Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Akční hra je teda neskutečně retardovaná kategorie... Do toho můžete dát téměř cokoliv... Vás nebaví tohle vyhlašování tak to chcete mít rychle zasebou nebo co? Dát DMC a The Last of Us do jedny kategorie akční hra, to je teda velkej omyl
    • Mart9
      Pozor na to, pokud to dobře chápu, letos jsou ty Best hry vždy jen subjektivním názorem jednoho autora. Nikoliv celé redakce jako v předchozích letech.
      • Miserius
        To nehraje žádnou roli v tom, že vytvořit AKČNÍ HRY kategorii a naházet tam pár dobrých akčních her (definujte mi někdo akční prosimvás, protože tam by šlo zařadit 80% her co vyšlo) je vyložene odfláknutý a hrrrr hrrrr ať už vyhlásíme Hru roku a je klid
        • Mart9
          Já jen, že si psal v množném čísle...
          • Miserius
            Pochybuju že to tam funguje jako v divočině že prostě přijde Aleš do kanceláře a zařve: Hej, vytvářim si svojí kategorii, Akční hry, dám tam všechno kde se něco rychle pohybuje a zabijí, komu se to nelibí ať mi prd*l políbí. Zbytek kategorií si rozdělte vy, mě to nezajímá, svoje mam hotovo
            Pokud někomu přijde, že DMC a Bioshock Infinite je stejnej žánr tak už mu neni pomoci...
            Mimochodem co je teda pravda, je to jen za autora článku, nebo jak se píše u článku názor celé redakce?
            • Mart9
              Pusť si tuším předposlední podcast.
  • Vyhlasuji novou kategorii.

    Nejvetsi vtip roku !

    Nominovali se Games Tiscali se svoji kategorii "Best of 2013: Nejlepší akční hra (kterou vyhrala takova tupa upatlanina jako je AC4)"

    A stavaji se i vitezem, protoze nemaji konkurenci...

    Potlesk prosim. *11*
    • Mahcake
      +1 *15*
    • nekromant33
      já osobně bych hlasoval teda pro glosy EG, ale budiž
    • Je tento rok opravdu chudý, nebo je AC4 prostě skvělá hra! Na tuto otázku si odpověď musí najít každý. Pro mě rozhodně GTA V a The Last of Us. AC4 mám, ale nehrál jsem ho ani hodinu. Nýbrž mi hra jede i na low settings a s vypnutým V-sync na fatálních 30 fps. Ovladače mám nejnovější, počítač výkonný, prolezlé nastavení v ovladačích, nejnovější patch a furt jen 30 fps. Ještě, že jsem si pirátský AC upirátil. Paradoxně jsem si ho stáhl, proto abych si udělal radost na Vánoce. Našel jsem hromady podobných případů na internetu. Na hru s*ru! Vrásky si z ní dělat nebudu a podle mého se více pobavím u mé oblíbené jedničky. Pro mě AC skončilo u trojky. Dosazování do lokací, které dobře známe z Hollywoodských škvárů je neoriginální směr. Chápu, že to může být pro někoho velmi dobrá hra, ale já snad zůstanu od tohoto čtvrtého dílu dál. Za mě The Last of Us.
  • Preed
    Je mi z Vas celkom vtipne redakcia,tento rok vam tie best of nejak nevychadzaju,este si pamatam minuly rok ked ste hromadne picovali na AC3 a jediny kto aspon trosku sa snazil na to pozerat triezvo bola Alzbeta,mne sa ta hra relativne pacila ale dokazem pomenovat problemy tej hry no a tento rok je AC pomaly najlepsia hra roka a hromadne sa buchate po ramenach ake je to super pri tom je to podobna hra,ktora ma mozno tak charizmatickejsieho hlavneho hrdinu a to je tak vsetko a uz to nehovoriac o tom,ze porazila GTA,Bioshock a aj Last of Us..
    • Nevycházejí jim nikdy. Ani minulej rok. Dělat takový žebříčky, o kterých rozhoduje jenom pár členů redakce, kteří se nikdy nejsou schopni shodnout s větším počtem čtenářů je hovadina.

      Říkejte tomu Best of podle redakce, nebo tak nějak. Neříkejte tomu ale Best of 2013, protože to je nesmysl.
      • blixa
        Říkáme tomu Best of a vychází to na Games.cz - to nestačí na odvození toho, že jde o Best of podle nás?
      • Jo, protože cílem těchto žebříčků je trefit se do názoru většiny čtenářů. To myslíš vážně?

        Že je to best of podle redakce je tam psané všude, to snad pochopí každý.
  • frag.ment
    Tuhle kategorii jsem fakt nepobral a TG u mě tímto dost kleslo..
    • eStar
      Ale není to horší než Online hry 2013. Tam to bylo i na mě moc. *7*
      • To je fakt, je mi trochu líto, že to nedostal Bioshock, ale aspoň nešlápli úplně mimo.

        Ta online hra 2013 mě taky sejmula.
  • Malleth
    Mám jen jedno slovo: NE
    • GTA V si asi šetria na titul "hra roka" :)
      • Miserius
        Pokud nevyhraje v svojí kategorii, nemůže pak vyhrát celkově...
    • N0isy
      Zdá se mi to nebo redakce odstranila hodnocení a všem, kdo nesouhlasí dala mínuska? Ještě o půlnoci tu bylo několik +20 včetně mých +4 a N7N7 +21? Všude +- 15? Nějaké podezřelé.
      • Jack1947
        Bylo by to ale moc vtipne kdyby to delal nekdo z Redakce. *15* . Nemyslis...
        • To si ani ty nemyslíš.
          • Jack1947
            Ja nevim... jen jsem psal ze by to bylo vtipne, sranda je ze CLICKBOT odhalen nebude a proto jeho identita zustane na vzdy neznama.
      • Nebyla to redakce ale anonymní troll, který rád naklikáva nebo má bota. Ten už tu je dlouho a lidi si snad pomalu zvykají.
        • N0isy
          Aha, tak to abych už taky začal.
    • N0isy
      Vybraný přispěvek redakce? Za "get use to be"? Vážně?
    • Inquisitor
      Ale má pravdu ten chlapec.
    • Z Džeka se stává místní oblíbenec, opravdu upřímě ti to přeju! Intelekt tam určitě bude a vrozený nadhled na svět také. Narozdíl od kolegy nademnou si myslím, že ty přirozenou kuráž máš, kterou nikdy neztratíš. Úplně samostatný článek je možný. GL
    • MickeyMutant
      Gratuluju, Jacku. To je ta pověstná první vlašťovka. Kdo ví, třeba se časem od tebe dočkáme i nějakého článku na hlavní stránce. Důležité je vydržet a neztrácet kuráž po pár mínuskách.
      • No, těch mínusek nebylo "pár" *1*
    • N7N7
      Koukám, že redakce už hvězdičkuje i trolly, kteří neumí napsat souvislou větu. Tady to jde vážně z kopce.
      • kennyB
        Já myslel, že se tu hodnotí názory, ne uživatelé. Asi to celou dobu dělám špatně *7*
      • Mahcake
        Nestačim se divit.
      • Miserius
        Lepší než aby jim to na hlavní stránce ukazovalo příspěvěk kterej je kritizuje, ne? *3*
        • Letos to dost nezvládají.
          • Podle te hysterie tady to dost nezvladaji hlavne nekteri ctenari *7*
            • Tak siroce pojata akcni nominace mi prijde zbytecna, ale netrha mi zily. A online nominace nemam problem s argumentem, proc to pojali takhle... Onlinovky jsou pripad sam pro sebe, meni se v case. Hry bych treba vybral jine, ale nechapu proc kvuli tomu nekteri malem bojkotuji Games a posilaji redakci do horoucich pekel. Stejne pri dalsim clanku, kde nebudou s necim souhlasit, zase prilezou a budou se hystericky hadat.....
            • Čtenáři? Takže vlastně Tobě je jedno, že LoL je ve hrách za rok 2013, že v sekci akční tam dali pruřez žánry? Aha. Tak to pak jo. Nezvládají to čtenáři, nikoliv redakce. Fajn vědět.
      • Když si to poslepuješ a domyslíš, tak má asi pravdu. PS On není troll, to je čistý dysgrafik...
        • Ne, on je prostě jenom pako, co komentuje všechno, naprosto ničemu nerozumí a píše jako dvouleté dítě, co se naučilo písmenka. Je jako mor, který se šíří všude *10*
          • Jak Gumám stoupá tlak, hehe...
            • Jack1947
              Jsem se taky divil, ba jsem byl primo prekvapeny. *8* Uz delsi dobu jsem se te chtel zeptat he/he proc nejsi take soucasti nasi velke komunity ? Pokud nechces takto chapu, kdybych byl tebou asi bych to taky zvazoval.
            • Véčko, vždyť ty ani nevíš, co už píšeš. To chce prostě vychladnout, příteli. Moc to tady žereš.
            • Jak říkám. Jenom jsi to potvrdil. Nic víc.

              P.S: To, že umíš ťukat do kalkulačky neznamená, že nejsi idiot, jak jsi potvrdil.
            • Povyšuju se nad debily, vypatlance, gumy, všeználky, názorový pseudopaňáce. Několik lidi tady přesto mám v hluboké úctě. Magoři, nevyzrálí nervózní jedinci a Veskoslav opakující svoje krátkozobákové žvásty na všechny mezi ně rozhodně nepatří. Preferuju kalkulačky a rozum. Znalosti obrovské a využívající. Jsem spokojen, baví mě sledovat, když lidi neví a nevědomě prezentují svou tupost. Games je prostě špica.
            • He/he

              Druh: Podřadný trol
              Kamarádi: Zabanový GGG
              Znalosti: Nulové
              Oblíbená činnost: Dělá chytrého a snaží se ostatní naštvat urážkami jako guma, vypatlanec a spol. Považuje pc scénu za odpad. Vždy se povyšuje nad ostatní a považuje pouze to svoje za správné.
              Obrana: Ignorovat nebo ho upálit ve jménu Císaře na hranici. Druhá možnost s 25% šancí na úspěch.
  • PravyMonty
    http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • V konkurenci GTA V, The Last of US a Bioshock: Infinite vyhraje AC IV? Opravdu nedokážu pochopit...
    • Ristoro
      Bioshock infinite je pro mě nudná hra. GTA V, které není na PC jsem nehrál a The last of Us mě z gameplayů vůbec nenadchlo. Ať už je nový Fallout, ten všem těm rádoby hrám roku natrhne prd*l.
    • Kozy
      Tak zrovna Bioshock infinite bych nebral jako nějakou konkurenci.
      • i když mi u posledního bioshocku až tolik nesedly herní mechanismy, tak pořád měla naprosto fantastický příběh a výbornou atmosféru
        • Kozy
          No...z počátku jsem byl nadšenej, hra mě ovšem bavila jenom než jsem našel tu holku, akční složka absolutně nudná a nezajímavá. Ten příběh taky stál za zlámanou grešli, proč jen ty trhliny do paralelních vesmírů nevyužili víc.
  • ACIV má krásnou grafiku, to je tak všechno. Jinak je to hra duševně chorá. Mise jsou jak přes kopírák. Hru jsem ani nedohrál. Pro mě je akční hra roku Castlevania - Lords of Shadow. Jako pcčkář jsem ji nehrál na konzolích a ta hra mě vyrazila dech. Krásné ztvárněni, důmyslné hádanky, skvělý bojový systém
  • Miserius
    Redakce naprosto ignoruje naše vážné dotazy.
    Kategorie Akční hra je vyložené odfláknutej pokus to mít co nejrychleji hotový aby se do toho mohlo nacpat co nejvíce her.
    Výber her roku je ve skutečnosti zpovědnička autora článku a jiný člen redakce potom píše na twitter že to je fail neboť nevyhraje GTA - tudíž toto nemá vůbec nic společného s výberem Akční hry roku podle redakce, jak píšou ve článku.
    Ostatní kategorie jsou možná ještě větší tragédie.
    Recenze maj měsíční zdržení... když máme štěstí.

    Jó, ten Level byl fakt dar z nebes... Teď už sem člověk může chodit fakt jen na diskuze...
    • blixa
      Takže:

      ad kategorie akční hra: takto jsme vyhlašovali hry roku vždycky, tzn poslední 4 roky. Držíme se jen toho, co jsme zavedli na začátku a účelem fakt není "ušetřit si práci". Vysvětlení je i v tom článku, hned na začátku.

      ad výběr: ano, výběr je primárně na autorovi článku, po konzultaci se zbytkem redakce - proto je pod tím podepsaný on, a ne "redakce". A to že Miloš napsal že s tím nesouhlasí jenom ilustruje důvod, proč jsme k tomu letos přistoupili takhle - v redakci se třeba shodneme na pěti, šesti nej hrach, ale pro každýho z nás je "nejlepší" jiná.

      Co se týče Levelu, nebudu to ani komentovat - Petr uz tady nekolikrat vysvetloval jak to je.
      • Miserius
        Vysvětlení proč plácám kraviny nic nemění na tom že ty kraviny pořád plácám...

        Konzultace se zbytkem redakce zní strašně pěkně ale dovedu si představit co to znamená a i kdyby pod tim byla podepsaná Sněhurka, pořád tam máte větu "A nejlepší akční hrou roku 2013 podle redakce Games.cz se stává..." Která očividně neni tak uplně pravda... To by bylo lepší napsat "A nejlepší akční hrou roku 2013 za Games.cz se stává..." a hned by bylo po problémech

        Do Levelu nemam v úmyslu se nijak navážet, jen se mi to hodilo do krámu *15*
        • sleepless
          Dobře, budeme tedy slovíčkařit. Games.cz je obecnější označení než redakce, takže tvůj návrh by se tobě samému musel nelíbit ještě více ;) Označení "redakce" nezahrnuje všechny autory, nýbrž redaktory. Třeba tebou zmiňovaný Miloš je autor, ne redaktor. Takže když je uvedeno, že podle redakce je nejlepší ta a ta hra, tak je to naprosto přesné, protože redakce (já, Martin, Aleš) to posvětila. Platilo to v předešlých letech, platí to i nyní.
          • Miserius
            Aha moje chyba , já jsem totiž neprocházel před přečtením článku všechny Games.cz zaměstnance a jejich pozice/relevantnost v Best of 2013
            • nuda je strasna vec ze?
        • blixa
          Clovece, dost pochybuju, ze by zmena tech dvou slov na konci clanku uchranila tuhle diskusi od tech desitek hate komentaru ;) Problem je tady bohuzel hlavne v tom, ze nekteri lide (podle cisel ctennosti clanku vs diskuse si troufam rict, ze zdaleka ne vetsina) nejsou ani teoreticky ochotni akceptovat nazor nekoho jinyho. Je uplne OK rict, ze s necim nesouhlasim a napsat treba svuj vlastni zebricek, ale ty zaplavy nadavek a ignoranctvi k cemukoliv co neodpovida memu nazoru je tady na muj vkus tentokrat nejak moc :/
          • Miserius
            Děláš z nás naprosto zbytečně uplny ignoranty... Každej (dobře ne každej *1* ) je ochotnej akceptovat nazor jinych, tady se ale vetsine lidi nelibi jak je postavena tahle (nebo třeba Online) kategorie, je vyloženě divný a matoucí pro koho je to teda hra roku, jestli pro redakci nebo pro Aleše, jednou řeknete že to je za něj, pak tam podto napíšete že to je tza celou redakci a teď zase jen za nějaky 3 lidi...
            Pro mě je hra roku TLOU a vidíš mě se tu vztekat že to vyhrálo AC4? Ne, mě se nelíbí jaký hry jsou ve stejný kategorii a že to pak z Miloše twitteru vyzní jako že jelikož to vybírá Aleš, bude to AC4 tudíž to vypadá jako nějakej žebříček Aleše, pro mě naprosto nepodstatna informace, kór když jsem byl zvědavej na čem se tam všichni dohodnete...
          • Hele, jak píšu výš... Nestačilo by prostě vzít těch pět her z kategorie a říct každýmu v redakci, ať sestaví vlastní mini žebříček od "nejlepší" po "nejlepší" a podle toho pak vyhlásit vítěze? Byli by v tom všichni, bylo by to přehledné a nikdo by nemohl říct ani popel...
            • sleepless
              Bohuzel to nejde, protoze kazdy z nas samozrejme hraje jen nektere hry, ne vsechny. Proto take kazdy z nas ma na starosti kategorii, ktere se venuje a dobre se v ni orientuje.
            • po "nejhorší"
    • Kozy
      To by měli psát pod každej článek. Prémiový obsah očekávejte v novém LEVELu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit