Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuzial sa obavam ze malo ludi si je vedomych toho, ze BG bol fantasticky hlavne koli prepracovanemu taktickemu bojovemu systemu a velmi kvalitnemu pribehu. Hernycm scenaristom v dnesnej dobre verim velmi malo (respektive finalnej, orezanej verzii ktoru odsuhlasia kravataci - viz mafia 2), a bojovy system? Skoda si drat prsty... Remake BG beriem vsetkymi desiatimi, ale novu hru? No uvidime...
    • Add: "Velmi malo ludi" bola narazka hlavne na producentov DA:O (teda jedinemu RPG ktore sa este snazilo priblizit hratelnosti BG), nie na hracsku scenu *4*
  • Rozhodně též doufám, že se to rozjede ve velkém, a výrobci zjistí, že to chce zpět kvalitní hry. Není všechno jen o grafice, ale i kvalitě her. Někdy je lepší záměrně použít 2D než se za každou cenu snažit to přepracovat do 3D.

    Jak již bylo i několikrát řečeno, je lepší mít nějaké hranice a v rámci nich vytvořit krásný svět než nemít hranice a vytvořit všechno jen z části.
    • dneska uz bych se 3d nebal ale taky me to ze zacatku stvalo...ale staci udelat izometrickej pohled, kameru bloknout a ve 3d dneska uz grafici vymodelujou lecos...absotne nesnasim konzolovou 3rd person s tim ze na pcse kamera toci pohybem mysi okolo postavi misto toho aby se otacela cela ....no se zhulenej doufam ze to dava smysl :D
      • Kinet1c
        suhlasim, 3D grafika pokrocila si myslim natolko, ze je mozne vytvorit pekny svet aj v 3D s izometrickym pohladom, napr. Titan Quest, si myslim, ze grafika je pekna, aj ked postavy su kus nie :), ale som len chcel poukazat na to, ze uz sa v 3D da spravit hru tak aby pripominala stare casy stym rozdielom, ze to bude vyzerat cool aj pre sucasnu "skupinku mladych 3rd person/ 1st person rpg odkojencov" takze neverim ze je nutno opet ist do 2D, ale osobne by my to nevadilo, hlavne nech su taketo skvele rpg spet aj vnovom sate a nech urobia aj nove tituly, dokonca by som sa nebal ani takeho planescape torment 2 (ved to moze pojednavat o uplne inom hrdinovy a uplne inej situacii) uvidime
        • Nemyslel jsem to tak, že to musí být zakaždou cenu 2D, jen jsem tím chtěl poukázat na fakt, že spousta vyvojářů her vzala 3D grafiku za špatný konec. A hlavně se snaží dělat RPG ve 3rd/1st person stylu. Někdy pohled z vrchu je lepší na skupinku lidí.

          Teď si vlastně uvědomuji i fakt, že takove BG má i prvek strategie a sociologie. Jsou tam vztahy NPC a i uvnitř party. Z hlediska strategie si člověk rozmýšlel jakým směrem postavy povede a nebo jakou skladbu party udělá.
    • S tim 2D s tebou souhlasim.

      Takovej NWN a podobny hry ve 3D nikdy nedokazaly naladit takovou atmosferu, jako starej 2D kreslenej BG.

      Bohuzel je dneska hodne lidi, co si mysli, ze kdyz to neni 3D a z pohledu 1st, 3rd person = zastaraly.
      • Taky souglas, radši zůstat u kresleného 2D. Mě to 3D např v NWN nesedlo, furt natáčet kameru, abych něco viděl.
  • rami.cz
    Mno, ja si odmala preju, aby nekdo udelal klasickou 2D arkadovku TMNT HD :)
  • MrSanta
    Když to nedokopou, tak se to určitě bude prodávat skvěle. Sice mám Baldur's Gate komplet už 3x, ale tohle koupím taky. A dozajista nebudu sám.
    Klidně můžou začít pracovat na další hře už teď *1*. Své fanoušky si určitě najdou. A že se dobře prodá i "levná" hra ukazují krásně King's Bounty hry.
    • Anebo Majesty !!!!!
      • MrSanta
        Ono jich je určitě víc. Já uvedl první příklad co mě napadnul. Není to indie, nemá to žádné spešl fíčury, styl hraní je "zastaralý" a jaká to je pecka. I prodeje víc než slušné.
  • Malkavian
    Jasná koupě, co může být lepší než BG a jiné staré pecky v lepším grafickém kabátě. *14*
    • BG a iné staré legendy v pôvodnom stave.
      • Malkavian
        Nová grafika tomu nijak neublíží, komu vadí může si stále zahrát starou verzi.
      • Kinet1c
        ani nie, nemyslim si, ze by to nemohlo vyzerat lepsie v novom kabate, stare je sice dobre a pekne, dokonca aj teraz hravam stare so starou grafikou, ale rozhodne si mylim, ze graficky novy kabat im na caru nic neuberie, ba naopak budem mat 100 chuti to znova xkrat presjt odznova, vy niektory ste strasny RETRO a nejak velmi konzervativny, mam 31 a nerozmyslam takto zastaralo
      • Original je original.

        Ale pokud jenom zvetsi rozliseni a zlepsi plynulost hry, pri zachovani vseho ostatniho, tak to beru vsema deseti.
        • o to už se dávno postarala komunita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit