Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    *omyl
  • Hmm, jestli to půjde hrát rozumně na 1920x1080 abych se moh válet na gauči a hrát na televizi tak za to vysolim i 999,- *1* jsem poslední dobou línej si sednout k PC a hrát. Asi jarní únava a zrovna jsem přemejšlel že bych zkusil Fallouta nebo BG jestli to bude hratelný ale tak počkám s BG na remake a zkusim toho fallouta.
    • BG2 na gamepadu? to si nejak neumim predstavit :D
      • Ale né na gamepadu *8* klávesnice myš *14* jen známým dávám dokupy počítače a nebo stavím nový takže jsem ze zbylých součástek postavil starší ale tichej comp pod televizi kterej je převážně na net a na filmy ale tak starší hry by mohl utáhnout taky *1*
      • EuroSamurai
        Tak souboje tam šli zapauzovat takže v tom bych neviděl problém.
  • rami.cz
    Mno, ja si odmala preju, aby nekdo udelal klasickou 2D arkadovku TMNT HD :)
  • tak ja sa tesim. Na PC som sa k BG, ID nedostal (Troment este nedohrany :), takze ked to preportuju na Ipad idem do toho. Moznost si zahrat na cestach tieto masivne klastiky bude super. Osobne mi ma este potesila portacia Fallout 1,2 na Ipad.
  • Hmm, bg mam jak na originalnich 5 cd tak i na dvd od score, obavam se ze znovu za to platit nechci, prijdte s necim originalnim. Imho je hloupost podle zajmu o remake stare hry kterou ma "kazdy" usuzovat na zajem o nove hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit