Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Žádnou loňskou hru z tohohle žebříčku jsem vloni nehrál. A nějak mi to nevadí. Asi to bude tim, že jsem hrál akorát předloňský pecky, páč byly konečně za rozumnou cenu. *1*
  • Veskoslav
    Jo a málem bych zapomněl:) Osobní žebříček, jak nás prosila redakce:)

    1. Dishonored
    2. Borderlands 2
    3. Legends of Grimrock
    4. Mass Effect 3
    5. Hawken

    Ale nejlepší hrou, co jsem letos hrál, tak byla edice Batman Arkham City GOTY:)
    • sleepless
      Díky! :)
    • Dobrá volba toho Batmana. Tam máš spoustu konceptů (freeform boj, gadgety, stealth, příběh, volný svět, ...atd.) a jejich kombinace (gadgety ve freeform boji, přecházení mezi stealthem a bojem, ...atd.) a funguje to všechno do hromady skvěle.

      Má to svý chybky taky, ale výsledný žážitek stojí za to.

      Journey je prostě one-trick-pony a takový hry by se měly chválit za jejich jeden trik a ne jako hry roku.

      - J-kun@IAmBatman
  • rancor1223
    Za mě by pro PC vypadalo takhle:
    1. Walking Dead
    2. Borderlands 2
    3. DayZ mod
    4. Planetside 2
    FC3 mě nebavil a Dishonored, byť mě bavil, bych ho na hru roku (ani podobnou příčku) nezařadil. XCOM je podle mě nehorázný fail. No a Jurney bych si fakt rád zahrál, ale taky u toho chtění bohužel asi zůstanu.
  • Amylee.Anderson
    Docela mě mrzí, že Jouney neni na PC, ráda bych si to zahrála. Jinak z tohoto výběru za mě Mass Effect :)
    • Menttor
      Ježiši, to je vkus *11*
      • Nechápu ty mínuska. Ass Effect 3 byla strašná sračka, absolutně nesrovnatelná s kvalitním prvním nebo i druhým dílem. A tady v komentech to každý druhý miluje.

        Jinak pro mě:
        1. Legend of Grimrock
        2. X-Com
        3. The Walking Dead - i když to je taková "hra" asi jako Katawa Shoujo, ale stejně mě to bavilo :D
  • Zerathus
    Journey není hra.Je to zážitek.Je to dobrodružství.S nádhernou hudbou,paradním zpracováním a dojemnými faktory jí beru jako (ne)hru roku.Ostatně bych ji víc přiklonil k "umělecké hře" už jen kvůli její délce.I přes to nezkusit jí je hřích
    • Konzolovka ? No one cares
      • Nikdo? Tak proc je to tady hra roku? Vy zabednenci uz se probudte...
  • Mart9
    Byla to zrovna Journey, jak se prve v tom podcastu hádali, jestli je to vůbec ještě hra?
    • sleepless
      Ne, šlo o tohle http://games.tiscali.cz/bientot-l-ete-15321
      • Mart9
        aha, díky. To se mi to nějak popletlo :)
  • Merwis
    Tak fajn, ukecali jste mě. Musím Journey vyzkoušet.

    Jo a "úplně nejvíc nejlepší" je prostě úplně nejvíc nejlepší hláška. :-))
    • Ve Forrest Gump je jich ještě několik. *3*
  • Kde je Hitman ? Kde je Max Payne ? A hra roku Journey ? Tohle už nemá cenu ani komentovat :D. Takový názor nemůže mít nikdo.... A zařadit tady ME3, který je daleko víc kritizovaný, než AC3 a AC3 tu není ? Ode dneška se tady nedivím ničemu...
    • Amylee.Anderson
      "Takový názor nemůže mít nikdo" lol
      • Jako sorry, ale taková hra, hrou roku ? .... Jsou tady desítky lepších her...
        • Kontrolní otázka, hrál jsi Journey ?
        • kostejnesmrtelny
          Redakce si to zjevně nemyslí. Napiš si svůj vlastní seznam (jestli ho někdo bude chtít číst), když se ti to nelíbí. *3*
  • hudry hudry!
  • Mass effect powa moje 1 :)
    • me too

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit