Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rovnou napiš že lidi, kteří tu nají negativní názor na BF3 nic v životě nedokázali a jen všechno shazují. Stejně jako ty máš názor, že se ti hra líbí neznamená že ostatní nemůžou mít připomínky(ať už opodstatněné, či ne, oni když tak ze sebe udělají blbce).
  • Jenze piloti formule jedna nemaj seslapnuty plyn co to de a nejedou bez toceni volantu.
  • H4wk
    taktiez netrep

    BF3 ma od BC2 velmi daleko
    ak to nevidis tak prosim kup si okuliare...
  • I to fps muze mit trochu komplexnejsi gameplay,nez doslovne koseni stovek nepratel,kteri ti nabihaji pod hlaven jako slepice zatimco se to tvari jako kdovi jak cool a realna hra - cod.
    A sp BF3 k tomu ma take dobre nakroceno.
  • Mně taky ne, ale to nemá nic společnýho s tím, že je Slovák.
  • ZvacA
    Nikoho neškatulkuju, ale kolega Hawk sem napochoduje a začně nám překládat náznaky o tom, jak ten, kdo tu držkuje a mimochodem vyjadřuje svůj názor, je automaticky osobou, která nic nedokázala a jedná o nevděčníka, který nemá o ničem páru. Takový přístup se mi osobně nelíbí.
  • Hawk netrep blbosti, keby DICE a EA pre rokom povedali (lebo to uz vedeli) ze BF3 bude vlastne BFBC3 tak sa im na to vyserem a momentalne je mi to volne. Ale bol som odrbavany a klamany niekolko rokov bohapustymi vyjadreniami EA aka skvela hra toto bude a pritom nesaha BF2 ani po kotniky. Je to jak sa vratit od pocitacu ku kalkulacke. BF2 bola prepracovana arkada, toto je materska skolka pre mudrcov jak si ty...
  • Sice nepovažuju ten původní příspěvek za kdovíjak objevný, ale každej má právo vyjádřit svůj názor a škatulkovat člověka podle země původu nebo rodnýho jazyka je pěkná pakárna.
  • To neni o tom že jsme nikdy nic neudělali. Hry jsou zboží a my jsme kupující každýmu se líbí něco jiného a chce něco jiného.
  • *popsal ne poslal...
  • ZvacA
    Ještě, že tu máme bratra z východu, aby nám řekl, jak to chodí....
  • proc nam slibovali presne to co si poslal? DX11 fyzikalni destrukci? namiesto toho mame posraty skripty co by zvladla i moje 486DX4
  • No a? Proč by je nekupovali když jim poskytnou to co chtějí.
  • To je něco, jako kdybys čapěl u napevno připevněného kulometního hnízda a nepřátelé by tě napadli zezadu. Jenže po chvíli by tě stejně obešli z boku a vlezli ti přímo palebného pole. A protože je to arkáda, tak to nevadí, že...
  • preklep * tak dopredu sa da ist aj doprava k serioznejsim hram, alebo do lava k ...
  • no konzole za to nemuzou, muzou za to konzolisti ktery ty systemy kupujou. celkova konzolizace her (engine, gameplay, moznosti, DLC) je videt vsude. bohuzel.
  • tak dopredu sa ist aj doprava k serioznejsim hram, alebo do prava k detskemu pieskovisku. no sam vies kam ideme... grafika peckova, o tom potom, ale hra... radsej no comment. Mna to serie hlavne v tom kontexte ako slubovali ze to bude lepsie ako BF2, ake to bude super a ze to nebude BFBC3. houbeles...
  • H4wk
    Ja poviem len jedno, NEPACI SA TI ? KUP SI COD a nechaj BF3 napokoji.

    NIKDY sa nezavdacis:
    1. Cloveku ktory v zivote nic nedokazal ani sa o nic nepokusal, ti budu furt len zhadzovat komplet vsetko, lebo sa im to a to nepaci to a to moze byt inak...
    2. Hlavne haterom :)

    //pozmenene nakolko niektori nepochopili povodny syntax
  • H4wk
    Ak chces realizmus, narukuj do armady.
    Ja chcem hry kde sa zabavim
  • H4wk
    Este mi povedz, preco pises ze je to arkada a vzapeti to kritizujes.
    je to proste arkada, co cakas dalsiu ARMU ? ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší