Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejak nechapu proc se tu pise recenze na DLC, ktere pridava par map a mozna nejaky mod ?
  • genki.sudo
    cool story, bro
  • BelaJBB
    Asi tak, autorovi v súlade so zaužívaným klišé nedošlo, že taktika je o hráčoch a nie o hre.
  • A mimochodem, v autech jezdim kazdej den od 18ti let coz je ted uz 17 roku za volantem,takze neverim za mas nahrano vic nez ja odjezdeno.. :P
  • Asi jsi nepochopil muj post, mel jsem tam namysli abys to nekupoval a sel do neceho jinyho. Protoze lepsi muze bejt vsechno.. Ja to udelal stejne s ro2.. Videl jsem ohlasy na zacatku takze jsem pockal a po a free weekendu jsem to risknul. A nelituju. Nemusis kupovat cq. Nikdo nikoho nenuti koupit hned po vydani.
    staci pockat cca mesic a precist komenty. Armored k. By ti mohlo vyhovovat, pokud ny nemelo bejt taky lepsi. :)
  • trolo
    najlepsia bola alpha... sq spawn only, ziadna killcam, ziadny sprosty blue filter krasne farby, lepsie zvukove hlasky, lepsia termo kamera, lepsie optiky, vsetko bolo lepsie...potom to zacali casualizovat jak prisla beta ale beta bola stale lepsia ako release...aspon o 3 triedy. ked neberiem do uvahy mega vtipne bugy ako breakdance atd. release ma stale fatalne tech bugy a co sa z tej hry stalo od alphy sa ani neda popisat. staci si pozriet jedno video z alphy na yt a hned uvidite 50 rozdielov
  • trolo
    PR som hral. cakal som mod tools aj na trojku to by bola pecka.
  • trolo
    bugy neopravia. je ich tam milion a kazdym novym patchom len pridavaju dalsie. davat 50€ za zabugovanu na 1 dlc ktore uz mam b2k, dalsie cod dlc. armored kill a 2 dlc ktore ani nevies co budu je super napad. nozik a skiny si mozu strcit do riti
  • trolo
    "přes Seinu je bohužel naprostej chaos, kde nikdo neví, odkud na něj kdo střílí."

    "tak Metro už mám vcelku ohraný."

    nepotrebuje komentar. metro spam na schodoch je fakt nenormalna zabava! ostatne mapy su somariny mozu na teba zautocit z boku a zozadu wtf. vsetky by mali byt ako metro a len prestrelka granaty rgp a body! chcem viac bodov dpc. 160k za jedno kolo je malo potrebujem viac lebo ja to hrajem pre body a unlocky.
  • trolo
    dneska je in HD. v bf3 bola unrivaled destruction, b2k enhanced destruction, cq ma HD destruction. som zvedavy co bude dalej
    HD full advanced to the max destruction?!
  • Tagy: FPS, dlc, multiplayer, válečná - ztrata casu
  • Radioaktivni_surikata
    @Rancor: tak to by byla hodněnaivní myšlenka, že tam nikdo nepoleze. Navíc tam v betě byl snad i žebřík. A po půl roce že by si nemohli všimnout stížností hráčů a opravit to? Sorry, ale tohle Dice prostě neodpustím. Patche vydávaj, ale bugy moc neřeší. Prostě na to regulérně hážou bobek...
  • chlape, já v sérii Battlefield zaručeně strávil více času než ty v tom svým autě. Mám právo tu napsat lehce kritický ale pravdivý příspěvek.
    Kup si kolo. Sport prý podporuje myšlení. Třeba příště napíšeš něco chytřejšího. *3*
  • "Já jsem, navzdory velké nedůvěře (nemám cyklický boj na menších mapách rád) byl velmi příjemně překvapen. Ano, může to být bordel na kolečkách, ale také to může být napínavá taktická hra, když dáte dokupy jen pár lidí."

    Tady si autor trosku protireci bych rekl. Vsichni vime, ze CoD je rychla akce na mensich mapach a on napise, ze je bez taktiky.Takze BF3 muze byt za stejnych podminek takticka hra na malich mapach a MW3 ne? Nehlede na to, ze autor o progaming v CoD ani nezakopnul a pise neco o taktikach....
  • Přes Battlelog je to za 50 .. ale dolarů, ne euro. Podstatný rozdíl *1*
  • S tím, jak tě zabije sekundu za zdí, to je patologický problém frostbite enginu. Nevím čím to je, ale ten engine má prostě v sobě vybudovanej delay. Tenhle problém existovalo už Bad Company 1 a 2.
  • Nevím čím to je, ale BF3 už mě ani nějak moc nebaví....

    A to jsem prosím ostatní BF hrál fakt hodně a navíc úplně všechny - mám tak trochu strach že je to tím zasazením v současnosti, protože takovejch her už je dnes plná jebačka.

    Už by to chtělo 2143 (2142 se mi líbil fakt hodně - taky se mi líbilo že tam ta budoucnost nebyla nikdy nějak přehnaná a fantazie autorů byla opravdu zajímavá např. ty miny, které reagovaly na pohyb a sledovaly cíl, nebo i aktivní využití velícího důstojníka jako třeba možnost povolání EMP úderu, shození zásob apod)...
  • rancor1223
    Na tý anténě je to tak hlavně proto, že se původně vůbec nepočítalo s tím, že by tam někdo lezl. Proto tam takový věci vůbec nejsou pořešený.
  • Tak jsem sel do premium a nelituju ty mapy jsou v pohode chce to hrat tak max ve 32 lidech a da se. Jinak souhlas ze je to trochu jinaci tabak nez puvodni mapy ale jak pise recenzent jako alternativu ke stavajicimu vyberu to kvituju s povdekem. Nicmene ten bug kdy vas sejmou i kdyz uz zabehnete za roh ten je vcelku naprd plus nektery novy zbrane mi prijdou trochu nevyvazeny viz ten spas 12, ale celkove spokojenost a jsem moc zvedavej co prinesou dalsi datadisky.
  • Radioaktivni_surikata
    @Evelín: já na tý anténě byl. Stál jsem na obří spáře v konstrukci, široký dobrýho dva a půl metru a nepropadl jsem dolů. Taky jsem zkoušel z bezprostřední blízkosti střílet skrz mezeru v zábradlí - a že to je sakra nějaká mezera. Ani prd. Aťto bylo co chtělo za video, zabugobaná je. Já tam byl a kdo mi nevěří, ať se na ní jde taky podívat. Uvidíte to sami ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit