Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Pro mě je největší překvapení Bastion a největší zklamání Duke Nukem (vzhledem k tomu jak dlouho jsem na něj čekal)... Need for Speed v téhle kategorii nemá co dělat protože každej věděl že to bude fail ještě před tím než se na netu objevil první screen...
  • lol ze Warhammer 40,000: Space Marine sklamanie roku. What a bunch of retards
    • zkus to hrat v singlu dyl jak 2 hodiny ;)
      • Veskoslav
        Když od toho nečekáš, že tam budeš mít RPG ve stylu Zaklínače:) (dělám si samozřejmně srandu, je to monotonní, ale zabíjení takové je, ale sáhnout si na císařského Titána, to stojí za to:))
        • Svatá slova. Už jenom možnost si z third person osedlat člena adeptus astartes hru pozdvihuje výš, než na zklamání roku.
          Spolier alert: Zakončení bylo také takové, které by fanoušek 41. milénia očekával. Vyloženě bych běsnil, kdyby hlavního protagonistu, kacíře poskvrněného nečistou mocí chaosu, neodvedla inkvizice. Možná by poprava hned na místě nebyla také od věci.
  • Přijde mi, že tady plno lidem chybí plno her, ale asi si neuvědomují, že toto je subjektivní volba redakce a všichni můžete, ale také nemusíte souhlasit, ale to je tak všechno, udělejte si třeba vlastní žebříček, když se vám to nelíbí *2*
  • No já osobně jsem teda byl ze Skyrimu hodně překvapen, takže jsem očekával zařazení v této anketě.

    ...znamená to tedy, že tato hra se skutečně stane "Událostí roku"? To by mne nemile potěšilo. *13*
    • Jak se to vezme. Hra překvapila i nepřekvapila. Bethesda umí pořádně hry pokazit, když má svůj den, a kdo tedy zná Bethesdu, určitě se modlil, aby se to nestalo zrovna u Skyrimu - a ono se to nestalo. Zase Bethesda má ze Skyrimu svou hru číslo jedna a asi by bylo překvapením, kdyby to fakt úplně podělala. Takže to pro někoho může být překvapením a pro někoho ne.
  • ktery rok vysel Dungeon Siege 3 ? protoze to bylo asi nejvetsi zklamani stoleti...
  • Pro me osobne je zklamanim roku DNF spolu s Rage a prekvapeni roku Driver: SF
    • Pro mě je naopak Driver celkem zklamáním...oproti jedničce je dost jednoduchý a nesedla mi příliš jeho atmosféra, i když to je samozřejmě subjektivní vjem.
  • Malleth
    Největší zklamání loňského roku bych shrnul jedním slovem: Revengeance
  • U mě bylo překvapení i CoJ: The Cartel. Čekal jsem úplnou hovadinu a ona to navzdory recenzím vůbec není špatná hra. Případně Magicka, od který jsem taky nic moc nečekal. Zklamalo mě EYE: Divine Cybermancy, od kterýho jsem čekal trochu víc plánování a přemýšlení a menší důraz na serioussamovskou akci.
  • Pro mě je největším zklamáním asi BF3, protože jsem se těšil, jak si ho na novým kompu užiju a místo toho řeším, jak se zbavit artefaktů na nepřehřívající se kartě, BF3 problém only. Ani v Crysis ani Metro nic takovýho, přitom v těhle dvou topí karta paradoxně víc. Stejně tak mě zklamalo, že Rayman je jen pro konzole, protože to byla už od mala moje srdcovka. Kěž by se Ubisoft už smažil v pekle. Duke taky zklamal víc, než jsem čekal.

    Největší překvapení pro mě je Rage. Věděl jsem, že to bude krásná hra, ale ty scenérie a animace mi stejně vyrazily dech. Po hratelnosti jsem dostal, co se dalo od ID Softu čekat. Zároveň sem hazím Portal 2. Jednička byla spíš velmi povedená hříčka, než hra. Dvojku jsem jako jednu z nej, neli absolutně nej, hru nečekal.

    Pro doplnění přidávám svoje video ze hry.
    http://www.youtube.com/watch?v=g7rZl_nUYXA
    • Aha takze to,ze se ti prehriva grafika a hazi artefakty znamena,ze hra je spatna?? tak to ses teda borec...nebo spis blbec *7*
      • Urážky od někoho, kdo ani nedokáže pořádně přečíst, co jsem napsal, mě nechávají chladným...
    • Mňa osbne dosť mrzi, že maš s grafou take problemy-to ani reklamovať, ani podtaktovať, ani vymeniť chladič, možno sa prehrieva iba daka sučiastka, mňa raz jedna takto srala, tak som ju odpalil a vratili mi peniažky na novu, ale to je trošku šikma plocha, niekto radi pobehať trafom po plošaku, ja som ju dovtedy prsviedčal aby nepadala, že nakoniec zdochla *2*
      Ja mam z Rage velmi zmiešane pocity:
      Musim sa priznať, že moje očakavania boli obrovske, makali na tom tolko rokov, a po skusenostiach s Quake 4 som čakal minimalne prichod mesiaša... *1*
      Ake problemy boli s grafikami, to vie asi každy, ďalši patch zmrvil to čo patch pred nim opravil, stale pady pri prechode medzi lokaciami, po loadingu sa nenačitaju textury...ale asi je to good gamesa, ked som ju napriek tomu dohral. *3*
  • jindra.veliky
    Nejvetsi zklamani jednoznacne - Homefront a Operace Flashpoint Red River a nejvetsi prekvapeni jen pro me Dungeon Defenders
    • Umaroth
      Nerikam ze homefront je nejak dobra hra....ale lepsi jak MW3 teda je !!! a ma dobrej MP (relativne)
    • Jindro, neříkej mi, že jsi něco čekal od rychlýho cash-inu jako byl Homefront...
      • Tak ono sa to nejakú dobu pred vydaním tvárilo dosť dobre, zlom nastal až keď vysvitlo, že do bude len ďalší COD-klon.
        • smejki
          na mě to teda působilo uboze od počátku...
          • Homefront som prestal hrat od prveho levelu kde som sa bugol v autobuse.....
      • Zas takový cash-in to asi nebyl, vzhledem k osudu vývojářského studia *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit