Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eeeee
    Journey je desna a neskutecne precenovana blbost, vetsina ctenaru ma stesti, ze to nehrala a jen o nem slysela.

    Muj osobni PS3 zebricek je:
    1. Dragon's Dogma 2. Far Cry 3 3. Dishonored 4. Tokyo Jungle

    Muj osobni PS Vita zebricek je:
    1. Uncharted: Golden Abyss 2. Metal Gear Solid 2+3 HD Colection 3. Unit 13 4. Zen Pinball 2 5. Mortal Kombat 6. Silent Hill: Book of Memories 7. Gravity Rush 8. Dungeon Hunter: Aliance 9. Uncharted: Fight for Fortune

    Nezaklada se na pravde, ze na PS Vite neni z ceho hodnotit, protoze pro PS Vitu vyslo pres 60 her.
  • epic Fail roku 2012:
    1. ME3 -pribeh
    2. FC3 -MP neustale hledani hostitele, lagy a ukoncovani her pred koncem hry
    3. Xcom -zmrsene konzoloidni ovladani
    • Bohemund
      Jestli je na ME3 něco vyloženě fail, tak příběh to podle mě rozhodně není.
    • Xcom se jednoznacne ovlada lip na konzolich (mam oboje) a pisou to i nejvetsi herni weby :) Takze pšššt, když nevíš co jednotlivá slova znamenaj...
      • ano ovladacem se ovlada lepe a to ma byt vyhoda? rozhodne se to ovlada hure nez ostatni tahove strategie ktere nejsou uzpusobeny pro ovladac. imho ovladat strategii ovladacem to je jak vyndavat smeti z oka hakem co naplat ze konzolovy hak je lepsi nez PC hak kdyz existuje i PC ruka... chapes?
        • Xcom je primarne pro gamepad, smir se s tim! Vsechny jeho funkce a moznosti jsou tomu prizpusobeny, to je proste fakt. Kdo dnes nema (i z PC hracu) gamepad? To pouze omezenci nehodlaji nic hrat s gamepadem, ikdyz je to lepsi, protoze to by pak hned byli konzolisti prece!
          • Ne, to jenom omezenci cpou ostatnim svuj nazor. *3*
            • Aha, takze kdyz kuchari budou tvrdit ze hov.o chutna dobre tak si ho budes davat k veceri? Ja myslim ze muze tvrdit kdo chce co chce, ale jak neco chutna nebo na cem se mi hraje lip je moje vec... zkus se nad tim zamyslet. *3* Kdybys napsal ze Xcom je udelanej na gamepad tak nereknu pul slova. Ale ten nesmysl s tim ze na gamepadu se neco hraje lip a ja si ho nechci koupit protoze blabla... je fakt nesmysl. *15*
            • je to fakt at uz chces nebo ne. Pokud to totiz tvrdi vyvojari tak me to staci. borec nad tebou psal ze bude hrat starcraft 2 na gamepadu, sorry
            • Nauc se cist, o SC jsem nic nepsal. Nedelej ze sebe vetsiho vola nez jsi. A za druhy, co se me jak hraje je jenom muj a subjektivni pocit, zadnej tvuj fakt na tom nic nezmeni. *7*
            • To neni nazor, to je fakt. A rikat ze Starcraft 2 na gamepadu je jako Xcom muze jen zabednenec
          • ja mam game pad, ale to neznamena ze se mi to s tim hraje lepe nez s mysi, ale asi sem omezenec a zacnu gamepadem hrat i Starcraft2 akorat budou muset udela pro nas nejako extra ligu pac s gamepadem se nedostanu ani do bronzu....
            • Proc by jsi mel hrat starcraft 2 s gamepadem? To teda jsi omezenec kdyz todle tvrdis. Jedina strategie ktera je lepsi hrat s gamepadem je Xcom, to je proste fakt.
          • ales.smutny
            (přičemž gamepad patří k standardnímu vybavení PC hráče už drahně let, dávno před nástupem nejen současné, ale i minulých generací konzolí)
            • Skaven tyvole zapni an chvilku mozek. Xcom je budto zakladna kde pouzivas jen minimum veci nebo tahovka kde jen presouvas z bodu a do bodu b a strilis jednim stisknutim tlacitka (potazmo dvouma) Total War je polovina tahova mapka a zbytek real-time boje. Mysli ty lamo
            • eeeee
              skaven: no, pak by se to pc dalo lepe vyuzivat s televizorem, coz je treba cil valve. Z gamepadu se pravdepodobne stane univerzalni meziplatformni ovladac, viz ruzna rozsireni k tabletum v posledni dobe.
            • aleš: aha, a ako to suvisi s taktickou hrou? podla tvojej premisy si kupme vsetci gamepady a vzivajme hracske bozstva aby prirobili k napr. Tormentu, Grimrocku,Total Waru gamepad ovladanie, ved vacsina pc hracov ma gamepad/// *12*
            • ales.smutny
              Zuzu: Tak asi nehraješ dané žánry :) Já k leteckým jen joystik a k sportům a bojovkám jen gamepad. První jsem vlastně kupoval ale až kvůli PoP Warrior Within.
            • Tak to jsem asi nějak zaostalej, já gamepad pořád ještě nemám. :-(
  • kapalka
    1. dishonored
    2. dayz
    3. xcom
  • sry za menší offtopic ale rad bych si zahral nejakou online strilečku co byste mi doporučili?
    battlefield me nebavi, codko je zas moc arkadove. Hral jsem ghost recon online ale to uz mam ohrane protože je tam malo map a jsou strasne male.
    Chtel bych neco kde je close quarters combat, taktika a nejlepe nejake specialni komando, ne anonymni clen velke armady *4* Kdybyste vedeli poradit budu vdecny o strileckach nemam moc prehled.
    • Red Orchestru 2 nebo Natural Selection 2
      Myslim, že obojí stojí okolo 6 stovek na STEAMu
      Edit: RO2 je trošku hardcore a jseš tam členem řadový armády
    • aktuálně asi arctic combat..nezdá se být vůbec špatnej
      • Ten sice neni vůbec špatnej ale je to CoD klon
    • eeeee
      Killzone 3 multiplayer.
      • jo killzone bych si dal, planuju koupit konzoli
    • counter strike global offensive
    • Veskoslav
      PlanetSide 2 ale jako velitel:-D
      • ani jedno bez do nejakeho MMORPG
  • Když už Journey, tak to měla být nej hra na konzoli. Opět se ukázalo, že redakce neumí pracovat ani s číselným hodnocením her nebo zkrátka nemá dobrý odhad. Jinak si tohle nedokážu vysvětlit. Tyhle "nej" hry jsou jeden velký fail.
    • Nechapu proc to musi lidi tolik resit, je to vyber redakce, nikdo vam to necpe, nikdo nerika, ze to podle toho zebricku musite hrat... Pride mi, ze nekterym lidem to znicilo celej zivot.
    • janchor
      Opět se ukázalo, že hru roku vybírá celej redakční a autorskej kolektiv - narozdíl od recenze, kterou píše jeden člověk, a která skutečně nemá plnit roli nějakého "odhadu".
      • Ještě horší ...
        • Veskoslav
          Tak se pochlub svým žebříčkem, ať ho můžeme zvesela taky zkritizovat, jak jsi neschopný a kdo ví co:)
  • Coffin.Corner
    Dishonored bylo pro mě jako zjevení. Nějakým záhadným způsobem se mi podařilo ignorovat všechna videa, preview a recenze které by prozrazovaly více než by měly.
    Když jsem pak začátkem prosince, kolem čtvrté ráno, poslouchal závěrečný song, měl jsem ze světa Dishonored pocit, jaký jsem už dlouho nezažil. Naposledy snad u Bioshocku.
    Moc se mi líbila minimalistická, bezútěšná atmosféra a přesně daný, uzavřený příběh. Docela souhlasím s Lukášovými výhradami proti ždímání značky a dodatečnému "zeságovatění".
    Takže za mě je Dishonored nejen hra roku, ale i pětiletky. *4*
  • Moje pořadí by bylo takto:

    1.Dishonored
    2. Far cry 3
    3. Mass effect 3
  • Tenhle rok to byla velká herní bída když se stalo Far cry 3 hrou roku...
    • Veskoslav
      Ale FC 3 se nestalo hrou roku, co třeba si přečíst článek:)
      • no ja ctu clanek a je v nem toto: HRA ROKU pro PC FC3, pro PS3 2.misto FC3, pro XBOX FC3....
        • Veskoslav
          To ale autor nenapsal:)
  • Z mne:
    1. Hitman
    2. Dishonored
    3. Ufo
    4. Far cry 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit