Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Gimini Rue jsem vyhrál na steamu tak koukám, že bych to měl zkusit a nesoudit jen podle obrázků...jiank pro mne nej překvapení zatím Rock of Ages (strašná sranda) a nejhorší asi Duke Nukem
    • corfer
      Pakliže jsi fanda sofistikovaných příběhů, garantuji ti, že neprohloupíš a vysměješ se všem filmům, jež jsi viděl v předešlem roce.
  • corfer
    Takže tady ještě slyším o Gemini Rue. Naprosto souhlasím s překvapením roku, kdyby mi totiž někdo před rokem řekl, že s mým žebříčkem TOP 5 roku 2011 zahýbe zrovna tohle nezávislé dílo tak moc, asi bych se otočil na podpatku a dal se k odchodu s úsměškem na rtech. Teď je mi jasné, jak kardinální chyba by to byla. Gemini Rue koplo scénářem valnou většinu herní produkce do řiťky tak fabulózně, že se ještě teď nachází ostatní hry kdesi na oběžné dráze. A my se jen modleme, ať si Dave Gilbert řekne, proč to vlastně do toho HD nepředělat.
    http://kopfstoff.blogspot.com/2012/01/gemini-rue-fanart.html
    • Já bych to nechal v tomhle rozlišení. Tím, že hromada detailů je nechaná na fantazii, tak tě tam aspoň nerozčilujou detaily jako špatnej lipsync, blbá mimika, nedetailní animace a podobný nevyhnutelnosti, protože si tyhle detaily dokresluješ v hlavě v ideální podobě. V tomhle je to vlastně podobný knize, ačkoli GR aspoň poskytuje nějakej outline v podobě tý základní grafiky.
      • Lukyz
        Grafika aboslutně sedla ke stylu a atmosféře hry, ale takový přepínání do HD jako bylo třeba u remaku Monkey Island by vůbec nebylo na škodu - každý by si vybral podle chuti *2*
      • Krásně vystiženo, je to tak. Přesně proto mám rád 320x200 a starší ručně kreslenou grafiku jako byla v old dungeonech, adventurách atd. Je taky hodně zajímavý, zkusit si nějakou novou hru v tomhle rozlišení pustit
        • UFO: Enemy Unkonwn!!!!!!
      • corfer
        Jistě, to bylo přesně kouzlo GR, jak fungovalo víceméně jako kniha. Ovšem neříkej mi, že bys takhle precizní předělávku alespoň nevyzkoušel.;)
        • Ze zvědavosti bych to určitě zkusil, ale pravděpodobně bych přeskočil zpátky na low-res verzi, protože hi-res charaktery by nemusely sednout do mý představy vybudovaný na základě low-res verze.:)
      • RakeW
        Moje řeč!
  • Pethulla
    Teda jak někdo může být zklamaný z toho, že NfS opět stojí za starou belu? Ono se to tak nějak dalo čekat: NfS zklamat nemůže, to už snad po tom, kam se ubralo, může jen překvapit.
    • Veskoslav
      Tak třeba Hot Pursuit z roku 2010 mně více než mile překvapil.
      • trolo
        i lol'd
  • Black_Hand
    "Nejenom, že nás Gemini Rue neskutečně bavila, ale navíc ještě ukázala ostatním amatérským a nezávislým vývojářům, že síla celého indie hnutí neleží nutně jen v obskurních a originálních nápadech, ale v tom, že děláte věci přesně tak, jak chcete a jediným záměrem při tom je pobavit."

    ...todle by si mohl precist lukas codr :P.
    • Lu Ke Codr už dávno nasedl do air-expresu a fotografuje o sto šest, fortunately!
  • Zklamani ? Dragon Age 2 - to se nedalo hrat ani se sebezaprenim, a opravdu jsem se tesil.

    Prekvapeni - Skyrim, po tech screenshotech a videich z hrani jsem cekal pretexturovanej (jeste stejne dost osklivej) oblivion, u kteryho mi dojde kolem 20 levelu ta vyprazdnenost, nelakalo me to.. ale kupodivu me to i na 40 lvl bavi, uz to teda beru spis jako arkadu, kdyz si vecer pred spanim projdu jeden (nejakej) dung. *1* . spis jako levely v thiefovi :) ale bavim se a to jsem po oblivionu opravdu necekal.

    Za Gemini Rue redakci chvalim a koneckoncu i za ten Dark Soul - jestli je to takova oldschoolovka jak se vsude pise ...
    • Človiečik, ak maš rad Skyrim, a maš to na PC, tak si tam daj toto:
      http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=5802
      Venujem sa modovaniu Skyrim hodinu, dve denne, ale "Jaaa som toto ešte nevidel..."
      sry sry neovladol som sa *14*
      • zajimavy, vyzkousim, dik
  • Nehci vzbuzovat flame,ale ten Skyrim skutecne nedopad tak,jak se cekalo (resp.jak jsem ocekaval ja) .... prijde mi to vylozene jako faceliftovany Oblivion. Fajn,Morrowind jsem nehral,ale zarazilo me,ze vydaji novou hru ktera ma defacto uplne stejne moznosti, questy a frakce jako predchozi dil. PROC SE RECYKLACE TAK OPEVUJE? ...
    • ..edit: ..mozna jeste min moznosti jak v Oblivionu (ruzy orezavky na me rozhodne dojem neudelaly)
  • filias
    Pro mě je překvapení roku DeusEx. Z generické sci-fi střílečky od které jsem moc nečekal se vyklubala jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.
    Zklamaný jsem z RUN, od něhož jsem čekal výrazně více a je mi líto že to nedotáhli do konce (raději jsem to ani nehrál).
  • Pro mne absolutním překvapením roku Terraria. Hra, která na mém steamu v odehraných hodinách za půl roku dohnala skoro CSS, které hraju asi 10 let. To mluví za vše. Zklamání jsem nezažil žádné. Je to ve mně. Jsem nenáročný ;).
  • Pro mě je největší zklamáním tohoto roku datadisk k LOTRO (vím, drtivá většina lidí neví, o co jde). Datadisk je krátký, nepřináší kvalitní obsah a je předražený. Dalším velkým zklamáním je pro mě Skyrim za to, že Bethesda znovu vydala hru, která prostě mohla být lepší (viz slabé textury, slabé questovní linie např. u školy mágů atd.). Velkým překvapením je pro mě - opět Skyrim a to protože jsem čekal od Bethesdy mnohem horší hru, která pomalu ani nepůjde spustit a ono se jim podařilo přes všechny nedodělky udělat hru dobrou, která slušně funguje i na slabších PC.
  • Určitě Stronghold 3 a Age of Empiers Online, (první byl nehratlený pokus o vzkříšení kdysi slavné série, velké očekávání a ticho po vydání, což už něco značí... pokud to dělali stejní lide jako Stronghold:Kingdoms, tak byl výsledek předem jasný...) a AoE je chytrý tah vývojářů (né moc schopných) vyždímat z Age of Mythology po letech zase nějaké peníze, často milně prezentované jako FREE (Možný by stálo za to zavést ze strany obchodní inspekce nějaké mantinely kdy lze slovo zdarma použít... jako čokoláda, kde je obsah kakaa menší než 30% se také nemůže honosit názvem "čokoláda", často nahrazovaným pochybnými názvy typu "kakaová pochoutka" apod....), teď už je to možná hratelné, ale vyšlo to bohužel předčasně, čímž si pod sebou podřízlo větev hlavně díky absenci aukce, šarvátky a několika bugům, které se odstranili a vznikly ještě větší... takže populace na servrech rychle řídla ani já jsem nezůstal... ale musím uznat že začátek měli skutečně udělaný pěkně jako správné demo (nalákat ke koupi), až s pořízením premiového ovsahu člověk s rozčarováním odkryl všechny (ne)možnosti a nedodělky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit