Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RDR jasná volba, jsem rád že to dostala právě tahle pecka od Rockstaru a Undead Nightmare tomu dodalo další skvělou šťávu s atmosférou s kterou jsem vůbec nepočítal. Prostě bomba. Zarputilý PCčkáři slintejte a běžte si koupit Xkrabici, vyplatí se to *3*
    • Neslintam, cekam a brzo se dockam i bez krabice...
      • ahola
        A kdepak to píšou na 100 % to bych rád věděl ? Jinak také bych se rád dočkal verze pro PC s lepšímy detaily, ale s tím že to vyjde i pro tuhle platformu to nevypadá zrovna růžově *3*
        • Asi tak, nedávno jsem četl, že na PC verzi se vůbec nepracuje a ani nebude. To jen trapné české obchody mají pořád PC verzi v nabídce už asi půl roku.......
  • red dead a na pc to silně pochybuju doufám takovou hňupovinu rockstar neudělá jako s gta 4 aby jsem nemusel čekat na další hru dýl jenom proto že si pcčkáři cvakli brekem do kalhot
    • Blbost nezná hranic... Jinak Tvůj příspěvek nechápu - Proč si kvůli PC hráčům musel čekat déle na Red Dead Redeption??? Holý nesmysl a doufám, že ti to došlo. RockStar (a jejich pobočky) mají více lidí než všechna česká, slovenská a možná i polská studia dohromady, tak opravdu myslíš, že je port pro PC tak zdržel? Nebo že práce na novém GTA nezačali už před lety, pomalu před vydáním IV? PROBUĎ SE!!
    • pod kytky s tebou *12*
  • Co to je ten Red Dead Redemption, nějaká kovbojka? - Only a joke. *3*
  • hra roku by měla být hra která vyjde i na kozolích i pc. jak může bejt hrou roku hra kterou ani velka část hráčů neviděla?
    • Tak to je ale jejich problém že jí někteří nehráli. A je to celkem i blbý nápad aby to na to mělo vliv. To jestli je hra kvalitní a baví lidi nic nemění na tom že je jen na konzolích. Kdybych měl použít tvůj názor tak bych totéž mohl říct i o hře co je jen na PC.
  • Jak kvalitní přišla PC hráčům AC2? Na ACB se pějou chvály, ale na PC to nevyšlo, tak to může být tím.
    • Krom několika zcela zanedbatelných technických problémů (které se stejně projeví jen na slabších sestavách a jen na 2 místech ve hře), to byla naprosto parádní hra. Navíc se všemi DLC z obou konzolí (bez kterých ta hra musela být příběhově o dost horší, imho). U mě to je nejlepší hra roku 2010 hned po Mass Effectu 2.

      A čert vem tu ochranu, proklínal jsem ji jen po jedné velké bouřce, kdy nešel internet. Spíš bych tady nadával na skoro nefunkční uPlay.
      • Znám i lidi z konzolí, co je to bavilo, ale moc to nechápu. Začátek byl příšerný a chtěl jsem tu hru v první hodině vyhodit. Ale vydržel jsem a chvíli mě to bavilo, protože to tam bylo stále něco nového. Jenže to nové bylo jen stereotypní opakování nějakých blbostí. Sbírání pírek? Lezení asi na 50 věží? Hledání symbolů? Cože? Koho to zajímá? To mě dost odradilo, ale vytrval jsem. Nakonec jsem to v půlce přestal hrát, protože to ovládání je taky síla. Si skáče jak se mu zachce a nikdy nevím, jestli mi neskočí ze střechy. Ta hra má plno dobrých věcí, ale jsou pohřbené tou příšernou hratelností. Ale ne pro všechny, tobě se to líbilo *3*
    • Nebo to nikdo nehrál? Právě po dobrých recenzích a chvalozpěvech sem to zahrál a teda fakt šok. Sem zvyklej na konzolový pecky a pak takovej brak.
      • brak nevim, prostredi pekny, behani po strechach vcelku zabavne, ale ten nevkusne podany pribeh, modelky - vedkyne za kompem a hrat za tak nesympatickyho frikulina, chci rict hasasina? hra roku urcite ne, po par hodinach dost repetetivni..
        • Ale oproti AC 1 to byl skvost.
        • Dá se říct nevyváženost. Jako celek je to fail, ale jinak to má plno zajímavých věcí, jen se to špatně hraje.
  • Dave moje predstava (mozna mylna) je, ze sefredaktor jednoho z nejnavstevovanejsich hernich webu v CZ ma asi lepsi informace nez kdokoliv z nas. Uvidime, pokud na PC nebude, tak to rozhodne preziju :-)
    • A od koho by je asi měl?
    • Jn , ale i tak tomu prostě nevěřím , ale za čas uvíme. :)
  • Jn , ale i tak tomu prostě nevěřím , ale za čas uvidíme. :)
  • Poprvadě doufám že aspoň L.A Noir vyjde na PC ....
    • Kup si konzoli a nemusíš doufat ;-) *10* a doufám že nyvýjde *2*
  • U mě Mass effect 2 ale nechápu co tam dělá Fallout není to zase tak super hra
  • Cože? ME 2 před Starcraftem (PC kategorie)? To je snad vtip. RDR vem čert asi si to zaslouží, neměl jsem šanci zahrát, ale dát sci-fi střílečku, co jsme všichni hráli jen kvůli jedničce a snad i trojce, před legendu... To už fakt chce koule :) Nicméně sto lidí sto chutí.

    1) StarCraft II
    2) Amnesia: Dark Descent
    3) Football Manager 2011
    • Ale ono se to asi nehodnoti podle toho, ze předchozí dil je legenda, víš.
      • Starcraft II je legenda už teď, a i kdybych to myslel tak jak jsi napsal, tak potom nechápu, co v žebříčku dělá Mass Effect 2 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit