Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tomhle pripade to bude spise kvuli tomu,ze se jedna o MP a tedy v zajmu zachovani relativne nizkych naroku na pripojeni.
  • Spis bych mel psat vydavatele,nez vyvojare.
  • michaliuz18
    wau to jak film keby som pozeral, strasne realne je to spravene :) tie vybuchy pohyby vsetko , konecne super strielacka pri ktorej sa budem bat vystrcit hlavu jak skutocny vojak :) a ne COD kde mi je to jedno len kosim jak rambo :D
  • 2derion - Na vyvojare bych vinu nehazel.Ti se pouze prizpusobuji poptavce.A kdyz se podivaji na soucasny stav,tak co uvidi?Ze leti hry jako cod,wow apod.A co maji takove hry spolecneho?Pristupnost a jednoduchost.Tak je celkem logicke,ze pujdou podobnou cestou,pokud chteji nejaky ten slusnejsi zisk.Nejlepe na to nalepit jeste nejakou znamejsi znacku,nejakej ten hype a je vymalovano.
    Samozrejme ,ze je to ve skutecnosti jeste komplikovanejsi a nic neni cernobile.
    Navic ja opravdu v tom svem prispevku nemel jedinou zminku o konzolich/konzolistech,takze k tomu se vyjadrovat nebudu.
  • H4wk: Áno, ja viem a vadilo mi to už v BF2. Ale v BFBC2 to začali hnať do takého extrému, že ma to proste odradilo od dlhodobejšieho hrania. A to je imho to, čo sa ti tu niektorí snažia vysvetliť. Proste ide o to, že BF bude v tomto smere rovnaký, či ešte arkádovejší.

    Keď EA pred časom vyhlásili, že robia nástupcu BF2, mnohí dúfali, že neprevezme konzolové prvky z BFBC2, kapiš?
  • 2bobo - okej,beru
    2zak - jasny,spousta lidi na tehle "soucasnych" hrach vyrustala a tak jim to ani neprijde.
    Taktez nechcu ani v nejmensim tvrdit,ze tyto hry jsou zlo a nekdo by je mel odstranit ze sveta.Nemam problem s tim,aby takove hry existovali,koneckoncu u nekterych jsem se bavil i pres urcite vyhrady k jednoduchosti.
    Problem je,ze dnes tvori diky poptavce vetsinu komercni produkce a neco slozitejsiho ,jako napriklad stalker ,se objevi jednou za cas a nebo se clovek musi obratit na indie hry,kde se to navic casto hemzi originalnimi napady.
  • jenže to není chyba hráču, že jsme trochu zakrněli.. ale hlavně vývojářů nebo lépe vydavatelů.. herní průmysl se asi tak od roku 2005 pěkně rozrostl a jsou v tom nehorázný peníze a tenhle průmysl jde pořád nahoru a je už mezi lidma, kteří by snad ani v době, dejme tomu roku 2003 hry nikdy nehráli... reklamy na hry žerou strašný peníze a o hrách ví i moje babička.. takže asi tak.. to, že někdo koupil konzoli neznamená, že je automaticky ufnukanec, který neví jak hrát (i když by se určitě tací našli).. já kdybych nebyl zvyklý na PC a měl víc času na hraní, tak bych taky sáhl asi po nějáké konzoli, některé tituly tam jsou lepší a některé zase ne, ale neuznávám zmršené konverze z konzolí, ale to není chyba konzolí, ale líných či utiskovaných vývojářu na které tlačí vydavatel..
  • H4wk
    Posun k Arkadovosti ? Ty si niekedy hral Battlefield ? Cela seria je o arkadovosti.
  • Já som to teda pochopil tak, že ho označil za komunistu *4*
  • H4wk
    Konecne rozumny post na ktory sa da reagovat ;)
    Chapem, Bad Company som nikdy nebral ako pravy Battlefield taktiez, chybali mi rovnake prvky ako Tebe, navyse mi chybala stara dobra Cobra z BF2 a arkadove a volnejsie ovladanie, nie to strohe a nemotorne ovladanie chopperov v BC2, nebolo to uz nikdy ono a rad som sa vracal do BF2 obcas si zalietat.
    Autorepair a autoheal (dalej len AR a AH) neberiem vobec tragicky, staci si lepsie predstavit ako to bude v boji vyzerat, predsa AR a AH nebude fungovat pocas boja, ked ste v combate, a po boji vyrazne pomoze hracom znova sa zregenerovat a hrat dalej, viacmenej sa tym istym sposobom znizi zbytocne cakanie na techniku a cas kedy tupo pozerame na obrazovku a cakame na respawn
    AH a AR budu mat vsetci, nebral by som to ako nejaku vyhodu oproti inym, je to proste novy system a osobne mi vobec nebude prekazat, tak ci tak dostanem niekoho koho chcem dostat
    Medik bude stale uzitocny, o to sa bat nikto nemusi, autoheal nema ani zdaleka taku ucinnost ako klasicky medpack
    Taktiez vitam novy system 'nicenia' tankov, po znehybneni su zbrane stale aktivne (viacmenej rovnako ako v reale) a to mne osobne pride dobry krok, predstavit si ako po znehybneni tanku stale mozem branit danu poziciu a pockat na technika (engineer) kym ma pride opravit, to musi byt uprostred boja silny zazitok, urcite to bude mat ale nejake obmedzenie ;)
    Z toho vyplyva aj to, ze technik bude mat viac prace ;) Len si spomenme ako sme utekali k tanku opravit ho no on nanestastie vybuchol, strata drahocenneho casu ktory sa da vyuzit aj inde na bojisku.
    Dalej samozrejme ze BF3 sa snazi konkurovat, aj ked to nie je konkurencia ako taka, BF3 aj CoD maju viacmenej rozdielne publikum, ja osobne CoD dokazem hrat, no nie dlho proste pre mna strati stavu, nie je co robit, prve miesta na mape uz nie su to prave orechove, zato BF som hral a hram cele roky.
    K tym neukazanym zaberom z hry, ani ja osobne by som nechcel ukazat vsetko z hry pred jej vydanim... to iste chapes, to proste nechcu a nemozu spravit, ukazuju kusky, casom stale viac az kym hra vyjde.
  • Mne sa teda posun k arkádovitosti a zjednodušovanie, vôbec ale vôbec nevidí ako zdravá zmena. Prial by som skôr opačný smer. Neznášam, keď mi hrateľnosť pripomína Moorhuhn... Proste tieto prvky vidím tak, že z hráčov robia kreténov, ktorých treba vodiť za ručičku. A to je zle.
  • Pod tohle bych se podepsal.
    Na bf3 a potazmo i na BC,jde videt snaha EA pretahnout/zaujmout cod komunitu a snaha sesadit call of duty z pozice nejprodavanejsi hry.
    Vydali o teto snaze desitky prohlaseni a dokazuji to i jejich poslednimi hrami -crysis2,nove MoH a ted zjreme BF3.
    Ze sp vydali pomerne dost gameplay zaberu,aby cloveku mohlo dojit,ze SP vskutku jde ve stopach CoD.
    MP zabery jsou momentalne take hodne rychle a akcni ala cod.Jak moc je to dano vyberem zaberu a mapy,zatim tezko soudit.
    Kazdopadne snaha zaujmout hrace CoD je z toho citit hodne.Skalni fanousci BC to samozrejme poprou.
  • jak chces na konzolich a low endovych pocitacich pocitat realtime destrukcni modely ? ... skript je hold jednoduchsi, mene narocne reseni ...
  • Pokud tohle neni sklatulkovani tak uz nevim co.
    kritika bf3 =
    -nikdy nic nedokazal
    -nikdy se mu nikdo nezavdeci
    -libi se mu cod
    -hater
  • spousta hracu na tehle hrach zacinala a porad jsou dost mladi na to aby je to bavilo .. takze jim to tezko vycitat .. ja bych treba nerekl, ze je to to co chci, ale netvrdim, ze se u toho na ty 4 hodky nezabavim, MP je ovsem uplne mimo ..
  • Aha tak to promiň příliš často čtu jak jsou jedni blbci a druzí ne tak jsem myslel že je to i tento případ.
  • ZvacA
    Osobně jako Bad company větev označuju Battlefieldy, které sice přišli se zajímavým grafickým a fyzikálním ztvárněním, ale došlo u nich k jakémusi zjednodušení oproti předchozím dílům i ochudnutí různých možností, kupříkladu neschopnost zalehnutí, nucení automatického uzdravování, včetně absence škály vojenské techniky až po zmenšení map. Dále se mi zdá, že došlo ke změně hratelnosti, oproti takovému 1942 či druhému dílu necítím z Bad company žádnou volnost, jen hektické i když efektní, momenty kdy pobíhá 24 panáků po mapě, kde to sice vybuchuje na všechny strany, ale nemůžu si pomoc, nemám z toho pocit, jako bych hrál to, čím jsou první Battlefieldy. A právě to je to, co chci - aby se Battlefield vrátil do svých kolejí s novými technologiemi, avšak se svou původní a velkou hratelností.

    Co se týče autorepairu a autohealu, to jsou právě ty prvky, které mohou být pro někoho maličkosti, ale mě to přijde jako naprostá volovina, která je kontraproduktivní k faktu, že po mapě má spolupracovat tým poskládaný také s mediků a inženýrů, kteří by se měli postarat o zraněné/poškozené, nikoliv samotná hra.

    Problémeme celého Bf3, kromě toho, že se snaží konkurovat CoD, zůstává nadále i to, že aby těm, kdo kolem něho držkují z výše jmenovaných důvodů jako já, neukázal doposud souvislejší multiplayerové záběry s obrovských map, nikoliv jen snímky z interiérů a z nějakého parku, ale opravdových otevřených lokací, kde se to bude hemžit nejen pěšáky, ale také technikou, od tanků po stíhače a skutečně to dostojí svému jménu.
  • bomba, už se nemůžu dočkat až to vyjde *14*
  • H4wk
    Ale prosim ta, precitaj si moj post lepsie
    nikoho konkretneho neskatulkujem
    Chapem ak sa niekomu nepaci battlefield, nechapem uz ako strasne dokazu stale dookola mliet to iste, stale len autoheal autorepair, ale ja osobne nechapem preco, nikto z nich to sam nevie, preto pisem ze sa nikomu nezavdacis.
  • 2bobo - a zminil jsem se snad jedinym slovem,ze ti "blbci" jsou pouze konzolisti?Nepodsouvej mi laskave neco co jsem netvrdil.
    Neni to o platforme,ale o lidech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší