Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za sebe můžu potvrdit to, co kolega o příspěvek výš. Ze začátku jich bylo celkem dost, ale na posledního jsem narazil asi před 3 měsíci, a že jsem od tý doby něco nahrál. Otázka je, co je pro koho cheater. Spousta lidí například nedokáže pochopit, jaktože je někdo dokáže vidět skrz hustej kouř. To, že je někdo nabonzoval a maj nad hlavou červenej trojúhelník jim nic neříká. Taky jsem byl už dvakrát vyloučen ze serveru s označením cheater za to, že jsem kosil pěšáky kulometem ze stíhačky jak na běžícím pásu *1* Cheateři jsou taky ti, co tě zastřelí přes zeď apod. To s tou zdí je ale fakt na ránu. BF P4F byl na tohle dobrej, tam to fakt fungovalo tak, jak má. Tady člověk zaběhne za roh a ještě dobrou vteřinu po tom, co je v krytu, ho klidně sejme kulka. A to ani jeden z aktérů nemusí mít špatnej ping, děje se to běžně. Těžko říct, jestli jsou to servery či co... Je to vopruz, ale opět to není žádnej podvnodníků. Pak jsou tam bugy, že třeba ležíš na kameni a střílíš do něj, ačkoliv máš hezky volnej výhled, lidi s půlkou těla zabořený do země apod. Ale chetara jsem fakt neviděl ani nepamatuju.
  • Velice pekne napsana recenze, souhlasim s ni.
  • naštěstí jsou tu i jiné hry...třeba modifikace PR pro BF2. Po hodině a půl hraní 2 killy, 3 úmrtí :-) boj o členité město o rozloze 4x4 kilometry v 64 lidech

    kvalitní taktika a adrenalinová akce, žádný spam and rush
  • rancor1223
    Já už dobrých sto hodin na klasického očividného cheatera nenarazil.
  • rancor1223
    Osobně se mi to stává jen výjimečně, ale ano, naštve to.
    A proč s tím nic nedělají? Protože nemohou. Museli by překopat celý MP. A to stojí peníze. A to je jedna z věcí, které EA nerado dává jen tak *1*.
  • hele vis co? stan se profesionalnim kritikem her a nebo je neber tak vazne.. nekdy proste nekomu neco nesedne.. kazdopadne bf3 nehraj a mas po problemu. to ze jsi koupil neco co ti nevyhovuje se ti v zivote jeste stane mnohokrat, stejne jako me.. spouste lidi hra vyhovuje a bavi. proste hry co me nebavi odinstaluju a nehraju. a tim je ma pointa porad stejna. bf 2 se stale hraje tak nvm kde je problem. kazda koupe hry je dneska risk ze te nebude bavit, stejne jako film a trailer na nej. a uz toho nechme. ja mam bf3. bfbc2. codmw2. ro1. ro2. insurgency mod pro hl2 a vsechny maj neco do sebe a pobavej. pokud mas ale bad mood - tak te bude sr@t vsechno. cus
  • prepacte, myslel som elite, uz sa mi to pletie *6*
  • AJAJAJ, FANBOYKOVIA UTOCIA, DIKI ZA MINUS, nebojte sa, BF3 vojnu s CoD prehral totalne, na poli predajov a aj hernom, je to zabugovany nedorobok a cash cow pre EA, mozte dat minusok kolko chcete, nezmenite to, smiali ste sa z CoD a premia, dostali ste to iste len v ovela horsej a zabugovanejsej podobe *5*
  • Betu som skusil a neviem, co to hrajes, ale sucasny BF3 sa od bety totalne odlisuje....nakolko prebehli updaty na zbrane a aj techniku...Beta bola najlepsia verzia BF3..

    Dalej, podla bety sa sudit BF3 vobec nedal...Vari si nepamatas, ako EA hovorila, ze nemame z bety sudit BF3, lebo pouziva niekolkomesacne staru verziu hry kvoli konzolam a ze final bude iny, ze bude vacsia destrukcia, ze teraz je zamerne orezana, lebo sa testuje stabilita serverov atd a ze celkovo je BF3 v ovela lepsom stave, ze final verzia bude o niecom inom ?

    Takze pointa ??? *6*
  • mel jsi zkusit bf3 betu zadarmo a vedel bys jestli to koupit .. nejsem fanboy mam i cod mw2 - ale preferuju bf3 protoze mi vyhovuje vic taktika.
  • Dost primitivna a fanboyska rada...Nabuduce, ked kupis zabugovanu a nedorobenu hru, kde vyrobca hry priamo klamal cez marketing o hre ti tiez poviem, vsak kasli na to, ze si za to dal plnu sumu, ze hra je uplne ina ako slubovali, nehraj to...
  • SEtH
    kdyby zacali konecne resit nejakym zpusobem cheatery tak okamzite kupuju, ale co se deje na serverech za prasarny je hnus.
  • Kamo, ved co mozes cakat od tychto casual recenzentov? Zahraju si tie mapky, resp. ked recenzuju multak, tak si to zahraju na cca polhodinku a potom o tom idu pisat dva strany, ake je nieco uzasne, super bez porozumenia zakladnych konceptov hry, venovania tomu viac casu...Presne ako recenzie multaku MW2...Kazdy recenzent si to zahral mozno hodinku online a pisal ody...A na to, ako je ten multak nevybalancovany, ako su niektore zbrane OP a aj perky neprisli nikdy...Tot iste tato recenzia, velmi pochybujem, ze tie mapy vobec hral, lebo taku kravinu by nikdy nenapisal..
  • mno jednoduha rada ... hraj stare dily a trojku ne... a je to. nebo ne?
  • deridon
    ano netcode, je někdy doopravdy přímo k zblití a někdy vůbec nechápu, co se to tam vlastně stalo.. a hlavně mě zaráží, že s tim nic nedělají.. neříkám, že je to pokaždé, hraju jen na evropských serverech s nizkým pingem, pc taky v poho stíhá, ale prostě aby při pingu 20 ms to dělalo takové neplechy, tak to občas doopravdy naštve, jinak je hra super
  • pěkné *14*
  • Hmm, takže je špatnej netcode.
  • trolo
    sorry budem kriticky hlavne kvoli tomu ze BF 2 + 2142 boli moje oblubene hry a od BF3 som cakal nastupcu. nesuhlasim s verdiktom lebo do hry neprinasa vobec nic(okrem novych bugov). "close quarters" zazijete aj na velkych mapach a viac ako polovica vanilla map je close quarters...(bazzar, metro, tehran, siene, damavand...) v CQ nemaju classy ziaden vyznam. vsetko je to len spray n pray, c4, rpg, m320 spam. a to ani nehovorim o spawn systeme kde sa spawnete na zaciatku kola oproti enemacovi... co to je za vtip? QA dice? non existant. to iste pocas hry. a to nespominam ani o tom ako su tie mapy glitchovatelne a zabugovane...na nete sa uz vala milion bugov... god mode, no clip bugy atd atd. a za toto este pytaju peniaze.

    rant over
  • rancor1223
    Není to zdaleka tak hrozný jak někteří tvrdí. Vlastně v tuhle chvíli mě napadá jediná věc a to vlastně není bug. Zabíjení za rohem - utíkáš před nepřítelem a zemřeš klidně až za rohem - má to ěco společného s počítáním hitů na straně střelce, bla, bla, bla. Ale s tím stejně nic neudělají - nemohou. A ani to není až tak velký problém. Spíš ty jejich kraviny co pořád dělají se zbraněmi, chvíli je to nějak, chvíli onak. Vždy se najde nějaká která má nějaký bug (dříve MASS, teď smoke + AUG)... Opravy/úpravy jsou dost nevypočitatelné.
  • A jaké bugy konkrétně tam jsou? Mám odehráno 250+ hodin a za poslední měsíc jsem na buga nenarazil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit