Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli mi na sebe das kontakt, tak mam jeden klic, ktery mi nedavno dosel na mail kdyz vysel update s Esamirem ;)
  • Až na Gunship, což je imho kapitální blbost a maximální nasíračka, je to super dlc. Ale mně se zatím líbili všechny, včetně CQ. Teď je to tak nějak hezky kompletní, a bude líp. Pokud to zas nezačnou 'patchovat' a nedomrví statistiky všech zbraní, jak to už jednou dokázali - RIP L96...
  • Za 700h jsem měl myslím 4* generála v BF2 (mám přes 1000h). V BF3 (nadprůměrné SPM přes 670) nemám ani po 550h nejvyšší hodnost. 700h asi nebude třeba, ale v obou hrách jsem patřil k nejlépe hodnoceným hráčům v každém kole a tak si mohu dovolit tvrdit, že píšeš nesmysly.
  • Je MP only.
  • Máš pravdu, vážně jsem tak jednoduchej :). No já hraju původní BF3, hraju kampaň. Ale tohle DLC vypadá, že je určený jenom pro multiplayer.. Říkám, že je to hloupá otázka, ale já na ní odpověď prostě neznám.. Mohl by ses prosim snížit tak hluboko a udělat mi v tom trochu jasno?
  • Jsou to nenazrany svine! Delat porad nejaky DLC a rozsireni hry ktery si muzes koupit kdyby te nahodou originalni obsah zacal nudit.
  • Přesně tak. Ale EA se postará o to, aby hráči stáli pěkně v ohrádce připraveni na podojení dalšími DLCéčky a novým BF4. Kdo se ale vyzná, musí zkusit Planetside. To je prostě povinnost. Už aby to bylo!
  • Jo, už aby vyšel BF4. Pomalu dochází nápady na DLC a ono to vypadá blbě, když těch DLC vyjde až moc. Pak by snad mohlo hráče napadnout, proč některá ta DLC nebyla přímo v původní hře a nebo proč se nevydá rovnou velký datadisk s komplexním obsahem. Takhle hráčům šoupneme pár mapek a budeme to nazývat "další možností hraní" a než jim to dojde, vydáme s velkou slávou zcela novou hru (původně samozřejmě datadisk, který by ale bylo škoda vydat jen jako datadisk, když z toho můžeme udělat super novou hru). Pak ještě rychle vydáme poslední super extra patch pro BF3, který nic neřeší a hru vlastně kazí a šup, konec podpory, konec statistik a jede se dál. Peníze se musí točit!

    (PS Vycházím z reálne praxe EA - a to i z toho, co jsme mohli vidět u BF2 a dalších her.)
  • Jo, příběh je naprosto zásadní. Dost mě mrzí, že tam chybí třeba možnost vlastnit svůj dům. A jaktože tam není nějaký lepší systém obchodování? A ty RPG prvky jsou dost na nic. Ani nemluvě o nemožnosti role play.

    ...

    Jo moment, my se tu bavíme o FPS. Aha.. *1* *7*

    (Kdo to nepochopil: Ne, FPS fakt není o příběhu. Ne, opravdu ne. Fakt ne. Zkuste jiný žánr.)
  • Mato1987
    nie som si istý či práve nevypustili blázna z bohníc alebo si vážne taký simplexný
  • 1. Pokud si poznal jen nebo především Antik servery, nikdy si nehrál BF2. Úroveň hraní na Antiků byla velmi slabá. *4*
    2. 700 hodin zní docela dost - ale v BF2 by si za tu dobu sotva nahrál plukovníka, natož max. hodnost - tzn., že max. hodnost v BF3 není nic.
    3. Grafika je hodně dobrá - nemá moc konkurenci na poli FPS, ale mrzí mě ty hnusný mraky. To je děs. Mraky opravdu šly udělat mnohem, mnohem lépe.
    4. Hrát jakékoli FPS přes TS je skoro nutnost.
  • Souhlasím s tebou. A proč ti lidi dávají mínuska? Možná protože je baví hraní o ničem, kde se bez jakékoli taktiky jezdí sem tam? *7*
    Hře by velmi prospělo více taktických prvků - větší podpora taktiky a výraznější hodnocení taktiky. Hře neprospělo odstranění commandera. Hře také chybí řádná motivace - v BF2 člověk musel sakra hrát, aby měl třeba toho generála. V BF2 dosáhnete plukovníka dost rychle a co pak? Milion stejných hodností, kde chybí další motivace.
    Ani nemluvím o tom, že všechna dosud vydaná DLC měla být samozřejmě už v základní hře (snad vyjma Close Q., která do BF vůbec nepatří a jako DLC by bylo vhodné). Výsledkem těhle DLC je, že si chcete zahrát v partě, ale pak zjistíte, že ten nemá tohle DLC, tamten zase jiné a nakonec skončíte jen u základních špatných map. Kdokoli takový DLC byznys hájí je u mě **** doplňte si libovolné slovo.
  • Je tam nějaká single-player kampaň? Nebo aspoň boti na multi-player onanii?
  • děkuji za mínusy. jde vidět, že se mnohým ty kostičky líbí a nebo je tu příliš mnoho hráčů se závažnou zrakovou vadou. Napovím vám: Mraky vypdají jinak a to i v 5 let starých titulech o dost lépe. *3*
  • něco jako když hejtři píšou na COD fora *7*
  • darthak
    nie je to navrat ku korenom, to je blbost, ako pises
  • darthak
    je to logicke, ty holobriadok, kazdym dielom sa mapy zvacsuju takze...
  • Mato1987
    čo máš konkrétne na mysli?
  • Asi je to trochu hloupá otázka, ale jak je to se singleplayerem? *5*
  • Verdikt:

    Nevydarene DLC, ktore opakuje chyby z bety, tj zabugovane skaly, nepriestrelne textury a mnoho ineho...

    Mapy su total fail kvoli konzoliam, kde sa jedna o prazdne stvorcove oblasti pokryte travou, snehom alebo pieskom s chaoticky rozmiestnenymi zakladnami...Toto nema s BF2 a jeho velkymi mapami a roznorodostou prostriedia nic spolocne, ale tak konzoly...

    Plus ten Herkules ci aky lietadielko, co tam lieta dookola, aby mohli totalne lamy nazbierat lacno killy a nalakat CoD hracov je total ultra fail...Pri rushi je to totalne OP a aj za tych par sekund, co zije, pokial mate dobrych pilotov, to dokaze prehrat cely match, nakolko na niektorych mapach nemate kde kempit cely tim, resp. nemoze cely tim o 20 ludoch na kazdej strane kempit v jednej malej neznicitelnej budke, kde staci jedno rpg a ste vsetci mrtvi..

    Cize v skratke...DLC nedomyslene, nevybalancovane, plne chyb a zbuchane na rychlo bez akehokolvek testingu a balancu a na rushi je to fakt vysmech voci obrancom, ktori su nuteni byt zalezeni cely cas v budovach, lebo ak vyjdu von, okamzite kill od lamy z lietadla...Nie dost, ze utocnici vzdy mozu utocit len z jeden strany fakticky ale este aj im treba lietadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit