Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se přepsal *2* ! zklamaní!
  • sleepless
    Spousta z vás si plete pojem zklamání s pojmem nejhorší, na to pozor. To že jsme hru zařadili mezi zklamání neznamená, že je špatná, nejhorší a podobně, ale že nás nějak zklamala. Jinak by titulek článku zněl: nejlepší a nejhorší :)
  • Jo ! 10 hodin,ale z toho pulka je nudný ježdění po městě ! Navíc měli naplánováno plno dalších misí a vedlejších úkolů,který do hry nakonec nedali ! *10*
  • tak jasně, 10 hodin je dost, myslel sem to s porovnáním s mafií 1 ;-)
  • Hm, a já myslel, že to bylo zjištění, že máš problém s gramatikou. *2* *3* *1*
  • 10 hodin je snad málo? Plno her má méně a nikomu to nevadí. Pořád lepší jak dělat stále dokola stejné nesmysly v AC2 a mít pak 20 hodin.
  • pro mě je zklamání, že jste dali do ZKLAMÁNÍ :) Fable 3, Mafii a Alana, jo osobně ty hry miluju, všechny jsem je dohrál několikrát a dost dobrý, těžko říct podle čeho ste to brali, já vám to neberu, ale Alana za nejhorší? :) to fakt ne, myslim si že ten Aliens vs Predator..... ale jak chcete v komentářích většinou Mafii docela berou (krom 10 hodin hraní :(
  • Black Ops pro me bylo jasnym zklamanim roku, ovsem nijak me to neprekvapilo. *5*
  • Tady se jasně ukazuje,že hry nemá cenu nějak objektivně hodnotit...vždy je to o vlastním dojmu.Já si Alana Wakea zamiloval stejně jako Mafii II.Není to výtka autorovi článku,prostě to tak je...
  • Pro mě je největší sklamaní roku MAFIA 2.
  • Místo mínusek napište, co je na tom příběhu tak špatnýho. Byl lepší v Metru, AW nebo kde? Proč byl Vito špatný?
  • cistocne mate pravdu obaja, co sa tyka Alana, vyvoj sa predrazil, a tak ak by ho MS nekupil, tak to skonci jak DNF, ktory zazracne ma vyjst buduci rok, takze ano PC hracov nasrali ze im to nevyslo, ale hra to bola dobra, mozno za tych 5 rokov by clovek cakal viac, no atmosferu tomalo super.
  • Určitě Metro 2033 by tu nemělo chybět. V překvapeních samozřejmě.
  • "Tolik propagovaný příběh se nakonec scvrkl v průměrnou gangsterku s nesympatickým hrdinou v hlavní roli a situaci nezachránily ani dodatečné DLC balíčky."

    WTF? Která hra má lepší a delší příběh? Proč by měl být hlavní hrdina nesympatický? Mafia 2 má plno chyb, ale vytýkat jí tohle? *7*
  • ankitamishra
    Největší zklamání roku?

    Aliens vs Predator

    Mafia 2 + DLC

    Myslel jsem si, že si pan poslanec Krajíček dělá srandu, když mluví o desetihodinové Maffi 2. Nedělal *11*
  • Bohužel Mafia 2 je sice opravdu jedno z největších zklamání roku, ale prostě přesto ta hra patří k tomu nejlepšímu co letos vyšlo *10* a překvapením je rozhodně Split/Second: Velocity a taky LEGO Harry Potter a mezi zklamání jednoznačně patří Splinter Cell: Conviction
  • Za to nemůžou Remedy ale microsoft.
  • Největším překvapením pro mě bylo spíš Metro 2033 a Apache: Air assault, který ukázal, že hra nepotřebuje těžce zaplacenou reklamu, aby se stala skvělou a oblíbenou. A sklámání je pro mě nový Medal of honor, u Mafie jsem po to po těch všech odkladech tak trochu čekal, že to nebude plně na echt hra. *4*
  • Alana Wakea jsem si pořídil týden zpět, dnes jsem dohrál i obě DLC a je to pro mě jedna z nejlepších her vůbec, Mafie 2 se taky řadí k tomu nejlepšímu co tenhle rok vyšlo, nechápu jak můžete nšpičkové hry napsat jako zklamání, znám tucet jiných her, které tento rok zklamali na celé čáře ... ale ty které jste vybrali mezi ně (s vyjímkou Fable3) určitě nepatří ... pro mě je zklamáním roku tenhle článek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit