moze pacit tak dalsim 100 nemusi.
  • Magister_Peditum
    Bylo by fajn, kdyby to stylem bylo více podobné Verdunu, než předešlým Battlefieldům. Ten jeho systém útoků a bránění pozic by mohl přinutit hráče skutečně se chovat alespoň trochu jako v době první světové války.
    • Inquisitor
      Taky doufám, ale moc tomu nevěřim.
    • No už teď je jasné, že to tak nebude. Ale je celkem logické, že hráčům dají svižnou a akční hru, která sice neodpovídá realitě, ale zase se člověk neunudí :D
      • Magister_Peditum
        Kde je k vidění ta prezentace. Gameplay jsem neviděl, tak právě jen hádám.
        • Špatně použitá slova, gameplay ještě není, prezentace byla na twitchi, ale tu rychlou akci lidi odhadujou podle trailerů. Na gameplay si budeme muset počkat, snad ne dlouho
          • Magister_Peditum
            Jako, já se taky obávám toho, že to bude v podstatě jen přetexturovaný Battlefield 3/4, ale doufat můžu. *3*
            • ZvacA
              Taky myslím, že roli mohou sehrát koncepty samotných map, jejich členitosti a objekty a nabízené prostředky a zbraně, včetně dělostřelectva. A pochopitelně smysluplně zvolené cíle pro oba bojující týmy. Jestliže budou mapy rozsáhlé s vícero body k záboru nebo defenzívě, lze očekávat že se ty střety rozloží a celá bitva bude mít velice různorodý charakter, ale celkový obraz by mohl dát přesně to "bojiště", na kterém se všude něco děje. Tímhle nám mohou tvůrci pomoci, stejně jako tím, že sem dají ten základní kooperační prvek v podobě tříd, které si hráči do bitvy zvolí. Spolupráce a způsob vedení bitvy už ale zůstává přece jen v režii hráčů a jejich smyslu a pro hru a v jejich přehledu o tom, co se na mapě a jak odehrává a schopnosti na tom reagovat jako bojující jednotka.

              Taky, systém družstev a velení by se měl prý zachovat i tady a tak komandovat svý spoluhráče a určovat jejich taktiku bude k dispozici.
  • Takhle ma vypadat AAA titul, ne jenom jinak otexturovany predchozi dil ala CoD. Jenom ta cenovka to trosku kazi,,, v predobednavce na originu 80e *7*
    • A v com mas istotu ako bude vyzerat????
      Farcry je dokonca v praveku a je to len otexturovana stvorka.
      Nemyslim si ze bf bude rapidne odlisny
    • 80 je jen speciální early access edice. Jinak je to standard 60 euro, takže v kamenném obchodě bych to tipl těch standard 1200/1300 *4*
    • Paulcz
      Marně pátrám po tom v čem se to liší od jiných Battlefieldů? :)
      • použij mozek a zapátrej ještě jednou
        • Paulcz
          Výbuchy, šílená nereálná akce, přepálený kontrast a další parametry obrazu, děsná hudba.. Stále nic :)
  • Tak mi stačilo když papírový Fokker Dr.I zbořil robustní kamennou věž... Taky toužím po pořádne FPS z první světové, ale tohohle se opravdu děsím, u dnešních děcek to akorát totálně zkreslí představu o válce. Hlavně že je tam plno super duper Hollywood efektů a nějaký prvoválečný Rambo
    • Kdo by hledal u Battlefieldu hardcore realismus je velmi naivní. Pokud chceš simulaci, zahraj si Rise of Flight a Verdun.
      • Neocakavam hardcore realizmus ale taktiez hardcore arkadu.
        Bf1 ako nejaky reset serie by mal mat uplne novy koncept na ktory by nadvazovali dalsie diely.
        Fyzika, pohyby, brutalny boj, vybuchy, letiace kusy, fragmenty, zasah, vyrazi ti zbran, zrazi ta na zem, otrases sa, zvukovy efekt, rozmazany obraz akcia ako hrom.

        A ne brutalna arkada
    • ZvacA
      Problém je, že o tomhle Battlefield je už od 1942. Nejde o simulaci a autentičnost, jde o tématiku, která slouží jako hřiště, na kterým si už samotní hráči vytváří vlastní průběh celé bitvy a arkádově se na něm baví svými akcemi a vlastními wow scénami s tím, s čím vším můžou vyjít masivně do boje za svou výhru proti soupeři. Mapy může charakterizovat prostředí, která bude evokovat to, kde se jakože hráči budou střetávat, ale vlastní bitva a zážitek je už na nich bez toho, aby řešili co vše se může o co rozbít a jak to vlastně bylo ve skutečnosti. Mám pro zajímavost uloženou ještě recenzi na první Battlefield, kterou recenzoval Rybka a uvedl tam pěknou větu, která celý koncept Battlefield série (nebo minimálně její první díly) a tuto její předpokládanou reinkarnaci v podobě tématu Velké války vystihnula dopředu naprosto dokonale - zní v podstatě takto:

      [Battlefield], to není realistická válka.... tahle hra je jen zcela neuvěřitelná akční řež

      A pokud se tento díl s tím vším, co slibuje a co si zvolil za svoje pozadí, povede, může klidně dostát znovu těmhle slovům a toho, co dělalo první Battlefieldy tak zábavné.
      • Taku definiciu by krasne splnoval aj scifi battlefield.
        Neuveritelne boje na planetach.
        Od zasadenia do 1sv vojny a oznacenia bf1 ako reset serie by som naozaj ocakaval nove herne prvky, fyziku, prach, destrukciu, efektne pohyby a stale by si to zachovalo svoju akcnost.
        Proste next gen bf nie stary dokola omielany koncept.

        To od toho ocakavam
    • Podíval jsem se na to znova, tak do té věže nevrazil Fokker, ale to je fuk, letadla byly lehoučké dřevěné konstrukce a byly potažené plátnem. Možná vypadám jak hnidopich, ale pro mně jsou takové detaily nejdůležitější, hlavně u her které mají reálnou předlohu.
  • Takže postřehy z prezentace: budeme řídit a bojovat na koních, každej z tanků bude mít vlastní atributy, se kterýma bude třeba jinak pracovat, destrukce je zase větší, úprava zbraní se dočká jedné velké novinky, plamenomet a postava jenž ho v traileru drží budou mít speciální roli, Zeppelin bude opravdu ovladatelný a devastující, budou nové melee zbraně a bude se bojovat na blízko, přičemž každá z těch close combat zbraní bude mít unikátní killy a zároveň vlastní plusy a mínusy, jako rychlost, dosah atd, fyzika je prý opět znatelnější a hra jako taková prý bude mnohem krvavější, brutálnější, než předchozí díly. A kampaň se bude zaobírat několika vojáky a dopady změn světa na jejich život a jejich myšlení. Vrací se pistole, brokovnice, assault riffles, sniper riffles, hodně technických pomůcek, jako ten plyn. Gameplay má být víc immersivní, tedy pocit z toho že jste na bojišti bude opět umocněn, bude se hrát víc na teamplay, ikdyž stále půjde hrát solo, a bitvy mají být balancované, aby každá ze stran měla vždy šanci naplnit své cíle. To je asi vše, co jsem osobně z prezentace odchytil a těším se, co nám ukážou později *14*


    P.S. Právě teď dostává CoD tak na frak už jen trailerem, že se IW mohou jít zahrabat a stydět se za to co na podzim vydají :D
    • Mam pocit, ze kazdej ze zamestnancu IW musel polknout hrst antidepresive po shlednuti traileru na BF1 :D
      • mno nicméně víme že Black Ops IV bude WWI nebo WWII :D protože sledgehammer games už na své hře pracují dost dlouho na to aby nešel ten projekt zrušit, zatím co Tryarch teprve začíná, takže ten by mohl zkusit okopčit BF 1 a dát hráčům staronovou vojenskou střílečku :D Ale ani tak jim to lidé nekoupí, protože CoD se ani změnou prostředí nezmění :D a navíc budou ještě víc hejtěni za kopčení první oblíbené možnosti u lidí :D
  • Kéž by finál release byl taky tak nadupanej jako ten trailer :)
  • Activision si řeklo, že pokud k novému cod přibalí remastered MW, zajistí si prodeje. Jenže s novým battlefieldem bych se odvážil říct, že už ani remastered MW tomu nepomůže.
  • ZvacA
    V čase 0:33 si lze už udělat i menší představu o jedné z map - vypadá to, že se bude moct blbnout i jakože v Alpách za Italy proti RU. Pěkné, pěkné. A hlavně se podle nich mají vrátit válečná plavidla v celé své kráse, což trailer potvrzuje, teď jen doufat, že nebudou tyhle prostředky řešeny tím stylem jako v Battlefrontu a jejich pohyb po mapě bude automatický.
    • Magister_Peditum
      Nebo naopak budeme moct kosit ty zrádný Taliány po tisících na Soči. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit