Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je sice hezké, že tě to baví, ale ve směs to nemá nic společného s hrou jako takovou. Pokud se ti nelíbí jak někdo píše, proč to čteš?
    Nevybalancovaná je zatím i dvojka. Graficky nesrovnatelný bude možná protože už je to skoro tři roky stará hra. Fyzika tam byla, to je víc než potřebuji. Laciné dialogy jsou i ve dvojce (a to často nesouhlasí titulky a hlas). Na animacích a soubojích se mi nic špatného nezdálo ale jo, to má TW2 lepší. Mezi těmi hrami není zas takový rozdíl a dvojka zdaleka není ve všem lepší než jednička. A dohrál jsem obě hry.
    O ME2 jsem psal, že je zjednodušený, což taky je. Zkus si někdy porovnat okno skillů z ME1 a ME2 nebo vybavení. V ME2 vybavení neexistuje, kromě dvou nebo tří voleb zbraní. Morálka tam fungovala na základě JEDNÉ mise pro každého. Rozhovory s kolegy měly pramalý vliv na cokoliv. Stačilo udělat jejich misi a hned byli loajální děj se co děj. Následků taky moc není, většina jich je z jedničky, což je fajn. O následcích dvojky si popovídáme až po dohrání trojky.
    Fable je jako každá hra od Lionhead se tváří nevinně, ale ustřelování hlav není zrovna nic pro děti. Od toho tu je WoW ^^
  • A kde jsem tvrdil, ze se mi pribeh v GTA 4 libi? Podle me je pribeh GTA podobne kvalitni jako ten v Mafia 2 (takze prumer), ale GTA se nesoustredilo pouze na pribeh a nabidlo mnohonasobne vice obsahu za stejnou cenu.
  • A co Heavy rain? Mělo to být něco nového a zajímavého a vyšel z toho hrozný paskvil, který se špatně hrál. To je zklamání.
  • A to se ti nezda byt trochu moralne pomylene, ze vrah a zlocinec ti ma byt sympaticky? Jestli ale vyzadujes vylozene hry se sympatickym hrdinou, doporucuju treba Maria. (I kdyz vlastne ty jeho skakaci utoky na houbicky,... clovek si nevybere :)

    Podle me je v Mafii 2 pribeh i trochu dospelejsi a k tomu takovy nenadsazeny charakter jako Vito presne sedi. Nemusi mi byt sympaticky, abych si hru uzil a dokazal si predstavit, proc je prave takovy (moralne otupely, prosel si valkou atd, a navrat domu se pro nej stava dalsi boj...) Vito je v podstate charakter podobny GTA 4 Niko Bellicovi, a ten taky nebyl prave sympaticky.
  • A co takové 10/10 GTA 4? Kdyby to mělo až tak špatný příběh, asi by to nemohlo být tak úspěšné. Bylo ti sympatické, že se tam zabíjelo za peníze a informace?
  • Mel by byt sympaticky proto, ze hra sazi na pribeh, podle me nejde vytvorit kvalitni pribeh bez toho, aby se lide byli schopni aspon castecne ztotoznit s hlavnim hrdinou. V pripade, kdyz by hra byla arkada bez pribehu, tak je jedno jaky je hlavni hrdina a jestli zabiji nepratele po desitkach nebo tisicich. Bohuzel o takovou hru ja nemam zajem a proto uspesne ignoruji i vsechna DLC pro Mafii 2.
  • Tom z M1 mi prisel jako inteligentni clovek a hra presto smysl mela. Nejaky pribeh v soucasnych hrach mi uz prijde jako standard (snad jen v fps byva pribeh slabsi), takze ten v mafii nemuzu hodnotit jako vyjimecny jen proto ze tam nejaky je. Kdyz chvili pred vydanim autori uvadeli, ze ze hry vynechavaji vedlejsi mise proto, aby se mohli plne soustredit na hlavni pribehovou linku, tak jsem ocekaval ze kvalita pribehu bude vyssi nez jen obycejny prumer, zvlaste proto ze pribeh je to jedine co hra v podstate nabizi (pribeh navic trva pouze kolem 10 hodin).
  • Začátkem musím říct , že takřka ze všemi v článku zmíněnými názory a zařazeními nemůžu než souhlasit. Samozřejmě jak tady pročítám, proti překvapením roku snad nikdo ani nepípnul, takže zde se nám zřejmě naši redaktoři trefili. Na druhou stranu, v případě zklamání jsou zde dost masové odpory a nesouhlasy. Ačkoliv! Moc nechápu proč. K omílané Mafii II. - tahle hra byla snad největším zklamáním za posledních několik let a né pouze roku 2010. Jakožto velký fanoušek Mafie původní , tenhle druhý patvor nesahá tomu prvnímu ani po kotníky. Pro mě společně se zde nezmiňovaným AvP , opravdu největší zklamání roku. Alana bohužel nijak posoudit nemůžu ,jelikož jsem neměl čest tuto hru hrát. Ale jestli je to ještě větší neštěstí než M2 , tak tedy potěš pánbůh :) ...
    Abych se vrátil i k překvapení tohoto roku , dle mého sem patří i né tolik propagované a k slávě vynášené Singularity, které ač příběhově nebylo nijak extra supr, herní zážitek to byl pro mě naprosto brilantní.. A jakožto velký fanda série FIFA , rozhodně patří Jedenáctka k velkým skokanům. Tak a pojďme do mě , kamenujme a ničme verbálními kulomety.
    Ale jak je zmíněno hned na začátku celého článku " Co člověk , to názor ! ", nikdy nebudeme všichni souhlasit se všemi a to je přeci jen dobře:)
  • Přesně tak. Když zabíjíš za peníze, tak asi nebudeš nějakej sympaťák, co by hráči milovali, ale jde o to, že si můžeš zahrát, jak se mu asi žilo. O tom kvalitní hry jsou.
  • A tys GT5 hral, ze te zklamala? Me treba vubec nezklamala, hraju ji od vydani doted a stale objevuji nove veci, coz me bavi.

    Ale to je aspon dukaz, ze psat o zklamanich nema cenu, jednak je to subjektivni, a za druhe ocekavani na konretni hry stejne vytvari z nemale casti sami novinari a pak se divi, ze jsou zklamani :)
  • Me treba Vito taky nebyl uplne sympaticky, ale rikal jsem si proc by mel? Copak mafian mi ma byt sympaticky? Ma to byt nejaky muj kamos, s kterym se dokazu ztotoznit? Vzdyt je to zlocinec! Charakter Vita mi tak prisel realistictejsi, nez u Tomyho, coz je zase zmena oproti jednicce a to je podle me dobre.
  • Kdyby byl chytrej, tak nikdy nebude jen hloupej pěšák a pak by ta hra asi moc smysl neměla :-D. Neříkám, že ten konec je skvělý, ale když je ta hra propadák roku, tak bych čekal horší. Tohle je takový nadstandardní konec. Výjimečného je na příběhu to, že tam je. Hry celkově příběhy většinou nemají a každý trochu delší je dobrý.
  • Tak třeba Cod 4, Cod 5, Cod 6 ?
  • po tomto fail clanku definitivne kocim s navstevovanim tohoto herneho servera... tento clanok je najvacsie sklamanie roka... kde je GT5 pri sklamaniach????
  • Ok, asi jsem se spatne vyjadril, problem nevidim v tom, ze by mel kazdeho cloveka ktereho ma zabit pustit s tim, ze zabijet je spatne, problem je pro me v tom, ze vubec nepremyslel nad tim co dela. I mezi mafiany se najdou chytrejsi a hloupejsi lide, takze nechapu proc musime hrat za hlupaka... Pokud se ti konec libil, tak jsi stastny clovek, ale vetsine lidi se konec nelibil. Me vytky k pribehu jsi vicemene potvrdil, takze ja se te obratem zeptam co je na tom pribehu tak vyjimecneho? Protoze jit pro praci za tim kdo zrovna nejakou ma mi ze scenaristickeho pohledu jako zadny zazrak nepripada. A kvalitu animaci jsem v zadnem pripade nekritizoval, ta je bez debat vynikajici.
  • Bohužel, to co zůstalo z F3 je na NV to nejhorší - engine
  • Proč by měl mít svědomí, když dělal pro mafii? K čemu by mu asi bylo? Jednička byla spíše taková pohádková. Hlavně Joe neviděl následky. Souvislost tam sice není, ale jaká by měla být? Kdo má práci, za tím se zrovna jede. Vypadá to, že tam bylo více okamžiků, které se možná měly rozvést, ale nakonec se tak nestalo, to je jediná nevýhoda. Ale i tak je to dobrý příběh na herní poměry a vynikající cutscény. Konec se myslím docela hodí, i když nevím, jaké další měli vývojáři v záloze.
  • Predpokladam ze pohled na to jestli je/neni Vito sympaticky je individualni, ale me osbne na nem vadila absence svedomi (nikdy se nezajimal proc ma plnit dany ukol ani jake by to mohlo mit nasledky - kdyz to srovnam s prvnim dilem, tak je to presny opak Toma) a pak mi prislo ze mu na nicem a na nikom nezalezi, byl to takovy studeny cumak. Co se tyce pribehu, zekl bych ze kostra je dost podobna te z GTA IV (jdi za chlapkem A, ten ti da par absolutne nesouvisejicich ukolu, pak jdi za osobou B a znovu to same), mezi jednotlivymi misemi nebyla prakticky zadna souvislost (opet uplny opak oproti M1). Dale mi prijde ze nektere zlomove okamziky ve hre vyznely na prazdno. To proto, ze se neda jednoduse szit s postavou, ktere jsem ve hre predtim videl jednou nebo dvakrat (Marty, Henry). A posledni problem s pribehem je otrevreny konec, pro me osobne by konec byl ok za predpokladu, kdyby Joe v zaverecne animaci zemrel, ale protoze autori neuvedli co se dale delo s Vitem ani Joem, nemuzu tohle povazovat za regulerni konec.
  • openttd.org ---> neni to rmake v pravem slova smyslu, je to neco jako puvodni TTD + milion featur navic. Vrele doporucuji ale pozor, silne navykove
  • Co je teda za problém u Mafia 2 příběhu a proč je Vito nesympatický?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit