Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hznk89
    Jdu si pro ty vaše mínuska. Prostě ten Mass Effect 3 mi tam nesedí a klidně bych jej vyměnil s Assassinem v kategorií "Zklamání roku". Mám rád obě série a obě hry, ale že by ten Mass Effect 3 byl až tak dobrej?
    • Ono se to nezda, ale opravdu je dobry. Kdyz jsem si zahral vsechny tri dily po sobe tak ME3 je z dnesniho pohledu ve spouste veci lepsi nez ME1. Nejlepsi dil zustava ME2, ale na trojce je videt, ze zkouseli ozivit nektere az prilis zjednodusene mechaniky ze dvojky. A hlavne se tam krasne uzaviraji vsechny ty vedlejsi pribehy, proste jsem tam videl kus prace a hromadu prijemnych detailu. System boju je jednoznacne nejlepsi ze vsech tri, coz dokazuje velmi zabavny multiplayer, na kterem je videt i docela promakana AI nepratel.

      ME3 kazi fura zbytecnych chyb, zjednoduseni a hloupy, nefungujici a patrne velmi uspechany konec. Rozsireny konec pridal par berlicek pro lidi kteri neradi premysli, ale vicemene nic nevysvetlil a naopak prihodil par dalsich nesmyslu. Ale i presto je to porad vyjimecna hra.

      Zajimave je, ze zatimco placena pribehova DLC stoji za starou backoru, multiplayerova DLC jsou naprosto fantasticka a navic zadarmo ;-)
    • ME 3 byl dobrej...mohl bejt skvělej...
      Nicméně byl dobrej...jen ten konec stál za vyližp***
  • No podle mě jsou nejlepší hry roku(nebude to podle pořadí, je těžké určit 1. místo): Max Payne 3, Dishonored, Hitman Absolution, Assassin´s Creed III, Mass Effect 3, Diablo 3.
  • dr.gonzo
    s journey naprosto souhlasim,dohral sem ji 5x,je to jedna z tech her na ktere clovek jen tak nezapomene.
  • pro me je každorocne hrou roku call of duty ktere ani nebylo nominováno wtf!!! *8*
  • Myslím že hra roku by měla být když ne přímo multiplatformní, tak minimálně na PC (jakožto stále dominantní téma tohoto webu).

    Je totiž opravdu škoda, že si většina hráčů nemůže zahrát vaši hru roku.
    • eeeee
      Proc by si to vetsina hracu nemohla zahrat? Kazdy si to muze zahrat. Nebo chces aby se hodnotily jen hry zdarma, protoze ty komercni si "nikdo nemuze zahrat"?
    • To že si to většina hráčů nemůže zahrát je pouze jejich problém. Je to prostě hra roku a nějaká platforma na to nemůže mít vliv.
    • ps. a to říkám jako hrát kterej hraje nejradšji na Xboxu (tzn. ano. jsem konzolovej hráč, přesto si myslím, že není dobrý když je hrou roku čistě konzolová hra).

      Jinak můj žebříček by vypadal takto:

      1) Dishonored
      2) Far Cry 3
      3) Crusader Kings 2
  • Můj PC žebříček:*
    1 Diablo 3
    2 Borderlands 2
    3 Xcom

    *podle počtu odehraných hodin
  • Původně jsem myslel že se mi to jen zdá ale opravdu tu někdo maže některé komentáře . Tímto jsem tu skončil . Hnus !
  • kirukatoo
    Journey Jako nejlepší hra roku? Naprosto souhlasím! Když jsem viděl video recenze tak sem jen sedel s otevřenou pusou a chtělo se mne brečet že nemam PS3. *13*
    • Ja ti ho prodam chces? Sice asi 3 roky starej ale hral sem na nem jen GT5.
      • kirukatoo
        Ne ale i tak děkuji za nabídku já teď jen čekám až vyjde nějaká další konzole od sony a tu plánuju že koupím ale i tak děkuji za nabídku. *3*
  • karliczekk23
    Heh, velmi chytrý a diplomatický výběr vítěze vzhledem k tomu, že tu hru vetšina lidí nehrála a zbytek má jak velké množství zastánců tak i odpůrců :D. Takhle může být každý spokojen :D
    • Alebo všetci nespokojní *1*
    • Viktor_H
      A nebo je tu ještě možnost, že se redakci Journey prostě a jednoduše opravdu líbilo *3* ...
      • karliczekk23
        Osobně jsem Journej taky nehrál, ale stejně si myslím, že vzhledem k velkému množství her za rok 2012, které alespoň splňují kritéria pro plnohodnotnou hru jako takovou je Journey nešťastná volba, jelikož se uplně o hru, jako o hru, kterou bychom si představovali, že dneska hra vypadá, úplně nejdedná. A to nemluvím ani o krátké herní době. Ale jak říkám, ideálně vyplňuje místo a tvoří jakýsi kompromis mezi celkovou nabídkou, jelikož je to "hra" dobrá a nikdo si nemůže stěžovat, neboť se nejedná o žádný specifický žánr, který by herní komunitu rozděloval.
        • ales.smutny
          Víš jak moc jsem myslel na čtenáře a jejich reakce, když jsem hlasoval? Vůbec :)
          Sorry, ale tyhle konspirační teorie "udělali to proto, aby reakce byla tohle" jsou hrozně úsměvný :)
        • janchor
          ".. jelikož se uplně o hru, jako o hru, kterou bychom si představovali, že dneska hra vypadá, úplně nejdedná."

          Není od věci představivost trénovat.
          • Proto je to podle mě i adept na to ukázat ho lidem který se normálně o hry nezajímaj a zároven nadchne i klasický hráče protože je příjemná tím jak je kulturní...a zábavná. Což se u her vidí jen výjmečně...v takový míře.
  • Zvlášt silnej rok to z mýho pohledu nebyl.

    1)Journey
    2)Dragons Dogma
    3)X-Com Enemy Unknown
    4)Dishonored
    5)Borderlands 2
    • z nezávislejch FTL a s takovej těch nepsanejch mě bavilo Sins of Solar Empires, ale to se nedá považovat za letošní titul. Black Mesa,Legend od Grimrock. K Wargame jsem se sice skoro nedostal, ale podle nakouknutí by to mohlo bejt zajímavý. Z těch psanejch ME3,FC3,Hotline Miami mi přišli dobrý,....ale jen dobrý....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší