Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, vždyť ať každý hraje na co se cítí. Existuje, nebo spíš bude existovat určitě spousta her nehororových. Třeba letecké, či automobilové simulátory. Autor článku, ať se na mě nezlobí, ale nadpis je poněkud zavádějící a jako fanda do tohoto hardwaru jsem poněkud rozčarován.
    Lidi, věřím, že budoucnost je zde, a tak buďme rádi.
    • rancor1223
      Nechápu co se ti nezdá na nadpisu.
      Každopádně, to co píšeš nikdo nepopírá. Já rozhodně horrorovky hrát nebudu. Osobně se spíš těším na hry typu Deus Ex nebo Skyrim.
  • rancor1223
    Já to říkám od první chvíle co jsem viděl první horrorovky pro OR. Bude to jen otázkou času než to někoho položí (a můj tip je, že to moc dlouho trvat nebude).
    • No hrát s tím třeba Outlast tak si asi opravdu dobrovolně nechávám zastavit pumpu:) Ale zase hrát s tím třeba Deus Ex, Mass Effect nebo Battlefield, to musí být skvělej zážitek:)
    • Souhlas, bacha na to..
  • To musi byt celkom zahul hrat to sam a v noci. Tie Kucherova slova akurat namotaju na kupu namiesto toho aby odradili :P
    • Mám takový pocit, že s Riftem na hlavě nepoznáš, jaký čas je v realitě...
      • Robotron3
        U dobrejch her se to nepoznalo už i přilepenej na monitoru *3*
  • Prepáčte, proste to sem musím dať:

    http://vimeo.com/74025061

    *1*
    • co me desi je to ze by to spousta asocialu fakt chtelo
      • No však to je dobře ne? asociálové budou doma s Oculus Riftem. Víš jaký tohle má obrovský potenciál, třeba pro nějakou "léčbu" uchyláků?
    • Robotron3
      Lepší než život *4*
    • snad k tomu budou prodávat i tříselní přípojku *1*
      • která se doufám jen tak neodrovná za 3 neděle *1*
      • Mortuus
        "a od té doby lidstvo začalo pomalu vymírat" :D
  • Robotron3
    Takže se v hororových hrách na Oculus Rift budeme bát. A to má být jako že špatně?
    • Nj jenže teď máš furt ten obraz ohraničenej, v OR už budeš skoro v té hře a je docela rozdíl se třeba leknout při sledování filmu a leknout se ve skutečnosti.
      • Robotron3
        Kdo se bojí, ať si na tom hraje třeba Zoo Tycoony a drbe slony za ušima, kde ho nic nevystraší. Já se na horory ve VR právě těšim *4*
        • Já na horrory teda koule mít nebudu to vim určitě, ale mohlo by to být zároveň dobrý na léčbu všelijakých traumat a strachů.
          • Kozy
            nebo jejich získání :D
    • froztik
      To ne, snaží se jen říct, že to bude možná až příliš moc silný kafe pro některé jedince. Já osobně jsem ale za tohle docela rád. Čím silnější vtáhnutí do dění, tím intenzivnější a úžasnější zážitek. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit