Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Letos se clovek opravdu bavi nejen vyberem, ale i diskusi :D...
    • Mart9
      Vždyť právě díky té diskusi mají tyhle články takovou návštěvnost. Přiznejme si to.
  • Rhulad
    Doufám, že to tady nedopadne jako na českým EG, kde se maže úplně vše. Veskoslav je Veskoslav, nesouhlasím s ním v žádným bodě, ale proč ho mažete? Nechápu...
    • Je to offtopic mimo téma článku, ale je fakt, že na Eurogameru mě zabanovali jen za to, že jsem se podivil nad mega vychvalovacím článkem od M. Zavřela k Bioshocku vyráběného pod 2K games, když je sám součástí té firmy. Tam to mají ještě sofistikovaně udělané, že když se přihlásíte, tak své příspěvky vidíte, ale jinak je nikdo jiný nevidí. Od té doby na eurogamer kašlu a mám ho na blacklistu na routeru. :)
      • Rhulad
        Kdysi jsem tam napsal názor na Skyrim a bylo vymalováno *2*
        • Napsat názor jde i neslušně, že jo? :) Přitom třeba eurogamer anglický je fajn.
    • Vulgarity mazou casto...
      • Rhulad
        Dobře vím, co tady mažou a vulgarity to nejsou. Maže se hlavně vtípky na Gone Home apod. Za to jsem dostal ban několikrát... Maže se prostě to, co pošramoti ego místní redakci.
        • davidBray
          nic proti tobě, ale zrovna tobě bych zabanánoval všechny IP adresy v okolí 10km abyses sem už nemohl přihlásit :D
          • Rhulad
            Dyť mám *3*
            • Rhulad
              Doufám že jo, ať je sranda. *1*
            • Kozy
              Tak co Rhulade, vidíš to na Gone Homo? *14*
            • Rhulad
              Na této ip musím sekat latinu, chci se dožit vyhlášení indie hry roku
            • eStar
              Ať žijí venezuelské proxy servery.
            • davidBray
              chce to teda větší rádius :D
  • předchozí kategorie byl hrozný výběr, teď je zas příliš široký. já nevím, to jste si na tom fakt nemohli dát více záležet? ta odfláknutost z toho jen číší. vždyt přece stačilo rozlišit aspon FPS a 3rd person akci, když už nic jiného. dávat dohromady the last of us s dmc a shadow warrior je prostě mimo. každá hra je úplně odlišná. za sebe nevím... v této kategorii jde vidět jeden recyklát za druhým. samé rebooty a pokračování. TLU je výjimkou, ale ten mě zase vůbec nebavil. když už, tak za sebe bych dal asi tomb raider jako 3rd person a shadow warrior jako fps. oba rebooty, které se ke své značce postavili svěžím novým způsobem a vytvořili velmi chytlavé záležitosti.
  • firebug
    Redakce chce asi mít své "best of" články koncipované trošku originálněji a fakt nic proti tomu (ani proti vítězi téhle kategorie).
    Mě osobně by ale vyhovovalo mít akční kategorii rozdělenou třeba na 3 podkategorie (open word, lineární akce, bojovky) a v následných nominacích by potom nemusely být pouze ty nej hry, ale prostě hry, které v dané kategorii vzbudili pozornost a mají i své chyby (Aliens, Saits Row 4...) nebo hry opomíjené a téměř zapomenuté. Ke každé napsat tak 2-3 věty, třeba proč se lineární akcí roku nemůže stát Aliens a bylo by.
    Z takového článku bych měl mnohem větší přínos (šlo by o takové připomenutí, co se v žánru za rok stalo) a lépe by se mi to četlo, než stručné shrnutí těch nejlepších (tzn. nejznámějších a nejpropranějších) her do jednoho odstavce...
    Takhle mě ty vyhlášení nijak zvlášť neberou. Nejlepší zatím byly články Best Of: události roku
  • Tushan
    a není to jedno ? *7*
  • Keyz
    Já bych to tedy dal asi GTA V i když jsem ho nehrál. Posun oproti IV je velký z toho co je známo. AC nemá tak velký posun oproti minulému dílu.
  • God-of-War
    Jdu blejt...
  • jonatan.hanzlik
    Hmm, zdá se že mnoho lidí tady je schopno uznat AC IV jako opravdu slušnou hru (mě nepočítejte, protože AC mě už přestalo bavit dávno a to poslední bohužel nemám na čem hrát), ale zároveň jim přijde divné, že byla zvolena jako nejlepší(ačkoliv se zdá, že většina z haterů tuto hru neviděla ani na obrázcích tady na Games.cz) (stranou commenty od lidí, kteří ani neumí pravopis - to v mých očích výpovědní hodnotu jejich komentářů degraduje na úroveň malých děcek). Jediné co tedy řeší je, že nevyhrála jejich oblíbená hra. U online best of se na games.cz moc nedrželi definice, kterou pro hodnocení onlinovek sami načrtli (IMHO), ale tady je definice dostačující na to, aby se v kategorii objevily hry, které tam jsou.

    A tak se tedy haty točí kolem nesouhlasu s vkusem jednoho herního novináře (popř. průnikem názorů reakce). To je toho.

    Můj žebříček by taky vypadal jinak. (nebylo by tam ani GTA, ani AC a rozhodně ne Last of us a Bioshock, který měl silné spíš neakční pasáže...co by naopak bylo v popředí by byl Shadow Warrior, MTG Revengeance, Metro a Far Cry Blood Dragon...ale co, neposeru se z toho, že tam nejsou)
  • michelangelocz
    Hral jsem jen Bioshock a byl super. Ale dalsiho Assassina, kteryho si chci casem zahrat (po jednice, ktera bavila) je prave Black Flag. A k tomu ted mam zas o duvod vic :) Set sail!
  • Co člověk to názor, faktem je, že AC4: Black flag byl skvost, který spojil všechno dobré z AC serie, vytvořil piratský svět jaký nikdy ve hrách nebyl viděn, a to zabalil do neuvěřitelně sofistikovaného technologického sandboxového kabátu. Já jsem se u téhle hry neskonale bavil a stále bavím. S chutí si zahrajte všechny jmenované.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit