Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby to nebylo pořád dokola to samé , tak za mě no.1 F1 2012 *2* i když to není ani zdaleka bez chyb
  • Trisska
    A co Hotline Miami, jakožto jediná PC hra, která tu za celej rok dostala plný hodnocení?? Jak to, že není ani v nominaci? Stojíte si za svým hodnocením?!
    • smejki
      Pominu ten schizofrenní trolling a řeknu jen toliko: Takovýmto lidem doporučuji navštívit metacritic, vyfiltrovat si hry z roku 2012 a seřadit si sestupně dle hodnocení. Cokoliv navíc z číkoliv strany je plýtvání časem... jejich.
    • Amylee.Anderson
      I já už musim říct, že tohle je trol.diskuzni :D
      • Tak nikdo snad ani nepočítal s tim, že by zmizel a dal nám pokoj.
        • smejki
          uzavíráme sázky na další fake account archetyp?
      • GlaDOS
        Jasně že ano. Dlouho mu to maskování nevydrželo.
        • Každý správny čitateľ games.cz vie, že hrou roku 2012 je Skyrim a že tieto ankety sú len zásterkou ktorou sa snažia zmiasť potulných (diskuzních???) trolov a trolky (a trojkolky).
      • Trisska
        Ano? Z jakýho důvodu?
        • Amylee.Anderson
          Ten styl "vy ste něco řekli a teď za tím nestojíte, blabla"
  • 1. Far Cry 3- pro mě zpočátku obyčejná střílečka, jenže časem jsem se do ní nehorázně zažral, moc jsem se těšil, jak to celé dopadne a přesto, že vedlejší mise byly na jedno brdo, 100% průchod hrou mi zabral 30 hodin...takže pro mě pecka
    2. Borderlands 2 - 2x šílenější jednička
    3. Max Payne 3- opět srdcovka, která nikterak nepošpinila jméno série a moc jsem se u ní bavil
    4. Assassin's Creed 3 - tady mě nekamenujte...jsem prostě velký fanda série a i přes ty stovky bugů a chyb jsem se opět neskutečně bavil a přesto, že mi byl Connor nesympatický to bylo fajn (jak říkám, hlavně proto, že jsem "žrout" AC)
    Můj názor! Sto lidí, sto chutí ;)
    BTW: Jelikož jsem PCčkář nemám co říct proti Journey, jelikož jsem ho ani nehrál...
    • Smetana.pavel
      AC mám celou sérii, každým dílem se pro mě stávala lepší a lepší, hrál jsem to dokola asi 3x a pak přišel ACIII a mně se chtělo (a chce pořád), brečet a pozor, taky jsem (byl) "žrout" AC *3* *1* *1*
  • ja nenašel članek nejlepší strilecky nebylo to nebo jsem to prehledl?
    • Viktor_H
      http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2012-nejlepsi-akcni-hra-61688
    • Smetana.pavel
      http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2012-nejlepsi-akcni-hra-61688
      tohle asi bude muset stačit..
      • ne tak to opravdu stačit nebude kde je black ops 2 kuprikladu?
        • To má úplně jinou kategorii a to Nejzbytečnější pokračování roku. Ta tu sice neni ale jen kvůli této hře by se měla zavést.
  • misho8723
    Sa dalo čakať, že to vyhrá Journey.. ako PC hráč som nehral, ale všade samá chvála na túto PS3 hru a vyhráva dosť často tieto rebríčky najlepších hier minulého roka.. moje osobné TOP 2012 by bolo nasledovné:(nedávam Zaklínača 2 EE, lebo je to len vylepšená verzia hry z roku 2011, ale stále to bola parádna hra a keby som ju sem zarátal, tak by asi bola na 1. mieste)
    1. - Dishonored
    2. - Borderlands 2
    3. - Dark Souls PC (PC verzia vyšla len tento rok, čiže pre mňa ako PC hráča je to hra z roku 2012)
    4. - Far Cry 3
    5. - Spec Ops: The Line
    daľšie miesta : the Walking Dead, Planetside 2, XCOM EE.... Max Payne 3 sklamanie - osobné hodnotenie tej hry by bolo asi 7/10
  • ringmancz
    U mě taky vyhrálo Journey, protože z loňska jsem dohrál už jen Mass Effect 3. A potom jsou Dishonored a Hotline Miami, který mám teď rozjetý.
  • Smetana.pavel
    Jako striktní PCčkář a nekonzolista se občas v seznamu nechytám a leží mi v hlavě Journey, ale výběr respektuji (už jen proto že v kategorii PC to vyhrál Far Cry 3).
    A chápu že se zde někomu nelíbí snaha games.tiscali hledat ne-mainstreamové proudy a z nich lovit perly (což vypadá jako příklad Journey), ale uvědomte si, kolik letošních "monster" titulů, bylo něčím vyjímečných, skvělých, nebo alespoň nadprůměrných. Ať šlo o Diablo III, Assassins Creed III, NFS:MW, ME 3, Max Payne 3 atd každá hra našla zástup fandů, ale i velký zástup odpůrců (např. Mass effect 3), případně celkem dobré ohodnocení, decentní zatleskání a pak propad do zapomění (Diablo III).........
    • Umaroth
      Ne že bych si do tebe chtěl rýpat, ale je vtipné když řekneš striktní PChráč a máš avatar sackboye *3*
      • Amylee.Anderson
        Nebo je tak striktní PC hráč, že sackboye nezná a bere to jednoduše jako panenku Bezejmenného.
        • Smetana.pavel
          Děkuju *3*, chápu že to asi působí divně, ale přiznám se že doteď jsem si asociaci mezi tímhle avatarem a Little big planet ani neuvědomil *2* . Asi tak, beru to jako cute-verzi Nameless-one
  • Uspokojivé a pro mne inspirující pořadí nej her měl nejlépe zpracovaný a vyargumentovaný anglický Eurogamer. Journey a nejlepší hra z desítek her tohoto roku? Kdyby jste to alespoň obhájili, ale jelikož jsem Journey hrál - dvakrát, protože jsem v tom hledal stále něco víc (mimochodem i díky českým recenzím), tak nemohu souhlasit. Tohle redakční "intoštví" mě začíná na games.tiscali.cz pěkně s*át - a nejde jen o hodnocení her v těchto topkách, ale projevuje se to i v textech, v podcastu, neargumentaci. Na protest zapínám Adblock. ;)
    • tak běž jinam, když tě to sere. k thx bai
    • janchor
      Že jeden člověk někde něco nenajde ještě nedokazuje absenci hledanýho.
      • Pouze jeden?
  • Umaroth
    Volba pěkná, i když u mě by to bylo dishonored, na Journey se teprv chystám.
    Zaráží mě ale jedna věc, Far Cry 3 jste na**ali uplně všude a Borderlands 2 ani ťuk
    Jinak ale fak rozumně zvoleno, máte můj souhlas
  • 1.) Dishonored
    2.) Max Payne 3
    3.) Borderlands 2
    4.) Journey
    5.) Walking Dead

    Letous to bylo méně pamětihodnotné než třeba loni, možná až na Journey a Dishonored (ale to verim, ze je to jen tim, ze je to primo muj grafickej a gameplay vkus)
    • Trisska
      Řekni mi, který hry sou pro tebe víc pamětihodný předloni než loni?
      • Uncharted 3, Witcher 2, Mass Effect 2, Skyrim.... Muj nazor *3*
        • Ale lidicky, rikam ze to je muj nazor, necpu vam ho. Most Wanted taky zeru a mam nahrano 50 hodin za 3 tydny. Ja nehodlam odsuzovat hry na verejnem hatu, nejsem zabednenec abych se tak dobrovolne pripravoval o dobre hry
        • Skyrim čeká leda cesta do propadliště dějin ale každej má svůj názor a hlavně vkus
          • KaloSaper
            Spíš naopak. Skyrim žije jako nikdy a žít bude ještě dlouho, podle toho jak je aktivní modařská scéna. A to věř, že ta ještě neřekla poslední slovo. Viz. před Vánoci vydaný companion mod "Vilja in Skyrim", který přidává plně namluvenou společnici s mraky vioce-overu.
            • Tak nemyslim primo ze se na Skyrim bude myslet za 10 let, ale ze me vice utkvel v hlave nez nejaky Far Cry 3 nebo Black Ops 2. Mám rád, když se na hry myslí jako třeba na první Bioshock *4*
            • Jsou hry na které se bude vzpománat třeba za 10 let , skyrim to určitě nebude a nic na tom nezmění ani aktivní módařská scéna .
        • SKYRIM?! http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s *1*
          • http://nooooooooooooooo.com/
          • http://goo.gl/z3UYx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit