Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dojem, že som to v nejakom internetovom obchode videl za 28€, prípadne skús obchody v UK, tam sa dá často nakúpiť lacnejšie...
  • No vzhledem k tomu,ze fyzikalni stranka je spolu s AI jednim z prvku,ktery tezce zaostava za audiovizualni strankou soucasnych her a ze uz nekolik let preslapuje na miste a v mnoha pripadech je spis krok zpet vzhledem k tomu kdy vysle napr HL2,ktere ve sve dobe mel velmi pokrocilou aplikaci fyziky.Tak ano,myslim si ,ze tohle je vec,ktera ve velke mire napomaha uveritelnosti daneho virtualniho sveta.
    Nemluve o vlivu na gameplay,pokud by rozsah aplikace byl velky.
    Ale vzhledem k MP povaze hry,by to asi dobrotu nedelalo.
    Ale u SP her si myslim,ze vykon na trochu pokrocilejsi aplikaci ,nez u toho HL2, minimalne na PC je.Prece jen Graficka stranka poslednich par let celkem stagnuje a vyvoj HW jde porad dopredu,i kdyz momentalne pomaleji nez drive.
  • H4wk
    no offense, ale fakt chcete demoliciu pouzitim realtime fyzikalneho modelu ?
    Neverim..
    Vy chcete hrat alebo prepocitavat trajektoriu dopadu
  • Ja nič neporovnávam, predsa. Len vravím, čo ma viac zaujíma. A o RO si mysli, čo chceš, mne je to úprimne jedno *3*
  • Tak se rozepis,me to zajima.Jednak z pohledu,ze o hru mam zajem a jednak by me zajimal pohled cloveka,kterej vidi BF3 jako pecku roku.
  • Vim ze freeweekend vetsinou je az nejaky ten patek po vydani,ale pokud se nepletu,tak u nekterych her to bylo pomerne brzo.
    S cenou souhlasim,ta je celkem prijemna oproti jinym hram,ale nekde jsem cetl ze se da sehnat i levneji nez na steamu?
    Tech 31e bych za to klidne dal,ale prece jen bych si tu hru radsi prvne vyzkousel.
    I kdyz na hru slychavam zatim temer samou chvalu.
  • H4wk
    Ak by som teraz napisal zoznam nedostatkov a veci ktore sa mi na RO nepacia, co by si robil ? :)
    Ako vobec mozes porovnavat RO a BF.
  • Take jesstli bude zohlednen uhel dopadu strely(sklonity pancir) a pripadne odrazeni strel.
  • No o deme neviem :-( Freewekend? Možno za rok, dva *3* Ale už 2 týždne beží beta pre majiteľov deluxe a musím povedať, že je to moja hra roku, bez ohľadu na nejaký Battlefield. Ona tá hra ani nie je moc drahá, keď si zoberieš že väčšina nových titulov štartuje na Steame na 50€...

    Ešte sa trošku rieši optimalizácia na niektorých zostavách (u mňa v pohode) a nejaké bugy (nie príliš závažné, aspoň u mňa) a nie som si istý, či final realese bude v tomto smere už úplne odladený, ale vývojári makajú jak besné srnky, takže tieto pôrodné bolesti by mali zmiznúť rýchlo.
  • Kdyz uz tady bylo zmineno castecne vyrazeni bojove techniky - tedy ztrata mobility.
    Vi nekdo jak presne to funguje?
    Mam na mysli,jestli se to bude stavat pokazde,kdyz vozidlu uberou urcity pocet HP a nebo to bude v navaznosti na misto zasahu - napriklad zasah motoru,pasu apod.
    Taktez by me zajimalo jestli bude zohlednena sila celniho,bocniho,zadniho,horniho/dolniho pancire.
    Vim ze strejda google by mi to nasel,ale nechce se mi hledat,vzhledem k tomu,ze zde je plno lidi,co maji o hre ledasco nacteno.
  • Přesně tohle jsem chtěl říct!
  • Uz zejtra jo?Nejak jsem mel za to ze az pristi mesic.Tim lip.
    Nebude demo?Nebo treba freeweekend na steamu.
  • s tebou taky souhlasim,. k cemu jsou inzeniri kdyz je tam autorepair a hrac se nemusi bat vylezt ven z vozidla. uz to vidim jak me nekdo poskodi,zajedu za barak a ono se to samo opravi. mozna prirovnavame stare dily bf k novym protoze prvni zazitek je vzdy nejsilnejsi, driv mi vetsina strilecek pripadala super a ted jich je tak hodne ze na nich hledam klady a zapory driv mi to prave neprislo musel sem si tu hru zahrat
  • Znicit asi pujde pomerne hodne.V zaberech z tehle verze hry je udajne destrukce omezena,protoze to neni cil testovani a ve (verejne?) bete uz by to melo byt plne funkcni.
    Spis jde o to,ze v demolici neni zahrnut realtime fyzikalni model.A to pravdepodobne z duvodu,ze se jedna o MP a snaze mit co nejmensi naroky na rychlost pripojeni.
    Prece jen 64 hracu + demolice( i kdyz pouze skritovana) udela sve.
  • Jedna rada, zahraj si Source mod Insurgency, tam sa len budeš báť vystrčiť hlavu *3* Alebo si počkaj na RO2, vychádza už zajtra...
  • Ted nevim jestli se smat,nebo brecet *1*.Ale tak nejak doufam,ze to bylo mysleno zertem. *1*
  • eee, nechceš si najprv zahrať aspoň tú betu, kým to odstrelíš *3*
  • hm videa moc pekne ale skoda ze jsou z kampane.a ta destrukce ani me to neprekvapuje ze nejde znicit vse i kdyz to rikali, pokud by slo znicit vse tak tu hru nikdo nerozchodi na plny detaily. jedna vec by mezajimala jak v multiplayeru budu manevrovat se stihackou na omezenych mapach :-D na to jsem zvedavej, i kdyz na predchozij videich byli stihacky extremne pomale tak ze bich je sundal pistoli
  • ZvacA
    Ty si tomu zase dal člověče... :D
  • tato hra je neuverileny hype makretingovy podvod, nic co slubovali nevidim, nic, hlavne ze budu kazde dva tyzdne vydavat uzasne zostrihane videjka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší