Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H4wk
    Ked chces BF2 remake, chod si ho spravit, ja nechcem... treba ist aj dopredu.
  • Jazz
    Jdi si hrát to svoje strašně moc dobře rozvinutý RPG a dej nám pokoj, jo ?
  • A co by jsi chěl? aby tam padaly jednotlyvý kousky zdi, kutálely se po zemi a nakonec tam zůstaly? nevím jestly by to rozdejchal tvůj Počítač..
  • Jasný.. to je uplně stejný jako závodníci F1 jenom seděj a říděj formuli.. uplná kravyna
  • Přesně tak, tvrdý skok do "reality"! *2*
  • No právě že naopak. V mp se chyby hráčů dají předpokládat, ale když je to v sp na efekt více méně interaktivní cutscéna, tak by to mohlo dodržovat aspoň nějaké pravidla boje, obtížnost a neservírovat to hráči ve stylu "stačí když budeš chvíli mačkat světlice, oni se pak nechají zabít". Třeba kdyby se mě drželi jak klíšťata a tvrdě mi šlapali na paty, to by byl pocit kdybych je vymanévroval a zničil.
  • existují i jiné hry nez fps *3*
  • No jo to by nebylo aby jsi do toho nezačal plést konzole.
  • Proč se lidi rozdělují na nobrain děcka (hráči CoD) a na dospěláky s "mozkem" (hráči BC2)? Oboje hry jsou stejně stupidní. Srovnejte kampaň BC2 a nových dílů CoD, oboje je odpad. V těch hrách jde jen o to, že běžíte a držíte tlačítko střelby...
  • MishKonn
    O PC verzi mi nejde, ale v téhle kvalitě to může vypadat stejně, jako hra na PSP...
  • BF3 = BF3 killer ..
  • no neda se to pochopit ... jen je hracum konstatne sugerovano, ze tyhle veci jsou v poradku ..
  • re:JohnyTheZik - Pokud by jsi cetl poradne,tak jsem psal,ze s podobnym nazorem se najde relativne dost lidi a to NEJEN mezi cechy a slovaky.Precti si nejaky zahranicni fora,nez tady zacnes obvinovat cechy/slovaky .
    Podle me je uplne jedno,jestli obrazovka ztmavne,nebo jsou pres celou obrazovku cakance krve.A rozdilu mezi cod a bc2 v autohealu jsem si vedom.To ovsem porad neznamena,ze bych z toho mel byt radosti bez sebe,ze to neni instant regenerace,ale pouze v ramci urcitych omezeni.
    Zajimave,ze k prvku autoknife se zadny z mistnich zastancu bf3 nevyjadruje.
    A vazne nevim,jak bych mel dojem o priklonu k vetsi akcnosti podlozit argumentama,kdyz jsem samotnou hru nehral a soudim pouze na zaklade prezentovanych videii.
    Koneckoncu jsem zminil,ze se jedna o ME dojmy POUZE z gameplay videii a psanych informaci a ne podlozene hranim hry a ze je mozne,ze po zahrani muzu nazor zmenit.
    A pro jistotu:Odpust si komentara ala "podle videa soudit nemuzes",protoze muzu,pokud k tomu tak take pristupuju a svuj nazor tak take prezentuju.
  • trolo
    tych 60%a cas som trepol teraz len tak presne hodnoty su niekde na ofik EA UK fore /twitteri. tam to je vysvetlene podrobne do kolko sa regeneruje a od kolko. pod urcitu hranicu sa neregenuje HP a samozrejme casovy delay atd atd... + tam ma suppresion efekt a dokonca aj HP indikator takze vies presne kolko mas HP.

    k autoknifu sa vyjadrim ked chces: noz ma byt posledna zachrana ked ti dojde municia alebo podobne. noz si mozes normalne zobrat do ruky a sekat s nim alebo pouzit autoknife a "prezit" tu zabijaciu animaciu ktora je podla mna super. cize mas tam moznost vybrat nozik alebo autoknife ale nevidim ziadny rozdiel kedze autoknife = animacia a normalne seknutie = kill takze to mas jedno len bez animacie. ti co nadavaju na ten autoknife si pomylili hru a beru to ako nejake knife fest kde behas s nozikami a zabijas... ja beriem nozik ako poslednu moznost respektive stealth prvok a ta animacia je vpohode inovacia.

    este nez sa opytas na autogrenade.... tak na to ti nemam co povedat lebo to snad ani nemyslis vazne toto povazovat za nejake balance/game breaker.. je to len rychla funkcia tak ako mas 1 2 3 4 5 na zbrane, takze odstranit aj bindy na zbrane a kolecko a pekne si budes vyberat zbrane z menu ako vo flashpointe....
  • BF3 = COD killer ale ne BF2 killer, na pokracovanie BF2 si holt budeme muset pockat - mozna az do casu nez vykapou konzole...
  • trolo: je to zlo je mi jedno ze to regeneruje len do 60% a 2 minuty po ... tak asi si to ty nepochopil lol
  • re:Trolo - Ja ti nevim,ale argumentace,ze se regeneruje pouze do 60% a az kdyz je hrac mimo palbu ma cloveka,kterej autoheal rad nema, uspokojit?To same autorepair?
    Zvlastni ze se napriklad k prvku autoknife nevyjadrujes.Ze by jsi nevedel jak tento prvek obhajit?
    Kazdopadne,pokud je informace v bleskovkach pravdiva,tak v nastaveni serveru bude moznost vypnout autoheal,tak je fajn,ze si aspon v tomto muze clovek vybrat co mu je po chuti.
  • JohnyTheZik
    2 hmm: tak to nemas pravdu ani zdaleka. V BFBC2 je autoheal jen minimalni a rozhodne ne stylem zalehnu za kryt a za 5 sekund muzu znovu utocit. A blood screen se vpodstate vubec nekona, spis obrazovka ztmavne. Pokud clovek hraje za medica, tak vidi, jak moc je ten autoheal velkej a jelikoz tam ten medic je a je pomerne snadny za leceni ziskavat body, tak to o necem svedci -> autoheal tam je, ale v naprosto rozdilny podobe oproti CoD apod..

    Autorepair.. K tomu se snad ani nemusim vyjadrovat.. Prijde mi, ze jste ani snad BF2/BC2 nehrali, protoze rict o tom, ze to nejak meni gameplay, je kravina.

    A hlaska, ze tento nazor ma spousta dalsich cechu/slovaku, je vysmech. Promin, ale to je poukazuje na neumeni diskuse naseho naroda. Hate, hate a nikde zadny argumenty.
  • Mato1987
    jasne , nevšimol som si :)
  • trolo
    Potom je zvlastni,ze ten podle tebe naprosto mimo nazor ma relativne hodne hracu a to nejen ceskych nebo slovenskych.
    A netvrd mi,ze vsichni k tomu nazoru dospeli ,jak ty rikas ,diky precteni nejakeho "haters fora".

    ja nic netvrdim. len uz asi pri 3tom BF3 clanku vidim tie iste komentare o autoheal auto repair autoreload a neviem co vsetko a ked im to vysvetlis tak to aj tak nepochopia a napisu ti argument: je to zlo je mi jedno ze to regeneruje len do 60% a 2 minuty po ... im je to jedno ako to funguje ako to je urobene a ani im to nevysvetlis. a mnozstvo takychto nazorov ma nezaujima ja len reagujem a ked dostanem odpoved toho typu ako som napisal hore tak dalej nereagujem pretoze to su len komentare na zacatie FLAMU a s takymi ludmi sa neda normalne argumentovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit