Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg :) .. nebudu se s tebou hadat, myslim, ze google ti tohle vysvetli trpeliveji nez ja ... to ze hra neni arkada neznamena, ze je realna .. arkada je zanr hry .. nesmis stavet do protipolu arkadu - realitu ..
  • ty destrukce jsou hodne komicke. predevsim v tomto smeru maji vyvojari jeste opravdu na cem pracovat. vyvoj nejde kupredu. tyhle destrukce jsou jednoduse smesne... a to ani nemluvim o destrukcich techniky, kde proste jen "prdnou" a dal vidite jen cerny krap. proste je stale na cem pracovat...
  • všechny hry jsou arkády...ukaž mi jedinou hru co není..možná tak nějaké taneční hry..kdy člověk fakt reálně tancuje
  • LOL.
    hlavne ze mne to rozbeha notebook za 700€.
    to nehovorim o mojom PC.

    to ze mas doma srot je tvoj problem.
  • az na to ze Arkada nerovna se Hra .... nybrz jen zanr hry, kdy se zjedusenim a uvolnenejsim pojetim realii a pravidel prispiva k vetsi 'zabavnosti', akcnosti a pristupnosti dane hry ... a ano BF serie je arkada .. ale nema to nic spolecneho s tim co jsi napsal ...
  • arkáda = hra...realita = realita...snadné:o)
    hry v současnosti nejsou a ani nemohou být realistické

    Prostě existuje i svět mimo PC víš
  • to jsi vypustil (predpokladam z neznalosti pojmu) peknej nesmysl ...
  • Nechápu co tu všichni hořekují, že BF2 jsou arkáda...všechny FPS jsou arkády...protože kdyby ne, tak byste po prvním headshotu ve hře padli u monitoru mrtví k zemi
  • Inspiracia scriptovackami bola od zaciatku oznamovana. Ale v tomto pripade môze ist konecne o scriptovacku ako sa patrý. Posledne CoD už sli do zadočku. Staci si spomenut na CoD 1 a Stalingrad...malo to pribeh a ten prechod Volgy to bola parada. Ano cisty script ale bolo to vyborné pretože to dotvorilo atmosferu a vytvaralo dej. Dnesné diely? Co take majú?... nic! Už len sama akcia ktora je nanajvys trapna lebo v hre ktora sa hra akože na "realnu" nemozme strielat predsa ako v Serious Samovi, casom sa stava neskutocne stereotypnou. Ak sa hra nascriptuje musi sa dbat na to aby rozpravala putavy pribeh aby boli vsetky casti napadite a robilo sa stale nieco iné... Stale nova a nova nascriptovana udalosť. Vtedy to ma zmysel. Pravda znovuhratelnost je u takýchto hier uplne v zadku... Najlepsi by bol mix linearneho ale trocha otvoreneho postupu z intenzivnou scriptovanou akciou. Tak som zvedavy ako to dopadne. Nech už to dopadne akokolvek tak mna zaujima pri BF3 najme MP ktorý v tejto hre hral stále prim. Bolo by ale faj keby sa aj SP podaril a tak trocha nakopol konkurenciu aby zacala robit hry inak lepsie lebo Serious Sam ktory sa hra na "Real warfare hru" je už fakt riadne trápny.
  • Tobe tu hracku uz koupila co? *1*
  • Nemyslim si,ze naplni casu ucitelek je vysedavani po forech a dohadovani se s detma,takze pojem FLAME jim asi moc rikat nebude.
  • Nekterym lidem asi dela problem cist.Psal o uhlu dopadu a ne o pravdepodobnosti v podobe kazde treti strely.
    A funguje to napriklad v takovych world of tanks,coz je taky arkada,i kdyz teda zamerena vylozene na tankove souboje.
  • Nevzpominam si,ze by tady nekdo psal o kolizi drobne sute.Bylo tady zmineno ,ze by vetsi ulomky spadali napriklad pod ten havok.
    A opravdu srovnavani pomerne presnych vypoctu v animacnim programu s realativne primitivnimi vypocty ve hrach ala havokem je mimo.
  • Akorat ten krov teda je jako pest na oko *1* .
  • ide o poziadavky ktore tu ludia maju chcu drobne sutiny ktore nemiznu a aby navzajom kolidovali najlepsie ete aj podla vlastnosti materialov-takze hawok ako priklad uvadza prave ta skupina ktoru obhajujete ja vravim ze to je zatial nerealizovatelna zalezitost.
  • Jinak povedenej render *3* .
  • Nemuzes prece ale srovnavat vypocet z animacniho programu s primitivni fyzikou Havoc v hl2.Pises tady,ze ti lide nevi o cem mluvi,zatimco ty tady placas jeste vetsi kraviny.
  • H4wk
    Pekne, tu hru som hral.
    Bolo to dost narocne na hardware uz ked si to hral sam
    Predstav si 64 hracov na mape a tento model znicitelneho prostredia.. tak to nikoho PC nerozdycha
  • Ludia co tu rozoberali fyziku destrukcie a vraveli ze hl2 predstavilo uzastnu fyziku staci to meritko zo sakute preniest na budovu a podobne napady-NEMATE POTUCHY O JAK ZLOZITOM PROCESE TU MUDRUJETE.Robim grafiku tu je napr. obrazok ktory som robil je tam zburana zikova ulica v prahe http://www.maxarea.com/imagefull.php?id=664 niektore casti som modeloval presne tak ako si mnohy predsavuju kolizia mnohych a mnohych castic vypoctom vsak trvale nenormalne dlho a nieje v moznostiach dnesneho hardwaru bezneho (ani nebezneho) konzumenta nieco taketo ratat real time.Na to si este musime pockat.
  • smejki
    ovšem při přímém přístupu k tomuto HW. To se s efektivitou taky dostaneme úplně jinam. I tak samosebou klobouk dolů.
    Přesto to vypadá evidentně hůře než na PC díky absenci DX11 technologií. U konzolí se využívá jen primitivnějších náhražek, kde to jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit