Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako ten pribeh je podle me tuctovy a predvidatelny. Jen ta prezentace pribehu je spickova, ale to dobrou hru nedela. A prave u Black Ops se mi zdalo, ze to je bezhlave bezcilne strileni do hord tupych nepratel a mel jsem porad pocit, ze jsem to vse uz nekde videl (ze by MW?). Ac to je vlastne dnes trendy vytvaret hry typu "ona man army". Jinak filmari netoci filmy podle hry z dobreho duvodu (:
  • Nesouhlasim. Porovnavat v tomhle pripade jde. Stejny herni engine,stejne vyvojarske nastroje na tvorbu sveta... A vysledek? F3 je plne potencionalne zajimavych lokaci,ale vzdy(bez vyjimky) jsou nedotazene a bez jakekoliv souvislosti na okolni svet. A ty hloupe dialogy! Pri hrani jsem mel pocit,ze je to nedodelana hra. A uprimne,ty same pocity jsme vzdy mel i u jejich pecek,Morrowindu a Oblivionu(prestoze je povazuji za vyborne hry). Kdezto v New Vegas je tak propojene,vse tam do sebe zapada,mista se meni dle vasich cinu a dialogy uz konecne odpovidaji ratingu hry 18+(tim opravdu nemyslim vulgarity,erotiku a jine. Jde o to ze svet uz neni tak naivne cernobily).
    A tva podleni poznamka ze Obsidianu se lepe boduje? nesmysl. Naopak je to handicap. Spoustu lidi odradil temer totozny vzhled hry. A uprimne i ja jsem musel asi hodinku hrani pretrpet,nez vsechny krasy teto hry vylezly na povrch:)
  • Robotron3
    Myslel jsem proste to spojeni - bckovy thriller, vzdyt to mluvi samo o sobe *3* Ale ze to bude vypadat, ze jsem stale proti, ale tobe pripada, ze v Black Ops musis i premyslet? Kdy?
  • Mas to cely spatne. Vyslo Call of Dury 1. Pak vysel datadisk United Offensive. A pak to slo s FPS na PC od deseti k peti.
  • Domnívám se, že Bethesda si spíš nebyla jistá komerčním potenciálem znovu-oživené značky, která nějakou díru do světa nikdy neudělala, proto hře nevěnovala takové úsilí, takový záběr, jako třeba TES: Morrowind či TES:Oblivion. Porovnávat posledně jmenované hry, z hlediska záběru, s F3, prostě nejde. Takže chyba není v nedostatku talentu Bethesdy, ale v nejistotě z počátečního příjetí. To se to pak už Obsidianu buduje, když F3 prodal několik miliónů kopií.
  • A kde je AvP? A C&C4 a jiny prusery jako Bioshock 2 nebo Disciples 3? Kdo tohle delal?
  • Me tu jednoznacne chybi nejlepsi RPG(pro me nejlepsi hra celeho roku) roku ,s absolutni volnosti pohybu,obrovskym svetem,spoustou prekvapeni ,neskutecne herni dobe a neskutecne hratelnosti. Fallout:New Vegas. Oproti F:NV pusobi Fallout 3 jako hra pro male deti. Aspon jde videt,jak to ve skutecnosti Bethesda flaka *7*
  • Na 1. a 2. COD rád vzpomínam.Tuty díly měly pěknou atmosféru *4*
  • S tím souhlasím.
  • Teď nevím, jestli narážíš na to ''Béčkový'' nebo na ''thriller''. Každopádně i béčkový film může být povedený a pokud píšu o příběhu hry, jakože by se dala zfilmovat v béčkovým filmu, tak je to konec konců kompliment, neboť já osobně neznám žádný áčkový film s předlohou počítačové hry.
    Pokud narážíš na slovo thriller, tak já osobně v novém CoD tuhle změnu vítám, už to není jen střílení do hlav nepřátel, ale také troška přemýšlení a netušených událostí. Dle mého názoru je to lepší než jen přeskakovat z jedné mise na druhou bez sebemenší návaznosti a 99% času v misích jen slepě prostřílet k cíli.
  • Robotron3
    Beckovy thriller - to je mozna ten problem *3*
  • Nechápu, proč všichni píšete o Black ops takové sra**y. Pro mě je to, co se týče SP nejlepší CoD, co zatím vyšlo. (Ovšemže nepočítám 1 a 2). Je to daleko lepší než třeba World at War. Možná dost lidí v Black Ops nepochopila ten příběh, což docela chápu, chce to zahrát víckrát a trochu číst ty titulky a ne pořád jen bezhlavě střílet. Příběh Black Ops by se dal zfilmovat a mohl by z toho být povedený béčkový thriller.
    Toť můj názor.
  • Robotron3
    Podle me byla zdimacka penez uz prvni Call of Duty (vzdyt to byla v podstate kopirka Medal of Honor), ovsem prvni a druhy COD byly opravdu dobry hry, v te dobe to byl zazitek...
  • Poslední COD kterej za něco stál byl MW 1 Pak z toho začali dělat ždímačku peněz.Co rok to nový COD.Kvalita tomu taky odpovídá!Kdysi perfektní serie dopadla jako NFS nebo NHL.
  • Robotron3
    Prekvapeni roku 2010 je hezke zminit, takove shrnuti ma jiste cenu, ze treba upozorni na veci, ktere mohl nekdo minout, ale na druhou stranu nemam poneti, proc pisete o zklamanich. Nehlede na to, ze se zklamanimi nesouhlasim, tak podle me takovy seznam nema zadny vyznam pro ctenare, snad jen, ze by se meli temto hram vyhnout? Ale to rozhodne nedoporucuji, protoze to jeste neznamena, ze se jedna o spatne hry. Me se treba libila Mafia 2 a i kdyz nesouhlasim s tim, v jake podobe nakonec vysla, i tak sem byl spokojen. A verim, ze i Fable 3, ci Alan Wake (i kdyz jsem je nehral) nebudou spatne hry. Priste nemejte prehnane ocekavani, a nebudete tak zklamani ;)
  • jak moze byt black ops sklamanie? black ops je pre mna presne to co som cakal... SRACKA. tak ako vsetky nove call of duty.
  • strasne predvidatelne. presne ako pisu tuctovy gangstersky pribeh.

    misie su tam neskutocne trapne. napriklad hned jedna z prvych. ukradni tankovacie znamky. pusti sa alarm a prestrielaj si cestu von. uzasne! kvoli tankovacim znamkam vyzabijam desiatku policajtov. dalsie misie nejsu o nic lepsie.

    neverim ze niekto kto hral prvu mafiu moze povedat o tejto sracke ze je dobra hra... neni.
  • Zdenda666
    10hodin je u singleplayer hry zalostne malo.
    Takove typy her by mely mit minimalne 15h.
  • pozri si prvu prezentaciu alan wake (ktora bola robena na pc a propagovala nove quad procesory) a pocuvaj aku hru planovali. potom sa pozri na ten tuctovy shit co z toho vznikol...
  • pre mna Mafia 2 je sklamanie roku, nechcelo sa mi verit ze to velke mesto po ktorom mozem jazdit, ze nema viac obchodov ako s oblekmi, ze nema ziadnu zabavu, ze je v podstate mrtve az na chodcov a auta, ta velka rozloha a tak malo volnosti ako naplnit cas *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit