Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Jo, jasny.. Porad tady nikde nevidim, v cem se to tak podoba BC2 oproti BF2..
    Ty autohealy apod. veci beru. Ale pak uz vidim jen a jen samy rozdily. Letadla, 64 hracu, ruzice.
    Co vytycily predchozi dily a BF3 tak prekracuje?
  • To co tady píšeš je tak trochu klamání.Já ještě nedávno četl,že prostředí bude zničitelné úplně.Samozřejmě ne hned.Pokud jsi hrál BFBC2 tak si myslím,že to bude něco jako Rush s tím,že některé budovy prostě nepůjdou zničit úplně dokud se nedobije území protihráčů.A po dobití můžeš zcela zničit budovu,když v ní budou protihráči pořád.Takhle si to myslím Já...a jak tu někdo píše,že je to z alpha verze atd,tak to má pravdu.Toto co vidíš na youtube je prostě nedodělaná hra.Není vše povolené a není tam ani 100% grafická část.Je to prostě v testování :-) a až v Betě bude většina věcí odemčená a uvidíme to pořádně jak to má být.Takže myslím,že soudit už nyní je nesmysl.Taky by jsi si nepochutnal na kuřeti,kdyby ti ho teprve stáhly z kůže a daly na talíř.Ještě se to hold musí trochu upéct a okořenit :-)
  • Úvod reakce hoden agresivního pidimozka...
    RPG to není, pravda, ale v tom případě to mají taky špatně. Jedna střela směruje explozi dovnitř, druhá ven.
  • Vis ,ono by bohate stacilo,kdyby dostali svym slibum a byl to opravdu plnohodnotny nastupce BF2 a ne takovy mix BF2,COD a BC2.
    A prestan tady porad placat o tom,ze to neni remake.Kdyz je neco POKRACOVANI,tak to znamena,ze to bude pokracovat v urcitych mezich,ktere vytycily predchozi dily a ne,ze udelaji vyrazne odlisnou hru(v tomhle pripade pokracovani bc odnoze) a jen na to placnou nazev zavedene znacky.
  • trolo
    ano. alpha ma len operation metro a beta bude mat pravdepodobne metro aj caspian border
  • Pár her už plně zničitelný prostředí nabídlo. Z hlavy se mi vybaví World in Conflict a Men of War Assault Squad. Ve FPS si to ale stejně představit nedokážu.
  • Zastreleni odolavam uspesne uz par let....a osobne si to trochu beru.:D
  • V alfě MP se paří jen ta mapa ve francii? Bo na Ytubu není jiné mapy krom toho metra.
    Caspian border nepočítám, protože je to trailer.
  • Jojo, ucel hry urcite nesrovnavam a skillu v CS jsem si vedom...kazopadne asi jsi to vystihl nejlepe.:)
  • A odstranit vsechny ty AUTOxxxx(dopn si sam) kravinky.
  • trolo
    stfu uz. BF3 je pokracovanie BF 2 nie REMAKE. a ze to nema nic spolocne s BF2 tak to je kec co si cital niekde na karlovom haterz blogicku a nemas ziadne fakty podla coho sa to podoba viac BC2 a nie BF2 to len tak trepes s haterz crowd. t
    tieto zabery su z vyvojarskej verzie kde je hlavny ukol ukazat okate bugy, nedostatky atd... build je stary. bude open beta tak si zahraj a potom kecaj.
    znicitelnost uz asi po 100x tak ako grafika a ostatne veci su osekane pretoze to neni podstatne testovat a bude to priblizne ako v BC2 + vylepsene. ked cakas realnu destrukciu podla nejakej fyziky a podobne tak zabudni. to dnes nemaju ani SP hry a nie to este MP. a ukaz mi hru ktora ma tieto veci co poskytuje BF3 a potom hovor ze to je to iste ako BC2. ukaz mi kde je to to iste, kde to neni vylepsene.
    HUD? co mas s hudom. to je fakt gameplay breaking feature :D...minimapa je styl z BC2 + kompas a iny styl neviem co tam chces menit.
    a ked je ten tvoj BF2 taka dokonala legenda bez chyb tak ho hraj nie? naco sa tesis na BF3 ked BF2 je nekonecny dokonaly uzasny neprekonatelny.a neviem co by si chcel noveho neokoukaneho - dinosaury?
  • re:Lans - s CS bych to vubec nesrovnaval.Sice Cs nema s realitou taktez nic spolecneho,ale ta hra vyzaduje mnohem vetsi skill,nez je tomu prave u toho CoD,MoH nebo BF.
    A kdyz to teda srovnas s tim CoD a Moh,tak misto "realita sama" bych to nazval : Mezi slepymi,jednooky kral. *3*
  • to ze sa na zemi bf3 podoba viac bfbc2 mi vobec neprekaza nakolko boj na zemi ma daleko spracovany lepsie ako bf2 samozrejme s vinimkou vozidiel.Ovsem hopsanie ktore vo velkej miere predvadzali hraci v bf2 bolo ozaj nechutne.Takze dufam ze bf3 bude idealnou kombinaciu bf2-vozidla a bfbc2-pechota + zvacsit spatny raz zbani
  • Jazz
    Jojo, běžte!
    Zastřelej vás v prvních 5 minutách, alespoň bude o idioty míň. (Neberte to nějak urážlivě)
  • trolo
    co mate vsetci s tou realitou? v realnom zivote neni respawn...chodte do armady ked to chcete uber real
  • Ano armu srazi mnozstvi bugu,ale hlavne, arma nikdy nebude mit prodeje jako CoD uz z principu.Protoze pro vetsinu hracu je to proste prilis tezke,na rozdil od cod,kde se citi jako terminatori.
  • Jo, treba Coda....Red Orchestra se teprve ukaze, ale pocet hracu Army nebo OF je dost nesrovnatelnej...takze ze srovnatelnych (CoD, MoH, CS...) je BFBC2 vazne realita sama.:D I kdyz s PR se nemuze rovnat....
  • re: Pethulla - tak RO2 nebo arma taky nejsou primi konkurenti BF3,protoze se nejedna a mainstreamove arkadove hry.
    Prima konkurence je prave ten COD.Koneckoncu EA to nejednou rekla sama,ze jim jde o sesazeni CoD z pomyslneho komercniho trunu.
  • no a? .. rovne to nezustane .. korat misto 10 metrove budovy budou 4 metrove trosky ..
  • Kdyby to pojmenovali BFBC3,tak by byl klid.Fanousci BC serie by jasali i tak a fanousci klasickeho battlefieldu by to proste brali jako fakt a bud by tu hru ignorovali,nebo to proste brali jako pokracovani konoloveho bf a s tim k te hre pristupovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit