Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víceméně souhlas - kromě Alana. Ano, Alan Wake byl jiný než se čekalo, ale pořád je to jedna z nejlepších her tohoto roku. O nějaké "velmi nudné hratelnosti" nemůže být řeč. Pro mě je zklamáním roku Mafia II - sice je to pořád docela zábavná hra, ale očekávání po skvělé jedničce bylo úplně někde jinde.
  • Ja by som takym ludom ktory robili zklamani roku nikdy nepredal ziadnu hru. Take kecy ze niektory hraco davaju black ops 40-60% ..... HA HA ved to je smiesne tyto ludia asi hraju niake hry ktore mi ostatny nepozname , haha asi z dakeho ´´cierneho trhu´´ mohli by ste poradit :D. No komu husa komu prasa komu pecena klobasa. A ked niekto povie o Alan Wake ze to bola zla hra a pseudo zklamanie roka nech si zahra snakea na nokii 6300. No nic niektory ludia cerpaju ´´super´´ hry z niakeho dalekeho vesmiru a bol by som rad keby sa snami podelili o tieto doteraz utajovane pecky. No neviem ja keby som bol na vasom mieste ako autor dal by som kazdej hre 1 bod a mozno by ste ovplyvnili niakych debilov pri kupe kvalitnej viedohry..
  • Pro tenhle rok překvapila Byonetta, Enslaved, Limbo, Vanquish a Super Meat Boy. *3*
  • Nechoď! To nám nemůžeš udělat!!
  • kostejnesmrtelny
    Hurá, o dalšího osla míň :)
  • Taky uz si to prd pamatuju, ale ty Ethanovy vypadky jsou proste takovej tajemnej (az nadprirozenej) element, kterej proste (snad i schvalne) vyvolava diskusi. Coz je jedine dobre.
    Jiste ze to neni dokonala hra, ale divim se, ze s timhle pristupem vubec hry hrajes - to si jich asi moc neuzijes, ze? (mimochodem jsi zatim nenapsal ani jednu hru s lepsim pribehem)
    Myslim ze nejsem sam, komu tvoje vytky pripadaj naprosto mimo misu, zraly jen na poklepani na celo.
    Jinak jestli potrebujes mit vsechno vysvetleny stylem "ten udelal, to, tohle je protoze, tamto je ve skutecnosti tak", tak sis asi podobnou hru vubec shanet nemel. Od podobnyho detektývování tady je Simír s kobrou11 a podobny perly : D
    Teda sorry jestli te treba timhle urazim, ale fakt valim oci, co jsou lidi schopny vytykat zrovna hre jako Heavy Rain... *7*
  • Tak urcite nejsem Heavy Rain odbornik :) Proc mel Ethan vypadky si uplne nepamatuju, myslim si, ze byl asi psychicky labilni, pri tom, co se stalo s jeho synem a navic tim, co se mu stalo jeste v detstvi (abych nespoileroval), navic kdyz si ani nebyl jisty, jestli vrahem je on sam.

    Je skoda, ze autori vynechali z hry ty snove sceny (nekde na netu byly videa), tam se mozna i neco vysvetlilo, ale nevim. Ja jsem hral HR jen jednou, ted si ho zkusim zahrat s Move podruhe.
  • Kvalitní detektivky mám rád, ale tohle s dektivkou nemělo nic společného. Právě jsem se těšil na vyšetřování a ne abych každou chvíli hrál za někoho jinýho. Dohrál jsem to několikrát, protože jsem chtěl vidět další konce a hlavně nevěřil, že je to tak špatné. Hudba a grafika je bezva, ale hraní je děs.

    Když jsi takový HR odborník, tak proč měl Ethan ty výpadky?
  • gubu: Jezismarja, ale tak snad vis jak funguje thriller / detektivka? To je totiz o tom, ze ze zacatku nevis nic a souvislosti o deji, vysetrovani, postavach se preci dozvidas az prubezne. Nejvic se toho dozvis samo ke konci hry. Dohral jsi to vubec?
  • Sbohem a nevracej se. *7*
  • Četl jsi vůbec článek? Hra NENÍ propadák roku ale zklamání. A to je setsakra rozdíl.
  • Příběh? Ten tam skoro nebyl a byl zmatený. Vím, že tam nešlo ani tak o příběh jako spíše o situace, to je ok. Šlo mi hlavně špatnou hratelnost kvůli chybějícím informacím o čemkoli. Proč bych měl běhat po bytě s cizí ženskou? Hlavně že tam dali sprchu, kde je nahá, to je ve hrách asi to nejdůležitější :-D Místo toho tam mohli dát nějaké souvislosti předem.
  • noobie
    Bohužel ještě nemám PS3, tak nemohu osobně soudit, ale všichni, jejichž názoru si vážím se shodnou na kvalitách Heavy Rainu.
  • Nico byl (minimalne oproti Vitovi) ohromne hluboka postava.
    Kdyz nekdo vytyka hram plochost charakteru, tak si vzdycky rikam, co je to za radobyintelektualniho "douchebaga", ale ze to bude zrovna pripad Mafie, a to dokonce hlavni postavy... Vito je fakt tragicka figurka bez jakykoli osobnosti. To se o Nicovi neda rict ani zdaleka..
  • Asi nema cenu rozebirat vsechny ty tvoje vytky, tak se zeptam jen jednoduse:
    Ktera hra ma pribeh lepsi? Kolik jich bude - jedna? Dve?
  • Takže proč měl Ethan ty výpadky? To jsem se nikdy nedozvěděl. Proč jsem musel první polovinu hrát aniž bych tušil, co se vlastně děje? Nějak jim vypad prolog, ne? Pak je tu ta celková zápletka, co je hloupá a vůbec mě nezajímala. Čekal jsem nějaké rozplétání a hledání. Místo toho jsem měl jednoduchý rozpletení na konci. Dneska je většina příběhů o ničem, to je jasné, ale tohle mělo peníze od Sony a zkušenosti už také měli.
  • Ale to snad ne :) Uznavam, ze vzhledem k forme hry se mohlo v pribehu pri jejim prochazeni objevit rada otazniku, ale jestli je pribeh Heavy Rain hloupy, tak to uz fakt nevim, co hloupy neni...
  • A jak se ti to hrálo? Od začátku si vůbec nevěděl, jak to hrát a jen si byl unášenej ujetým příběhem, kterej byl hloupej.
  • Tak tohle slyším poprvé *4*
  • Souhlasim, ze charakter Vita a Nico Bellice je velice podobny, jen s tim rozdilem, ze Nicovi zalezelo alespon na bratru Romanovi a pritelkyni (tusim ze se jmenovala Kate), Vitovi nezalezi na nikom. Problem je ze od Mafie jsem ocekaval neco vic vzhledem k tomu ze pribehe je to jedine co hra nabizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit