Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Ach jo, zrušte diskuzi. Dřív jsem se tady dočetl kvalitní názory, inteligentní argumenty a bývala to radost číst. Teď už se tady řeší jen bany, plusy mínusy a nějaký Veskoslav. Ne fakt, něco už s tím dělejte a nebo to rovnou celé zrušte. V takové podobě, v jaké je to teď, to opravdu nemá vůbec žádný význam. *7*
  • Radioaktivni_surikata
    Akční je imho moc širokej pojem. To bych se mohl ptát, kde je třeba Rayman Legends. Podle mě nešťastnej způsob, jak si ulehčit práci. Mně by úplně stačil obyčejnej seznam těch skutečně dobrejch her, co za rok vyšly, abych si zkontroloval, jestli mi něco neuniklo. Tohle je blbost a vůbec se nedivím, že je kolem toho takovej povyk. AC4 jsem nehrál, protože mně přišel stereotipní už první díl ke konci. Druhej byl o fous lepší, ale ke koupi trojky mě už nic nepřesvědčilo. Možná tý hře křivdím a je úžasná, ale z toho co jsem viděl si to nějak nedokážu představit.
    • ACIV je stereotypní, repetativní, nudný. Popravdě ta hra nemá co dělat v akčních hrách, jelikož většinu času strávíš na lodi a potápíš ostatní lodě. Stealth tu nefunguje vůbec, bojový systém je o jednom tlačítku. Příběh to v podstatě nemá. Má to pěknou grafiku a fajn postavy, které naprosto nepochopitelně všechny pochcípají. Jenže to samé se dá říct o Bioshocku.
      • Ty jsi pako. Nespoileruj... *7*
        • Takže když řeknu že dinosauři vyhynuli je to taky spoiler ?
          Jenom když řeknu že se to váže na historii tak je to spoiler ?
          Dozvěděl ses něco k příběhu ? Řekl jsem jenom to že se ty postavy jsou podle historie.
          Když se chceš nechat překvapit tak si o těch pirátech nic nehledej tak kde je problém *7* .
          • Dozvěděl jsem se, co se stane s významnými herními postavami a to jsem nechtěl a to je přesně spoiler. Že vyhynuli dinosauři je obecně známý fakt (a není to tak úplně pravda - část dinosaurů pořád žije). Ovšem to kolem AC IV není žádná obecně známá historie a já se chtěl nechat překvapit. Jak je možný, že jsem četl řadu recenzí, viděl řadu videí a nedozvěděl jsem se nic spoilerujícího a pak tu otevřu forum a pako, co netuší, co jsou spoilery, prozradí dost důležité informace = tedy spoileruje jak vemeno?
            • ???
              Tím že řeknu že to je to podle historie je spoiler jak prase no.
              Sám nevíš jak postavy zemřou a jestli vůbec v té hře zemřou.
              A když tak, když tam je Černovous tak asi každý tuší že chcípne (Piráti z karibiku, Černovous).
        • Je to podle historie ty pako čili tohle nejsou spoilery *3*
      • Je to podle historie, tyto postavy bývali skutečné (hlavní hrdina ne).
        Jinak souhlasím.
        • Jo teď se dívám na Wiki a ona ta Mary opravdu žila čili tohle psal život. Takže tuhle výtku beru zpět. Ono to bylo celkově trapně podané. Edward se osvobodí a zrovna ten den umře, proto jsem byl zmaten
          • Abych nebyl tak kritický. Tuhle hru mám pořád rozehranou, chybí mě pár mísí a asi ji dohraji což je asi celkově třetí Assassín co jsem dohrál a po vyloženě slabé trojce je to opravdu daleko lepší hra.
  • Já si upřimně myslím, že je úplně jedno, jaká hra by to vyhrála, těch hejtu by neubylo :)
  • Mart9
    Tak kde si nechal ten Tomb Raider Aleši? *16*
    • eStar
      Doufám že někde ve sklepě mimo dohled. Nový Tomb Raider nebyl až tak špatnou hrou jen to byl špatný Tomb Raider a mě to jako hráče starých dílů (včetně jedničky) opravdu dost zklamalo.
      • Mart9
        Já jsem předchozí Tomb Raidery nehrál a ani hrát nechci. Hru chci hrát, odreagovat se u ní a ne hodinu bloumat nad nějakou hádankou, to můžu luštit křížovky. Nový Tomb Raider dokonale splnil mé představy, měl všechno.
        • eStar
          Ano tak tohle mnohé vysvětluje.

          Edit: Takže je to přesně jak jsem psal. Nebyla to špatná hra, jen špatný Tomb Raider.
          • Mart9
            Tomb Raider to byl vynikající. Podle mého názoru byly všechny předchozí Tomb Raidery špatné, ale nebyly to špatné hry.
            • Mart9
              Podle Jazze je ti 173 let Kájo, moc bych se nesmál *2*
            • Prosím už ne... *1* *1*
            • Mart9
              Právě si ukázal nepříliš vysokou inteligenci. Devítku jsem měl v nicku už když jsem se před více než rokem registroval. A jsem pracující člověk, takže dost na to, abych věděl, co PRO MĚ je a není špatná hra.
            • Jazz
              9 let, má to v nicku.
            • věk?
            • JohnyTheZik
              previous level argumenty :D
            • Mart9
              Nehrál jsem je právě proto, že jsou špatné.
            • davidBray
              jak to můžeš napsat, když jsi sám napsal, že jsi je nehrál ...
      • davidBray
        tohle jsi napsal úplně trefně
  • Kde je MGR:R? To je aspoň akční hra a ne jak tyhle hypoviny
  • Inquisitor
    Jde vidět, že tyhle žebříčky nemají žádný smysl. K čemu je to dobrý?
    • Jack1947
      Je uchazejici diskuze, to rozhodne neni na skodu... Stare Japonske prislovi pravi... Negativni reklama je preci take REKLAMA.
    • Keyz
      Lidi mají kde diskutovat, se mrkni jak zde roste počet příspěvků. *4*
      • a konečně se nehádají PC vs konzole
        • Ta hadka ani nema smysl, ten netbook cpu se pc tezko vyrovna. *15*
          • Mám pro tebe novinku - jsi blb *1*
          • Jack1947
            FRuj, jakej hate? Tady pff...
          • Kozy
            Protože dobrý hry jsou jen o výkonu hw, jistě.
            • Ano, protoze jsem rekl, ze 2560 je vic jak 640, znamena to ze si vybiram hry podle grafiky. Mistrovska dedukce, nerikaji ti Sherlocku? *15*
            • Miserius
              Lowend, stejnym stylem jako ty vybíráš hry vybíraj žensky auta... Je červený a hezky kulatý, chci ho, nic víc nepotřebuju vědět!
            • Lepsi grafika je lepsi, obviously. A exkluzivita je umela, aby se vubec ten lowend prodaval. Kdyz bych volil stejnou hru s horsi a lepsi grafikou, co si asi vyberu... Nehlede na cenu. *3*
            • Kozy
              A? Jak to svědčí o kvalitě her?
            • Protoze 2560 vypada lip jak 640x480 *3*
    • Aby to u některých zahejbalo s čakrama. Úspěšně, se zdá...
  • Spades
    To jako fakt myslite vazne? Vyhral Automatic Copypaste: Black Fag ?!?
  • Takhle dobře jsem se po ránu snad ještě nezasmál *1*
  • nightborne
    Mno, pokud bych z logiky veci vyvozoval, ze se v akcnich hrach jako hlavni hodnotici aspekt bere prave ona akce, musel bych s vysledkem zdvorile nesouhlasit.

    AC4 me osobne bavila, je epicka, atmosfericka, ale samotne akcni jadro nikterak vyjimecne neni. Bioshock byl dechberouci, ale to prosim vsude jinde, nez prave v akcnich scenach, jenz byly ponekud plytke a spise zdrzovaly od toho, proc to clovek hral, tedy od posunu v pribehu.

    Hodnotime z pohledu ryzi akcnosti, dynamiky boje, adrenalinoveho predavkovani a blazeneho hykani z mely na monitoru? Devil May Cry ;)
    • Mart9
      Podle posledního odstavce jednoznačně Tomb Raider.
    • Myslím, že slovem "epickým" by se mělo šetřit, a spojení tohoto slova s ACIV- poněkud vtipné...
      • nightborne
        Kazdemu co jeho jest, samozrejme, a nikdo, zaplatpanbu, nemame navlas stejny vkus - tobe prisly posledni creedy neepicke, me se z namornich bitev v bouri tajil dech =).
        • Já ti neberu názor na ACIV, ale slovo epický k tomu opravdu nesedí. Sry
          • Ono je problém že dneska se slovo epický užívá v jiném významu než má
            • Muzu narazet na jeho spad, vypravnost, napriklad, i to jsou charakteristiky eposu, tudiz, epicky. A utoky si prosim nech, celkem tak znevazujes svou pointu ;).
            • Ježíš to snad nemyslíš vážně nazývat ACIV eposem. Ta hra v podstatě nemá příběh *1* Bože ta dnešní jednoduchá mládež...
            • Epicky znamena vypravny, dejovy, majici charakteristiky eposu. A je naprosto v poradku jej pouzit, pokud nekdo zminene atributy u popisovaneho dila vidi.
            • To slovo by se melo použít jednou za rok a ne při každé volovině.
  • Komici, kazda jedna z tych hier je lepsia ako AC4, ktora ide cez kopirku ako COD.
    • IIBANIIOcelot
      Ne
      • ale ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit