Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je sice hezke,ale ja s tebou resil uplne neco jineho.A to ,ze lidi skatulkujes na zaklade uplne nesmyslnych charakteristik.
    Je to o to smutnejsi,pokud jak rikas "mas analiticke mysleni".
  • H4wk
    Ja to celkom chapem
    Spis zoznam veci, ktorymi sa BF blizi k COD, az potom mozes pisat nieco take a potom sa mozme rozumne bavit
  • H4wk
    Neviem kam na to chodis, ale osobne tu stale cakam na http://sk.wikipedia.org/wiki/Argument
  • Ty to asi stale nechapes.Proc bych si mel jit koupit cod,kdyz se mi na novem BF3 a bc odnozi nelibi prave ten priklon k tomu cod,kam vsechny kritiky posilas.
  • Rovnou napiš že lidi, kteří tu nají negativní názor na BF3 nic v životě nedokázali a jen všechno shazují, nebo jsou blbí hateři. Stejně jako ty máš názor, že se ti hra líbí neznamená že ostatní nemůžou mít připomínky(ať už opodstatněné, či ne, oni když tak ze sebe udělají blbce).

    A mění to snad něco na smyslu mého příspěvku? Ne, snad mi jen připadá žes nepochopil co jsem chtěl říct a meleš si dále svý.
  • Hlavne ze vychloubani jak mas analiticke mysleni a ze vydelavas vic je hrozne prinosne. *1*
  • H4wk
    radsej si mohol napisat nieco viac prinosne tejto diskusii, nemas na to ? Tak chod inam, dakujem ;)
  • No to tu ještě chybělo aby jsi začal o tom jaký jsou konzolisti lemplové a pcčkáři borci. Všichni jsou úplně stejní nesnaž se lidi dělit do takových skupin je to kravina.
  • H4wk
    Stale iba hodnotis, ale nemas argumenty preco sa ti nepaci dana vec.
    Mas v hlave zafixovane ze je to zmena, a ty zrejme zmeny rad nemas, inak by si napisal padny argument.
    Navyse som jasne napisal, ak sa vam BF3 nepaci, preco vobec pozerate news o BF3
    Chod a kup si COD - ak sa ti to paci
  • No tak ted jsi tomu nasadil korunu.*1*
    Pred timhle prohlasenim,ze vydelavas vic jako ja a ze mas analiticke mysleni,jsem si myslel ,ze jsi jen ponekud zabednenejsi.Ale ted....no radsi nic.
  • Porad skatulkujes.Lide jsou ruzni a urcite se najdou taci,kteri do tech tvych 2 kategorii zapadnou,ale existuje jeste spoutsy jinych,kteri ani do jedne z tvych "kategorii" nezapadnou.
    Navic argumentace,ze kdyz jsi nikdy zadnou hru neudelal,tak nemas pravo kritizovat je smesne.
    Nepotrebuji byt prece kuchar,abych mohl zhodnotit,jestli mi jidlo chutna,to same s hudbou,filmy,hrami... a mohl bych pokracovat.
  • H4wk
    Nepotrebujem si nic zjednodusovat, nakolko mam analyticke myslenie.

    Za cely cas som tu nevbidel ani jeden rozumny argument
    preco sa vam nepaci autoheal a autorepair ? Nebude to mat len jeden hrac, ale vsetci
    co je vfam na bf3 take strasne podobne s bc2
    preco vam vadi tolko veci ktore pri blizsom pohlade prinesu len zdravu zmenu do hry a povodny duch battlefieldu stale v tej hre je !
  • Skatulkovani lidi podle narodnosti/zeme puvodu taky nemam rad,ale v tomhle pripade mi to neprislo umyslne mireno na slovaky.
    Kazdopadne puvodni prispevek taky skatulkoval vice nez dost.Navic takovym tim tradicnim zpusobem ,ktery se u BF/cod diskuzi objevuje casto.
  • H4wk
    Mohol si si vsimnut, ze definujem 2 skupiny haterov
    Ti ktoriy nic nedokazali
    A ti ktorym sa nikdy nezavdacis

    Preto som pouzil 2 riadky a 2 vety.
  • H4wk
    Este tu ale nikto nedefinoval tu vasu 'BC vetev'
    V com je BF3 tak strasne podobne BC2 ?
  • To je na tom to smutne,ze vetsine hracu staci tyhle jednoduchy hry a ze pri slozitejsich hrach breci jak jsou tezke a ze porad umiraji nebo ze nevedi co delat,kam jit apod.
  • Tenhle argument je fakt uz pomerne komicky.Kdo porad rika ze chce realitu?
    Ale je rozdil mezi hrou,ve ktere se clovek musi taky trochu snazit a musi mit nejakej skill a mezi hrou,ktera se da dohrat s prstem v nose.
    Proste existuji arkady a superarkady a ne kazdeho ty superarkady bavi.
  • ZvacA
    Po pravdě řečeno, nejsi sám, kdo očekává jak to s Bf3 dopadne, zda bude následovat BC větev a nebo původní Bfs Pro řadu lidí shlédnutných ve starších dílech, do které evidentně patříš, je skepticismus na místě, avšak nikdo z nás si ještě neměl možnost Bf3 v MULTIPLAYRU pořádně ochytat, a tak pevně tvrdit, že Bf3 je jedno velký Bad company pokračování taky není nějak průkazný, páč si ani neviděl ze hry v podstatě nic, kromě pár ukázek z výstav a uzavřených testování a videí, které vydali sami tvůrci víme o hře a jak se vlastně hraje celkem kulový. Pro mě osobně je útěchou alespoň fakt, že se navrací možnosti 64 lidí na mapách v příslušných módech, letecká technika a snad i ta úctyhodná velikost map - není to sice nějaká valná motivace k tomu, aby se dal třetí Battlefield považovat za nástupce třebas druhého dílu, ale určitě návrat těchto prvků už ledaco značí...
  • To same se da poradit tobe *3* .Navic by sis mel uvedomit,ze svet je ponekud komplikovanejsi,nez aby jsi mohl lidi skatulkovat podle toho,ze se jim neco nelibi.
    Ale je mi jasny,ze nekteri lide si svet timto zpusobem zjednodusuji,aby to jejich hlavinka mohla zpracovat.
  • Psal jsem snad, že hraju, cituji: strašně moc dobře rozvinutý RPG. Já si občas BC2 zahraju, ale jak píšu, mezi těmito dvěma hrami není rozdíl a proto nechápu to škatulkování *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší