Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cast 3)
    Par tipu na zaver pro tridu support: C4 na tank je vazne zabava a zaruceny kill ale pokud v nem sedim prosim vyhnete se mi obloukem, protoze Vas nemam rad :), engineer: protitankove miny jsou vazne ucinne, prosim nepokladajte je na mista kde je necekam, byt se snazim co muzu se jim vyhnout :), engineer podruhe: prosim kdyz uz odpalujete (mnou tez oblibeny Javelin) zkuste si na pribrat Recona a SOFLAM. Jinak je to bida pokud tedy nejste 2-3. Pro piloty heli: nerizene rakety jsou vazne ucinne, taky me to bavi v MI-28 ale pozor pokud na me trefite s laserem rizenou munici a vhodne rozmistenymi SOFLAMy....poslu Vam laserem rizeny 105/100mm darecek. Taktez prosim blize ke me, protoze CANISTER SHELL munice je skvela na nizko a pomalu letici heli vcetne letadel. Jisty kill..... Zaver: jakozto tankove eso, preferuji hodne reconu na bojisti a hodne deployovanych SOFLAMu na vhodnych mistech, byt to mozna RECONi nevite, tak tim pomahate i tankistum. Vrele diky! Zaver: DCL Armoured Kill je vazne vinikajici DCL stejne jako Close Combat coz bych nikdy nerekl. PPS: kdyz uz sedim v tanku prefeji automaticky zasobnik (rychleji strilim coz se vzdy hodi), infracerveny kour jako protiopatreni (Javelin a laserem rizena munice) a laserem rizenou munici do kanonu a jeste jedna vec pro RECONy, kdyz uz jste na kopci nekde asi tak 1-1,2km ode me to jeste neznamena ze vas s kanonu netrefim, byt narozdil od reality tanky v BF3 nemaji zoom na zamerovi kanonu (u kulometu ve vezicce ano). Posledni tip: SOFLAM se bajecne nici laserove rizenou munic. Holt na kazdou zbran existuje protizbran a to je presne to co na Battlefieldu 3 ocenuji. Jiste se najdou jini hraci, kteri jsou taky tankove esa a maji (preferuji) svuj styl. A presne o tom je cely Battlefield. Panove s DICE ja smekam.
  • Cast 2)
    Treba takovy AMX 10 RC si zabojoval ve trech konfliktech ale jasne neni to US/Rus. No budiz, stihac tanku na bazi BMP-3 je mi srdcem blizsi. Co se tyce map tak jednim slovem jsou skvele. Narozdil od autora mam rad mapu Armored Shield byt stejne jako autor jsem na ni ze zacatku nejvice umiral. Tahle mapa narozdil od vsech ostatnich perfektne prenasi typicke Evropske bojiste Cold War s rekami, pahorkatinou, poli, lesy, skalami, atd... ano je to velmi narocna mapa na hrace, diky charakteru typickeho evropskeho terenu si nikdy nemuzete byt jisti odkud prijde uder. Nicmene kdyz vhodne umistite svuj SPRUT-SD (BMP-3 s 100mm kanonem) za zivymi ploty a pekne ve skrytu si za pomoci raketove navadene munice (po laseru) zamerite nepratelsky jeep s osadkou (ci jiny stihac tanku / tank) a pak jen sledujete jak strela leti na nic netusici osadku jeepu, je to vazne hrejivy pocit. Nocni mapu Armored Shield mam vazne ve velke oblibe. DICE vykouzlili zazrak, kazda mapa ma svou atmosferu ale tahle nocni to je vazne neco. Bandar Desert je opravdu vyborna mapa a skvele se u ni bavim. Poust ma neco do sebe a pro tankovy / protitankovy boj je to vazne dobra mapa. Asi nejmene (ovsem ne vizualne!) me k srdci prirostla horska mapa Alborz Mountain zrovna moc pro tankove bitvy neni.....graficky je uchvatna ale v oblibe ji mam zdaleka nejmene ze vsech 4 map. Mozna je to proto ze hory nejsou pro tanky / vozidla obecne vhodne.....nicmene kdyz uz jsme u toho tak jsem si taky oblibil vrtulniky, specialne ty bitevni a snazim se. Zacatky byly tezke (zvladnout i zakladni rizeni heli bylo peklo) ale na techto mapach je radost s heli letat. Najednou se mi otevrel novy pohled na bojiste.
  • Cast 1)
    Dovolim si prispet do diskuze. Jakozto autor recenze taky nejcasteji hraji za engineera a recona ale nepohrdnu ani medikem a supportem, vse dle nalady a chuti. Narozdil od vsech predchazejicich Battlefieldu kde jsem preferoval vyhradne mapy s pechotou bez vozidel (Battlefield 2) jsem se pres Battlefield 2142 (kde uz jsem dokonce par vozidel zkusil) dostal k Bad Company 2 (kde me fascinovala (-je) fyzika ) kde jsem dostal chut na tanky...ale heli a letadla me nikdy, vazne nikdy nesly. A to i presto ze jsem jinak byvaly hrac hardroce leteckych simulatoru. No ale zpet k Battlefield 3 a jeho DCL Armoured Kill. Ano taky jsem si zakoupil Battlefield 3 limited edition s DCL Back To Karkand a tudiz me 1100Kc za Premium ucet se zdalo pomerne dost ale beru to tak, ze ty zbyvajici 4 DCL (z nich 2 teprve vyjdou) za to proste stoji. Stejne jako autor recenze jsem ja jinak typicky Battlefield bezny hrac se docela bavil v Close Combat DCL (Gun Master mod je vazne skvely na odreagovani). Nicmene co si budeme nahlavat az z prichodem Battlefield 3 a jeho fyzikalniho modelu jsem zacal "preferovat" vozidla, konkretne tanky. Ostatne staci se mrknout na muj profil http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/RapierCZ/stats/355269517/#!/bf3/soldier/RapierCZ/stats/355269517/ Uz je to nejaky ten mesic co mam odemcene vsechny polozky u tanku a nove brzy i u tank destroyeru. Osobne z tech dvou typu stihacu tanku moc radost nemam (presneji receno nemam radost z typu ktere vybrali), taky DICE mohli vybrat nejake znamejsi typy.....mozna bych mel rici starsi typy stihacu tanku....M1 Abrams a T-90 nejsou buhvi jak supermoderni tanky (pokud nejsou modernizovane) ale paradoxne stihace tanku v datadisku patri spise k tem novejsich typum.
  • Ze by o hernich modech?
  • To možná, ale kvalita hráčů byla všelijaká. Také jsem tam párkrát zavítal a občas jsem si říkal, že hraju s boty. Ale jistě, komunita to asi byla hodně dobrá a kdo tyhle servery dal dohromady a celou dobu je udržoval, to byl machr hodný úcty. Ale úrove%n hráčů na některých oficiálních serverech byla nesrovnatelně vyšší (samozřejmě neuvažuju servery, kde se konal 24/7 nadefest).
  • Díky. Staty docela pěkný. Určitě si to hrát uměl. Ale víš, tohle jsou výsledky z private serveru a to tak trochu nepočítám. Konkurence na takových serverech byla docela mizerná a bodování všelijaké. V drtivé většině bylo bodování odlišné od toho z oficiálních EA ranked serverů. Hodnosti se tam získávaly o dost rychleji. Počítám, že 4* generála tam nakonec měl skoro každý, ne? Tak to aspoň bylo na antik serverech. To by sis měl uvědomit, než začneš psát o tom, že někdo píše nesmysly.

    Shrnu to: Nehrál si na ofic. serverech. Nemůžeš soudit. Nemáš pravdu. *3*
  • pokud vim tak BF3 nenabizi moderske nastroje, takze nevim o jakym modech je rec. Vse jsou to DLC za tezke penize.
  • Ja na BF3 pohlizim jako na celek a to zatim nema konkurenci. HAfo map a modu, skvela hratelnost a grafika+zvuky .. Parada rozhodne 9/10 . Jednotlivy DLC se museji hodnotit zvlast, ale jako celek je to pecka!! Webove rozhrani me dostava, to je taky bomba.
    Jednoznacne doporucuji ke koupi. Nemusite hrat porad, ale tohle by mel mit kazdy.
  • Nestojí za to.
  • Ja si z toho tolik nedelam. CQ jsem vynechal, AK si koupil a Aftermath a End Game asi taky vynecham. Jedine ze by endgame prinesl nejaky novy zajimavy mapy s technikou.
  • Battlefield 3 jsem přestal hrát před několika měsíci a vůbec mě to netáhne se k němu vracet. Hlavní důvod byl Premium, kdy vy**bali s hráči s předobjednávkami, tedy i se mnou (Proč neodečtou cenu Karklandu, který už mám od ceny Premium?) a druhý, jak už tady někdo zmínil naprosto zmršený systém hit-pointů a celkově podivné chování zbraní (do někoho vystřílim zásobník a ho*no a on mě zabije na dva zásahy).
  • A úroveň hraní na Antiku slabá teda nebyla. Komunita a admini (taky jsem byl jedním z nich) patřila k tomu nejlepšímu, co jsem kdy poznal.
  • http://www.bfstats.info/player.php?id=29252
  • Nebud tak zbytecne podrazdenej... neni to dobry na plet.
  • Mato1987
    pána boha....ty si neskutočný simplexák, v dnešnej dobe máš k dispozícií toľko informácii na internete "přes počítač" a budeš tu hrať prosťáčika ktorý nemá ani náhodou páru že dlc sú len pre multiplayer, no jemináčku, hraj to na niekoho iného, na mňa to neplatí.
  • Mne chabej neprisel. Rekl bych ze tam je hodne zajimavej mix puvodnich map a ze by jich bylo nejak malo mi neprijde. Zbrani tam bylo spousta. Techniky tam urcite taky nebylo malo takze ceho je tam takovy nedostatek?
  • Chlape... Battlefield je v podstate jen Multiplayer Only. Ta Singl kampan je tam tak nejak jako dodatek diky marketingu. A nerikam, ze se uplne nepovedl, ale proste pod nazvem Battlefield si predstav Multiplayer.
  • tak vzhledem k velmi chabému obsahu původní hry není problém vydávat DLC... *3*
  • Chci vidět staty - bez toho nevěřím ani slovo. *3*

    Staty jsou stále funkční, takže není problém, aby si svá tvrzení doložil. *3*
  • JJ gunshit mi prijde takovej trochu hloupej ale jako nekomu kdo hodne rad jezdi s AA mi az tak moc zase nevadi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit