Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No lol panebože jak to řadíte ? To vůbec nepochopím fakt vy máte lidi dost!
  • mno world at war nebyl spatnej, byly tam velky mapy na kterejch si vazne nevidel odkud te zabil, a hrani s puskama bylo pro me fakt slasti, hra mela jen par neduh, tou jednou byla ta ze treba smg strilely lepe od pasu nez pres miridla, coz me prijde jako velkej maler, pak tam byl problem ze pokud si na nekoho zamiril ukazal se ti nick a tudiz i kdyz normalne nebyl videt takhle ho to prozradilo i kdyz lezel treba v obili ukrytej, dalsi hovadinou v tom bylo ze se expy delaly 10x a to pak vustilo v to ze na normalni servery haranti nechodili, ale chodili na servery kde je mapa DOME a jen si tam davaj hedky 24/7 opravdu zabavne a pak vypravet jak si vsechny zbrane vystrilel a jak to dohral 10x do 60 levlu nebo 65 nebo kolik jich je. Nejlepsi fakt bylo klasicke SD, mapy jako Seelow, Downfall, Cliffside to byl raj pro puskare. Az na par chybicek byla COD WAW hodne slusna hra. To co prislo po ni bylo a je spis konzolovy hnus prevedeny na PC
  • A ještě něco, překvapení roku pro mě je aktivní přístup redakce ke čtenářstvu, co se týká komunikace a vývoje. Získává to tak takový . . . kamarádský nádech. Fakt překvapivé, mě by pravidelné pročítání některých diskuzí způsobilo mrtvici.
  • Hezké. Co se týká těch her zde vypsaných, tak osobně jsem od Two Worlds II čekal, že to bude příjemné zpestření, vzhledem k tomu, že mě bavila jednička. Což taky bylo, ale oproti jedničce mě to docela zklamalo. U Mafie jsem tak nějak čekal, že nebude nic extra. Tahanice, sliby, developeři pod tlakem.... A Fable III? Pokud je aspoň tak dobrý jako první díl, takové zklamání to pro mě nebude. To ale ještě musím zjistit, až vyjde na PC. Zmiňovat se o Call of Duty nemá cenu a ostatní mi nic neříkají *4* . Ovšem, největší zklamání bylo pro mě hrozné zjednodušení Mass Effect 2 a následně největší překvapení, že to je i přes to fakt zábava.
  • Od hry, jejíž silnou stránkou měl být zajímavý příběh jsme se dočkali bolestně klišé gangsterské historky s morálním mrzákem v hlavní roli, jehož pracovní náplň evokuje ono nesmrtelné "Paní, nesu Vám psaní", jen se samopalem místo pošťácké brašny.
  • Pláčeš na špatném hrobě.
  • Bez F3 by nebyl ani NV a těžko by byl New Vegas tak dobrý(vlastně by nebyl), kdyby mu trojka nedala dobrý základ.
  • Nevím co je tak špatného na Bioshocku, jednička mě uchvátila a i když byla dvojka spíš nastavovanou kaší, tak o průser se nejdenalo určitě a taky sem se výborně pobavil.
  • Psychotic
    Mně to kupříkladu nudné přišlo. To, že dobrá atmosféra a detaily můžou z podprůměrné hry udělat herní ikonu dokázala už Mafia, ale Bioshock na mě tak vůbec nepůsobil. Dlouho jsem ho hrál jen proto, že měl slušné recenze a říkal jsem si, že už už musí přijít nějaký dějový zvrat, něco, co hru oživí... ale nestalo se. Nakonec jsem to ani nedohrál.

    "Pokud udelas hru, ktera pouze recykluje a nic noveho neprinasi, tak je to pruser vzdycky."
    Tohle je zajímavá věta. Ale jsou série, pro které tohle neplatí. Kupříkladu zmiňovanému Call of Duty tenhle přístup docela svědčí - i když na něj spousta lidí každý rok nadává, počet jeho hráčů neustále stoupá. A upřímně, kdyby vycházel rok co rok nový Hitman se stejnou grafikou, možnostmi a jen novými misemi, klidně bych kupoval znovu a znovu... tedy za předpokladu, že by misím neubývalo na kvalitě.
  • splash
    z 1000 185 pohled z kokpitu. Velká část aut z GT4 a GT PSP do HD. 6 let vývoje....Kdyby se radči vysrali na 3D který využije jen pár lidí a soustředili se na hru.

    Hmm 70 tratí...Oni se asi dělaj rychle, když tam hoděj stromečky ze dvou textur šedivou čáru jako silnici a nějakou tu placatou trávu...
  • Vsechny ty male veci, jako ten level s Cohenem, vybirani plasmidu a jejich kombinovani, foceni spravne psychotickych nepratel a konecne vytahovani cervu nasaklych adamem z malych holcicek...ze. Pokud ti tohle prislo nudne, vybral sis spatne hru. Pribeh byl jak rikas, ovsem na dnesni standarty to bylo jeste dobre. Dvojka neprinesla nic noveho, pouze zrecyklovala co mela dvojka, a vse usnadnila. Jak je dneska taky vcelku bezne. Pokud udelas hru, ktera pouze recykluje a nic noveho neprinasi, tak je to pruser vzdycky.
  • splash
    Nevím jak ty, ale to že je Reznov dávno mrtvý a že sis ve hře přivlastnil jeho identitu si vydedukovat snad ani nemohl. Uznávám, že to bylo všechno nascriptovaný, ale já sem se u toho pobavil a připadá mi že posledni dobou se nikomu žádná hra nelíbí...nějak rozmlsaný...
  • Nedodělané? 200 aut a asi 70 tratí ti přijde na závodní hru málo? Která jiná to nabízí?
  • Když už jsou ve zklamáních takové hry, tak se divím že tam není GT5. Nedodělané, stromy 2 textury do kříže, u některých aut bez kokpitu. A když to tu nakonec dostane 8/10 (což je na zdejší poměry dost!), tak jsem buď na portálu games.sony.cz, nebo....nebo fakt nevim :-D...na games už jen kvůli bleskovkám, je to tu o nervy!
  • Tak mi to prozraď. Obě hry mám rád kvůli prostředí, ale obě jsou dost nudné a nedají se hrát moc dlouho v kuse. Příběh jedničky byl moc jednoduchý a hloupý a u dvojky je to stejné. Jak pro děti.
  • Ano, Bioshock 2 byl pruser, protoze mu chybelo to, co bylo na jednicce dobre. Pokud se ti ovsem jednicka nelibila, nemusi ti to trhat zily.
  • Me teda C&C4 i AvP zklamal velmi, i kdyz sem vedel, ze to bude spatne (C&C4 jsem betatestoval). Vzdy me zklame zariznuti dobre serie, ktera trvala tak dlouho, a nad kterou jsem nechal tolik hodin, vas ne? Metro 2033 byla slusna hra, ale mizerna strilecka, coz je dost spatny, kdyz delate strilecku.
  • Bioshock 2 a průser? Bylo to úplně stejně nudný jako jednička a možná v lečcem lepší, takže z nudný hry bezvadnýho následovníka neuděláš.
  • blixak
    Jak uz bylo receno v clanku, nevybirali jsme nejvetsi prusvihy, ale nejvetsi zklamani. Hry ktery tady vypisujes zklamaly redaktory Gamespotu - nas zase tolik ne, protoze jsme od nich moc necekali. Je to samozrejme subjektivni, ale od debaty je tady diskuse. Me osobne je ted lito, ze se meti pet nejvetsich prekvapeni neveslo Metro 2033, ale podobny zebricky nikdy nemuzou pokryt preference vsech. Berte to trochu s nadhledem... ;)
  • Robotron3
    Ja jsem si pri hrani Black Ops pripadal jak ve scene z filmu UHF pri parodii Ramba... http://www.youtube.com/watch?v=8n1hKQULa9Y
    Coz neni tak spatne. Jenze v Black Ops je to mysleno vazne *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit