Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorgall
    Ale vážně. To jako fakt chcete dojem z přestřelek stejný jako v BF2 ? BC série přestřelky a celkově mechanismy posunula na úplně jinou úroveň. Vždyť mě ta hra baví ještě po 600h hraní. Pokud něco očekávám, tak jen rozšíření možností právě z BC. Přecejen je to evoluce v sérii. Pokud nesouhlasíte, tak mi tu podrobně vypište v čem je bf2 v téhle oblasti lepší, protože pokud to vezmu z dnešního měřitka, tak je dvojka ve všech směrech zastaralá a dnes již dávno překonaná. V BF3 se prostě do série přináší prvky z BF2 do základu, vytvořeného v BC sérii. Navíc v dojmech se ti, co to už hráli, všichni vesměs shodují v tom, že trefit se je mnohem těžší, zbraně více kopou. Celkově systém registrace hitů je taky překopaný. Co jiného by jste ještě chtěli ?
  • ta destrukce sou strašný skripty vystřelí a nic se nestane jenom prach.. *15*
  • Pethulla
    to Jazz: a jak se to teda má brát? Nazveš tady někoho idioty a pochybuju, že je tady někdo na téhle úrovni, tudiž to je urážka. Nebo to bylo myšleno jako vtip? Pak byl teda hodně ubohý.
  • To by meli na krku hromadnou zalobu rodicu,ze jejich deti rozflakali vzteky televizi gamepadem kvuli jejich hre.
  • Potom je zvlastni,ze ten podle tebe naprosto mimo nazor ma relativne hodne hracu a to nejen ceskych nebo slovenskych.
    A netvrd mi,ze vsichni k tomu nazoru dospeli ,jak ty rikas ,diky precteni nejakeho "haters fora".
  • Máš recht, měli by tě hned na začátku sejmout a game over, to by byl aspoň zážitek.-_-

    edit: hnidopichu *1*
  • Tak to je pokud se nepletu zaber ze SP,tak tam se to da jeste relativne pochopit.
  • Pethulla
    Takže podle tvoji logiky bych se měl stát pilotem F1, když se mi nelíbí arkádovost NFS, nebo snad pilotem, když jsem nespokojený s HAWX?
    Myslím, že všichni co se zapojili do tohoto threadu si uvědomují, že realita ve hrách nerovná se realita ve skutečnosti.
  • Mas recht, v tehle low kvalite to nema smysl ani poustet.
    Vypada to potom jako z Xboxu 1 *15* .
    Chce to link na videjko z PC verze v poradnem rozliseni a detaily.
  • No u těch stíhaček mě zarazilo pár věcí. Takže ano, vím že je to arkáda. No ale stejně nechápu proč nepřátelé padnou po jedné raketě a vy ne(lépe řečeno, hráči to ani nic neudělalo a to měl ještě nekonečno světlic jako formu možné záchrany). Tak to ještě odpustím, ale to že stíhačky, které mají hráče na mušce tě přeběhnou tak aby šli sejmout... *7* ...klidně mi nadávajte do hnidopichů, ale tak když chci mít dobrý pocit z té letecké akce, tak tohle mi to jen skazí.
  • trolo
    chod moralizovat inde. kazdy ma pravo na svoj nazor ale ked je zaujaty a nicim nepodlozeny a len tak do vetra tak budem reagovat stylom STFU. FLAME ON
  • Tak autoheal funguje vsude stejne ala BLOOD SCREEN,SO REAL a co se autorepair tyce,tak je sice hezke,ze se to deje pouze pokud je clovek mimo palbu a do urcite urovne poskozeni,ale porad to tam je.A srovnavat to s tim,ze v BF2 tomu tak je u engineera je celkem nemistne,vzhledem k tomu,ze u teto tridy to nejake opodstatneni melo.
    O autoknife se ani zminovat nebudu,pac je to zhovadilost.
  • Chovas se jako maly fracek ,kteremu nekdo pomlouva jeho anglicaka *3* .Kazdy ma prece pravo na svuj nazor at uz je jakykoli,takze si ty sve STFU nech priste radsi pro sebe.
  • Praveze tech 64 hracu,letadla,zalehnuti a ruzice jsou snad jedine prvky,ktere v BC2 nejsou a ktere si z toho BF2 bere.
    A ten zmineny autoheal,autorepair,autoknife a podobne jsou docela zasadni prvky ,ktere tvori gameplay.
    Jinak spise nez o nejake konkretni prvky jako je absence commandera apod. jde o (v mem pripade ) viditelny priklon k vetsi akcnosti a arkadovitosti ala cod.Ovsem ne ze by bf nekdy bylo neco jineho nez arkada.
    Ostatne snaha EA porazit cod tim,ze nalaka jeho fanousky se nekde projevit musela.
    Samozrejme ,ze se jedna pouze o dojmy z prezentovanych videii a informaci a az si hru vyzkousim (snad v te bete?) tak nazor muzu zmenit.
    Kazdopadne s podobnym nazorem ocividne nejsu sam,at uz na ceskych nebo zahranicnich forech,takze neco na tom asi bude ne?
  • S realitou nemáme nič. Ide o rôzne druhy hry. Buď je hra orientovaná ako mainstream s množstvom prvkov, ktoré nejakým spôsobom zjednodušujú hru s cieľom zaujať masy, alebo je hra orientovaná na fajšmekrov, ktorí majú radi výzvy, a "trápi" hráča prvkami ako napr. jedna guľka do hrude zabíja (z väčšiny zbraní), žiadny zameriavací kríž uprostred obrazovky, balistika projektilov, atd, atd...

    Nemá zmysel sa o tom hádať, je to ako s hudbou - niekto počúva Pop, niekto Coutry, niekto napr. Symphonic metal...
  • trolo
    ani nic neuvidis. autorepair vozidiel mal aj BF2 za inziniera a autoheal je zbytocne komentovat lebo tymto ludom nevysvetlis ze to funguje tak a tak a len za tamtych podmienok ... uz len vidia slovo auto heal/repair a uz si myslia ze pocas boja ti to bude tank opravovat
  • trolo
    ano viem co to znamena a pisem to preto lebo tito experti len pisu bludy nepodlozene domienky alebo to citali niekde na haterz stranke... cakam na tie jeho fakty v com sa to extra podoba BC2 a je to gameplay breaking feature a co ma BF2 co nema BF3 a co je take uzasne a nenahraditelne na BF2. cakam. ooooo shyt uz to mam MINIMAPA je z BC2 omg to neni BF3 ale BC2 jak sa opovazuju to nazvat BF3 sak to je cisty klon BC2 lulz
  • sleepless
    Nasel jsem jen totok zatim.
  • proč by měl "stfu"? Víš vůbec co to znamená? Asi ne a nebo ti prostě vadí, že má jiný názor? Něco na jeho názoru být může. Ať jako tak nebo tak, svědčí to o tobě dost.

    Já jsem třeba taky od lidí co hru měli možnost otestovat, že hratelnost je tak nějak v několika ohledech podobná BC2, něco na tom možná bude.
  • Pete.palis
    SP si zahraju, MP bude epickej! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit