Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak toto je jediná kategorie, kde jsem všechny hry hrál a dohrál:) Již předtím jsem psal žebříček, již předtím jsem psal názor na vítěze, tudíž to je jenom pro ty kritiky, co mi minule vyčítali, že soudím kategorii jako celek, když jsem některé kusy nehrál:)
  • je celkem smutne ze Mass Effect 3 se neumistil ani v jednom z rebricku, mozna to je tim ze neni tak rozsahla jako ME2. Zajimave ze hra Need For Speed Most Wanted ktera ma nejhorsi ovladani me zabavila na cca 70 hodin coz je o neco vic nez u ME2. Co chci rict neprekvapilo me ze NFS vubec v rebricku neni.
    +- souhlasim ze Far Cry by mohla bit hra roku rozsahle bouzel ani tak moc casu nezabere na stredni obtiznost.
    • Veskoslav
      Protože NFS není NFS, ale Burnout se značkou NFS.....
  • let the flamewar begin
  • Psychotic
    Letos vážně docela slabý ročník. Vzledem k tomu, že Journey si (ač vlastník PS3) musím odmyslet a žádný X-COM mě zatím nebavil, zbývají tři hry, kterým bych měl dát šanci.
    Příští rok svítá na lepší časy, vyjde GTA 5, Metro: Last Light, Tomb Raider, Dead Space 3, pro někoho Bioshock... zkrátka o mnoho nabitější anketa bude.
    I když... sázím se o litr že vyhraje Bioshock následován GTA.
    • Veskoslav
      Slabý ročník? Ale kdeže, vyšla spousta her. Příkladem: DarkSiders II, Far Cry III, AC III, X Com, Diablo III, LoG, Dagon Dogma, Max Payne III, Hitman, NFS HP, Hawken, Mech Warrior online, Ghost Recon online, Spec Ops The Line, Journey, The walking dead, Starhawk, Halo 4, Guild Wars 2, Secret World, Tera, Lego LOTR, CoD BO II, Dishonored, World of Warcraft: Mists of Pandaria, Fifa 2013, NBA 2k13, NHL 2013, PES 2013, Fotball Manager 2013, EURO TRUCK SIMULATOR 2, PlanetSide 2, Risen 2: Dark Waters, DLC k Shogun 2, Orc must die 2, Orcs an men, PAINKILLER: HELL AND DAMNATION, Arcania Gothic 4, Miner Wars 2038, THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM - DAWNGUARD, ANNO 2070 HLUBOKÝ OCEÁN, 007 Legends, MoH, nové WRC, Torchlight II a další se mi už rozhodně nechtějí vypisovat:)
      • Prestan uz ty hry stahovat,Pirate!
      • rhaegar
        90% her jsou průsery nebo mizerná pokračovaní - a když už vypisuješ takový ptákoviny jako Dawnguard,Painkiller, Arcania(wtf!) jenom to dokládá jak to byl slabý ročník.
  • MickTheMage
    Viem povedat sklamanie, znechutenie roka, rovnako ako prekvapenie, ale vypichnut jednu, jedinu hru (alebo spravit z nich hrebicek :) ) to nie... Ale tak tie naj boli styri (abecedne zoradene):

    Dishonored
    Dragons Dogma
    Legend of Grimrock
    XCOM: Enemy Unknown

    ...a potom este, a aj...a mozno este...no jednoducho, vyslovene zlu hru som tento rok fakt nehral (ani nemusel recenzovat :) ) Skratka, pokojne by som tam mohol este prihodit FTL, Giana Sisters, adventurny Dark Eye a dalsie. Su si skratka rovne, v tom naj...zazitkovejsom :) Kazda po svojom, samozrejme.
  • Za mě
    1) Dishonored
    2) Guild Wars 2 - zabavil mě na 700h :D
    3) Far Cry 3 - rozhodně překvapení roku :)
    • GW2 jestě stale hraješ pruměrně 6 hodin denně od vydani doposud?
      Nebo jsi hral měsic v kuse 24/7?
      • Ještě donedávna jsem hrál celkem aktivně pořád ale nemám na lidi z guildy kteří se už snad blíží k tisícovce :)
        • A tím se chlubíte? solidní závislost :)
          • Spíš solidní demence ..
            • Neobhajuji nikoho. Je to jejich věc, kolik hodin stráví u hry a já osobně MMO nehraji už víc než 3 roky. Na co narážím, jsou tvoje převelice inteligentní výroky.
              O čem mluvím ? MLuvím o tom, že ty se tu poflakuješ už hodně dlouho a jen nesmyslně kritizuješ a navážíš se do ostatních. Příjde ti divný 700h u GW2... ok .. ale je to hned demence jak se tu vyjadřuješ ? Pojmenuj to závislost, nebo když ho to baví tak opilost hrou. Demence je druhé nazývat dementy a sám tu tvrdnout a čekat, než někdo zase něco napíše a ty ho zkritizuješ. Amen
            • "Pozastavuješ se nad 700h hraní MMO hry?" Obhajuješ sám sebe že je to normální ? Že nejsi závislej? nemocnej ? mít od doby vydání GW2 700h fakt neni normal.."Já zas nad bilionem hodin strávených tady na Games...že Knoxxi" Očem to mluvíš ? "Děláte čest týhle komunitě a stránce." Opravdu nemám potřebu dělat čest týhle stránce nebo komunitě..
            • Na tohle nemá cenu reagovat, úroveň tady opravdu klesá *7*
            • Pozastavuješ se nad 700h hraní MMO hry?
              Já zas nad bilionem hodin strávených tady na Games...že Knoxxi
              Opravdu, úroveň Games.cz nemá obdoby. Herní web o hrách a jeho čtenáři si nadávaj navzájem. Děláte čest týhle komunitě a stránce.
  • Nevím, nevím. Loňský rok shledávám vcelku slabým. Od Portalu 2 mne žádná hra neazujala natolik, abych si ji byl ochoten zahrát (natož koupit). Vlastně jsem hrál jen GW2 (nechal jsem se ukecat, že to bude hrozně dobrý). Nevím, jak dlouho jsem u toho vydržel, ale před nějakým měsícem jsem to vyhodil a musím říct, že penízků i krapet lituji.
    Některé kusy jsem však chvíli viděl v pohybu...
    Dishonored - asi 10 úvodních minut a pak něco z "pokročilejší fáze hry". Hýbalo se to a blikalo to hezky (výtvarný styl), ale nepochopil jsem, kvůli čemu je kolem toho takové haló. A jen kvůli působivému vizuálu, který má konenečně styl, bych to nehrál...
    Mass Effect 3 - kromě dema jsem viděl jen konec *15*. Nemůžu však hodnotit, jaká je hra jako celek, ale není to prostě jen ME2 v jiných kulisách + ten melee útok? Rozhodně to působilo dost stejně.
    No a pak už jen Walking Dead. Kámoš to chvíli hrál, a neboť sleduji seriál (Bože, ten je hrozný, ale nevím, proč se na to dívám *7* ) jsem byl zvědavý. Taktéž mě to nijak zvlášť nezaujalo. A mno, to vizuální zpracování se mi dost hnusí. Nevím, asi ten způsob kresby textur mi vadí (a to, jak jsou naplácané na modelech), ačkoli obecně proti ruční kresbě nic nemám, ba spíše naopak a třeba cel shading schvaluji (používá to hra vůbec? se mi moc nezdá (i když je pravda, že ne všude se hodí)). Asi bych to nakreslil krapet jinak (takhle nějak vypadá comix?).
    Jinak Jorney vypadá zajímavě, ale abych si kvůli tomu (a ještě kvůli hře Flower) kupoval i třetí PlayStation, tak to vážně ne (páč bych na tom nic jiného asi ani nehrál *4*). Stejně "velké" hry vesměs ani nehraji (není čas a ani nálada - asi jsem už z toho vyrost a stejně je to všechno na jedno brdo*15* ).
    • Dishonored si nepochopil přiběh a hral jen začatek a konec.
      ME3 si viděl jen demo a konec, opět ze hry nic ale dokažeš to posoudit jako jen ME2 s novyma kulisama.
      WD se ti nelibi graficke zpracovani.
      Journey kdo vi protože nemaš PS3.

      To je fakt dostatek informaci udělat si objektivni obrazek... ok!
    • tak to je fajn, žes ty hry ani nehrál, ale alespon jsi nám tu "vyblil" svý pocity, kvalitní příspěvek
  • 1. DayZ mod
    2. Borderlands 2
    3. Darksiders 2
    4. Dishonored
    5. Planetside 2
    .......
    10. X-COM ( 33 bojist, 330 zabitych emzaku a zaverecne titulky ... pripada mi to jako by hru v pulce ustrihli a nechali si to na dalsi dil nebo datadisk .. )

    100 lidi, 100 chuti .. ale rozhodne nechapu pristup moderatoru, kdy Farcry 3 s bodovym hodnocenim 8/10 vyhraje Hru roku + Kategorii nej. akcni hra, zatimco 9/10 body hodnoceny max payne 3 nedostane ani blbou nominaci na akcni hru. *6* .. Developeri z rockstaru mozna malo plati *12*
    • smejki
      redakční bestofy nejsou "seřadili jsme si hry podle sestupně podle hodnocení". Pokud něco takového hledáš, jdi na metacritic nebo jiný agregátor a pofiltruj si.
    • sleepless
      Hodnoceni bereme v potaz pri vyberu, ale neni primarnim kriteriem, protoze vyber Her roku je volba skupinova, zatimco recenze je hodnoceni jednoho autora.
    • Nesmis vzdy delat jako prvni priority vyzkumy/budovy...ja mam 54 bojist emzaku uz ani nevim kolik, a nejsem ani v polovine hry (teprve jsem zautocil na tu prvni alien base)
      • Na normal jsem mel financi a materialu vzdycky tak akorat na nepretrzity vyzkum v labs a obcas i ve slevarne, tak nevyuzij toho zejo *4* souboje byly tuhe i tak, ale financovani vyzkum a staveni bylo az moc pianko.
        • No me jeden znamy rekl, priority veci delej, az kdyz uz nic jinyho nebudes mit na vyber. Ridim se toho a tak jsem tam, kde jsem a mam nahrano 19 hodin :)
  • Hra roku určitě Black Ops 2, v těsnem zavěsu Daiblo 3 a bronz pro Medal Of Honor.
    • Pinkamena
      http://youtu.be/bcYppAs6ZdI
  • Pinkamena
    Bohužel jsem nehral "hru roku" takže nemám co říci k tomu. Což je velmi nemilé

    Jináč ze her které jsem já hral tento rok bych asi vybral The Walking Dead, žádná hra neměla tak velký efekt na mě jako tato hra. Tato hra byl něco jako můj sen, vylepšená verze Heavy Rain, já vím, lidi teď asi na mě budou házet PS3 ovladače (nechci tím říct že PS3 je špatná konzole, vůbec) Já vím, voleb je tu méně než u Heavy Rain. A grafika je lepší atd...ale sakra..Ten příběh, to nemůžu ignorovat, ne jenom že Heavy Rain podle mého měl příběh který byl docela hloupým, ale také akční scény vypadaly jak z parodie na Matrix. Lidi mě kvůli tomuhle budou nesnášet, ale to co Heavy Rain na mě hodil se Scottem Shelbym byla pitomost. Zatím co ve Walking Dead se taková věc nestane, je to docela vtipné. Hra která má zombie má reálnější příběh než Heavy Rain. Ano, Heavy Rain má lepší grafiku, má víc voleb. Ale tohle je adventůra, kde hlavním faktorem je příběh, a podle mého názoru Walking Dead vyhrává, bez váhání. Aspoň u mne, já vím že většina lidí semnou souhlasit nebude.
    • Amylee.Anderson
      To je sice hezký, ale nemáš prochu problém s identitou? Ještě před půl dnem ses prezentoval jako holka a spíspěvky si upravil z "hrála" na "hrál". :D A nechal si v jednom příspěvku "Já docela měla rád jedničku"
      • Lawliet
        Mě osobně je jedno jestli má fyzické koule nebo ne. Má kvalitní názor a to se počítá!
        Pinkamena@tiscali.cz: Sice jak už tu kdosi psal stůj si za svým, tvůj názor to je fakt ať chceš nebo né. Máš v tom trochu bordel, ale rozhodně nemáš bordel v názoru na tuto hru. Po přečtení tvého příspěvku jsem se rozhodl zjistit o ní trochu víc, nebýt tebe tato hra by mě zřejmě proklouzla mezi mými prsty! A to přeci nechceme, že-né milášku?
        • Amylee.Anderson
          Mě to je taky jedno, ale na tuhle vcelku zvláštní věc jsem se zeptat musela :)
      • GlaDOS
        Myslím, že problém s identitou tu může mít někdo jiný :D
      • Pinkamena
        Eeemh, ááno..když už se o tom zminujem...stiděl jsem se zamojí ikonku a nechtěl jsem si jí něják měnit...ted už vím že to moct chytré nebylo, to uznávam. *2*


        Edit

        Ano vím, docela hloupá věc, ale jsem mladý a trochu jenom trochu stydlivka.
        • Amylee.Anderson
          Ty jsi jouda *1*
          • Pinkamena
            Ano, jsem docela tím známý
            *1*
        • Veskoslav
          Nestyď se a ukaž prsa! *1*
          • Pinkamena
            Ty seš na mužská prsa? *15*


            (Jestli jo tak na tom neni nic špatného. *1*)
            • Kozy
              No tak co? Ukážeš je nebo ne?
    • sakra, chlape, třikrát se v jednom odstavci omluvit za svoje názory... stůj si za nima trochu! :)
      • Pinkamena
        Já jenom tím sem chtěl říct že můj názor neberu jako fakt. A že respektuji názory jiných, ale máš pravdu.
        • Chápu, to je tady potřeba *3*
          • Pinkamena
            To já vím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit