Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu si zahrát RDR a vy se třeba pose*te !
  • A kdy že RDR vyjde na PC ?
    • možná vůbec ale tipuju spíš květen ;-)
    • NIKDY ! pochop to !
      • Aha :) A máš důkaz ? Nemáš...tak si zapni konzoli a jdi si hrát.
  • Mezi ME2 a FNV bych asi těžko vybíral kdybych je hrál souběžně. Jelikož jsem FNV hrál nedávno, tak ho mám více v hlavě a díky tomu by vyhrál.
  • "...pedantský důraz na ty nejmenší detaily, který posedl vývojáře z Obsidianu, nechává New Vegas zářit daleko za hranice své RPG kategorie." Nechápu, jak tahle věta může být vyřknuta o hře, pro kterou je již druhým plnohodnotným dílem nepřekonatelný problém animovat hrdinův běh do uhlopříček. Absolutní patolízalství grafického enginu mě odradilo už od Fallout 3, nemluvě o hře, která vychází o tolik později. Tudíž vaše zasazení této hry na žebříčcích takto vysoko je pro mne k nepochopení.
    • grafika fallout je naprosto v pohode. na mem PC se automaticky nastavila vsechno na max a kdyz sem pridal vyhlazovani hran, tak musim rict, ze fallout vypada perfektne. starsi engine nemusi vzdy znamenat spatnou grafiku. x let stara hra se zapnutym vyhlazovanim vetsinou vypada daleko lepe, jak nejaka novinka. krasny priklad je treba nove NFS. nemluve o tom, ze nejaka hloupa animace, ktera neni ani videt nedela spatnou hru :)
      • Zrovna F3 byl dost ošklivej už době svého vyjití. Vyhlazování je snad samozřejmě u každé hry, ne? Že NFS vypadá hůř? Aha, to potom jo...
  • ano, do všech kategorií si tu zmršenost, která ukradla název legendy, nacpěte... New Vegas Fallout NIKDY nebyl a nebude, tak jako nebyl Fallout to "nic" 3 (ano, ve skutečnosti se to jmenuje pouze 3), Poláčkovi asi fakt hrabe, nejen, že mrví design kam přijde, ještě všude cpe odpad Bethesdy, jejichž poslední kvalitní hrou byly Terminator: Future Shock a Skynet
    • Amylee.Anderson
      Škoda těch tvých mínusů. Gothic je taky jenom jeden. Fallout je taky jenom jeden..(ok, tady dva) a Mafia je taky jenom jedna...
    • New Vegas nedělala Bethesda ale Obsidian, který má za sebou KOTOR2 nebo Neverwinter Nights 2.
      • to sice je, ale pro Bethesdu a z komponent který prasila Bethesda(engine a tudíš celej systém hmmm)
    • Docela mi ty časy, kdy se ještě za "svoje" hry lidi takhle brali, chyběj. Dneska už to není ono, na fanatika v dobrým ani špatným smyslu skoro nenarazíš. Nebo takový je můj dojem. :)
    • Prosim te nezij v minulosti :)
    • Ty seš teda pořádnej negativista. Neměl bys tolik lpět na kvalitách hry, která vyšla před skoro 14 lety. Sám jsem ji dohrál a neskutečně jsem se bavil. Ale to samý můžu říct i o New Vegas, které mě zcela pohltilo a cítil jsem se, jako když jsem hrál starého Fallouta, což jsem například nemohl říct o tebou zmíněné trojce. Samozřejmě, pokud člověk příliš uctívá legendu, tak pro něj není nic dost dobré a bude se chovat jako protivnej zm*d kam jen páchne.

      Proti poláčkovi nic nemám, myslím, že je to rozumnej člověk, ale zrovna ten design mi taky zrovna nesedne.

      A ať nejsem takovej parchant, tak přeju šťastnej novej rok. Ať každýmu přinese trochu té herní radosti.
      • Osobně jsem také dohrál Fallout New Vegas ale nic moc bych řek nejvíc mně na týhle hře vadí ta nereálnost střelim ho ztlumenou pistolí 5* do hlavy a on v pohodě pořád žije. Dosti mě to zklamalo ale dalo se to hrát tak dávám hře Fallout New Vegas 6/10.
        • Tomuhle principu se rika RPG, pokud chces vsechny zabijet jednou ranou do hlavy, musis sahnout po hre, ktera v zanru nema napsano RPG.
          • Zapomněl napsat, že ten střelený měl na sobě remnant armor *3*
  • 100% souhlas, RDR byla vloni bezkonkurenčí. To, že prozatím (a možná taky navždy) vyžaduje vlastnictví konzole a znalost angličtiny, považuji spíše za výhodu. Mass Effect 2 je sice dobrá hra, ale osobně bych ji ani nenominoval - je příliš jednoduchá a lineární, vůbec se nedivím, že jste ji nezařadili mezi RPG, s tímto žánrem má totiž společné pramálo.
  • Tak games.cz je teraz už len banda hipsterov... :/
  • stejne nesmyslnej zebricek jako na gametrailers. Kde je sakra skutecna hra roku (God of war3) ?
    • God of War 3 je úžasná hra která si ten titul zaslouží. Tady je vidět že si to nehrál.
      • Nehral? Ja si kvuli ty hre vzal dokonce dovolenou abych si ji vychutnal jak se patri.
  • ____
  • RDR nebude na PC asi jako GTA4 a SW: Force Unleashed *1* Také samé ne ne ne, nebude a lup *3*
    • Co to kecáš ? GTA 4 je na Pc tak co to tu meleš za nesmysli a RDP také bude vůbec tě nechápu! *8*
      • Nemáš trochu problémy s chápáním psaného textu?
        • Nedavno jsem v novinach cetl, ze dnesni deti maji problem s pochopenim vyznamu psaneho textu. :)
          • Problém je v tom, že někteří ve snaze druhého rychle setřít, nečtou do konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit